Jump to content
BulForum.com

Къде го държите ?


Къде го държите ?  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Днес четяйки форума забелязах много от темите на afx

EDIT не пишете топика неее довършен по погрешка

Link to comment
Share on other sites

не ми е толкова голям, че да ми виси по крачолите

Link to comment
Share on other sites

Сравняваш това с моите теми ?! :laughing:

 

Нещо не си в час ми се струва :)

 

Ама така и така си направил темата... помоли някой администратор да добави 3-та опция... "в гз" тъй като някои от нас ще трябва да посочат "null vote" при сегашната ситуация :)

 

Edit: с нетърпение чакам post от Lord_Gudo преди да са затворили темата :devil :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Цял живот нося слипове от военния магазин, там опция крачол няма. Не мисля, че без сериозна предварителна подготовка и медитация над въпроса бих могъл да се справя с непосилната дилема в кой крачол да си го държа. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

На мойта пишона й е студено зарад климатика и за туй се е скрила у хралупата ....

Link to comment
Share on other sites

за секунда си помислих къде ли би ми седял :lol:

Най добре би ти седял в устата мисла.Радо кво стана ся нищо не казваш, налапа ли някоя пишка с новото желязо на езика ти и кви са отзивите, да знаем да накараме и нашите приятелки да си сложат такова?

 

По темата: моя е постоянно щръкнал

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, ама винаги съм подозирал UZITO, че е способен да постне подобна малоумна тема:)

А и имам усещането, че не съм единствен.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic!

Ъ-ъ-ъ...

Самата тема не ми е толкова интересна, обаче доколкото разбирам farrell си е сложила piercing на езика - та бих помолил за обективни впечатления относно функционалността на този тип аксесоар, при установяването на определен тип сексуален контакт, който би могъл да бъде повлиян от липсата или наличието на такъв (аксесоар)... Интересът ми е продиктуван най-вече от липсата на подходящ обект от женски пол от близкото ми обкръжение, който да сподели личния си опит и евентуално да участва в изследване с научен характер, което би ми позволило да си създам впечатление от първа ръка(!?)...

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе темата е недовършена трябваше да има опции за - надолу си гледа , все нагоре е насочен и където си застане . Като гледам модераторите не са я изтрили а бях изпратил такава молба както и да е . Темата ми бе провокирана от темите за това на къде гледа тоалетнатна хартия и мнението на един от модерите , че трябвало да го премести в другия кръчол и все пак може да се добавят онези две опции за гласуване , че даже и да се добави момиче съм и ми е интересен резултата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хем 15 пъти обясних за темата за тоалетната хартия. Нямате абсолютно никакво чувство за хумор.

Link to comment
Share on other sites

За тоалетната хартия преди година-две помня че жена ми ми показва в някакво списание пишело за социологическо проучване и че "най-правилно" било да е с това дето го дърпаш към теб и така предпочитали 95% от хората и т.н. - съвсем научно си беше а ние се смяхме за какви глупости се е намерил някой да пише я дипломна работа я дисертация... Та afx не е открил колелото в случая :)

 

За мястото можеше да има още няколко варианта:

 

* нагоре понеже гащите са ми тесни а и така няма опасност като седна да се контузя

* напред (или поне когато си мисля за жени а аз за друго не мисля)

* нудист тъм - мандахерца се както му е кеф

* нося потури и не ми стига до крачолите

* изтръпва ми когато е само в единия и често ги сменям

 

и предложеното вече:

* жена съм, ама ми беше интересно да видя статистиката

Link to comment
Share on other sites

Ехх , а за хората , на които им е подвижен и постоянно си сменя местоживеенето пак няма отговор :Р

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...