Jump to content
BulForum.com

Iron Man (2008)


Recommended Posts

Вчера ходих да го гледам на кино-филмчето ми хареса,но не мога да разбера защо са направили Полтроу толкова незабележима ?? В друго филми просто е неотразима,а тук явно са искали да скрият красотата й.

За да няма много изхвърлян материал заради нея :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

И на мен ми хареса, става за гледане. Надявах се на малко повече ефекти/битки .

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещате , че чрез тези филми в Холивуд си мерят пишките кои ще направи филма с най-много ефекти?! .Напоследък много са се извратили относно компютъната анимация. С нетърпение очаквам Трансформърс 2,който мисля че ще излезе 2010г.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На мен филма ми допадна. Не неше кои знае какво , но поне имапе смях , а й наи-важното - в началото филмчето почва с Back in black на AC/DC :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Филма е страшен, гледах го в Лъки синема преди доста време и остана очарован.Тони Старк е пълен играч, през целият филм беше на ниво.Милионер с чувство за хумор, какво повече :D .А специалното охлаждащо куфарче за уиски направо ме порази. :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Туко що свалих този релииз - Iron.Man.DVDRip.XviD.AC3-DEViSE Има одрязани неща от версията, която гледах на кино. Явно ще изчакам Extended или каквото се води там удължената версия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...