Jump to content
BulForum.com

Бащи! Не са ли за обич?


Кавгите с него (нея)?!  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Баща ми е супер як. Усещам го повече приятел и след това баща. В смисъл при него е пълен либерализъм. От друга страна майка ми... ами... ако беше на 10% от това, което е баща ми щях да съм най-щастливото дЯте на света :lol: .

Link to comment
Share on other sites

гордейте се. вместо да кажете, че съжалявате, че са ви такива отношенията и да направите нещо по този повод, вие си се гордейте

Link to comment
Share on other sites

гордейте се. вместо да кажете, че съжалявате, че са ви такива отношенията и да направите нещо по този повод, вие си се гордейте

Защо мислиш, че не сме опитвали да направим нещо по въпроса?Да поговорим с тях и така нататъка?Просто тези неща не помагат и ти едва ли ще го разбереш,просто спри да спориш като не си попаднал на такива родители.Съжалявам, че са ми такива родителите,се пак никой не си ги избира...

Link to comment
Share on other sites

няма да се въздържам от определения. все едно се наддава в тази тема. и се казва с гордост, кой от колко време не е говорил с даден родител. срамно е.

 

Наистина си леко в мъгла по тоя въпрос. Това че при тебе нещата са наред не значи че при всички е така. Сития на гладния не вярва. Има една такава поговорка. В твоя случай късметлията на каръка не вярва. Ако баща ти ти разбиваше главата от бой когато му скимне или когато вкара една две ракий повече нямаше да си толкова напорист да говориш с него. Всъщност нямаше да искаш дори да го виждаш и щеше да живееш в постоянен страх кога ще е следващия тупаник. В годините на "демокрацията" такива случаи са доста редовно явление. Като живеех в Пловдив криехме на комшията дъщерите у нас за да не ги размазва всяка вечер като се прибере, барабар с майка им. По-голямото момиче му се наложи да му правят мозъчна операция след един екшън. Когато се възстанови човека пак беше пиян и я влачеше за косата. Иди и на нея и обясни да си оправи отношенията с баща и. Или не, даже по-добре. Ти вземи и ги оправи, щото очевидно си наясно с всичко и даваш яките определения тука из форумите. Моя баща ме е бил, но винаги е имало причина и ме е бил по задника деба, не ми е насинявал и двете очи, че и да ми избие зъб. Никога не съм му се сърдил за това, просто пораснах и разбрах, че е бил прав. Ха, трябвало да уважаваш щото ти дали живот. Хахаха. Още някоя простотия ще мога ли да чуя така и така сте почнали моралистите да ръсите мозък. Живот като ти дадат, не значи че трябва да те превръщат в животно. Живота са ти го дали да го живееш що годе нормално, а да ти го дадат и да ти го съсипят след това с непрестанните караници и в доста случаи побоища не е повод да водите задушевни разговори. Да ти разказвам ли за комплексирания боклук, които гръмна дъщеря си с газов пистолет от два метра, пиян като мотика и крещящ през същото това време, че дъщеря му е курва ? Виждал ли си какво се случва от барутния нагар с кожата на лицето ?? Не си нали. Твоя татко е за пример и ти знаеш, че всички татковци са такива. Ебати смешното. И Дядо Мраз съществува, няма майтап.

 

П.С. За наддаването си прав, спор няма. Сигурно ся всеки тиняк пресмята какъв точно срок да каже, че да може да изглежда още по-отворен и по- фЯшън в очите на слепите. Но не забравяй и това дето го написах по-горе. Реални случки са, не е взето от някое предаване като Искрено и Лично. На този свят рядко има неща като изцяло бяло или изцяло черно. А в човешките взаимотношения случаите са направо невъзможни.

Link to comment
Share on other sites

Стискам ръката на KILLERINCHO за горния му пост. Евалла човече :punk

Btw аз със моя тато се разбирам горе-долу ... стига само да не го е издразнил някой на мах.. че тогава даже и неговата собствена личност му става крива(да не говоря за останалите :D )

П.п. и ако чуваше по-добре, щеше да е супер, щот нямаше да се налага да говоря на висок тон.

Peace \/ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

и кво сега? нормални семейства със свестни родители не съществуват?! всички за изверги?

аз пък мисля че грувъра повече се обръщаше към лигльовците, които въпреки че са изкарали късмет с донякъде разбрани родители, много държат да им лазят по нервите и да им правят напук. да се тръшкат по земята, да врънкат, да циврят "Няма да ти говоря вечеееееее!" и прочие.

защото каквото и да си говорим, въпреки наличието на малоумници, като описаните по-горе, те не са мнозинство. толкова ли са малко свестните родители, или просто са прекалено много лигавещите се деца?

Link to comment
Share on other sites

Ами... Ти ако беше свястен родител, щеше ли да си разлигавиш детето. Не забравяй, че това да си лигав е от възпитанието...

Но тук отиваме много далеч.

Въпроса ми беше толкова прост...

Карате ли се за глупости с родителя от същия пол? А и не само за глупости?

Link to comment
Share on other sites

мен моите ме забравиха на поредния ми рожден ден вчера,защо ми кажете,толкова ли е срамно да ми кажат нещо мило в този ден,та само чуждите хора го правят,това родители ли са ми кажете,от както съм се родил все ме тормозят,не напразно ги наричам боклуци,нали някой по горе се разгневи,даже вече си мисля че аз съм лошия страничен резултат резултат от мерака на баща ми да свърши в майка ми без капут :cry

Link to comment
Share on other sites

и кво сега? нормални семейства със свестни родители не съществуват?! всички за изверги?

аз пък мисля че грувъра повече се обръщаше към лигльовците, които въпреки че са изкарали късмет с донякъде разбрани родители, много държат да им лазят по нервите и да им правят напук. да се тръшкат по земята, да врънкат, да циврят "Няма да ти говоря вечеееееее!" и прочие.

защото каквото и да си говорим, въпреки наличието на малоумници, като описаните по-горе, те не са мнозинство. толкова ли са малко свестните родители, или просто са прекалено много лигавещите се деца?

ами така като гледам май да -мнозинство са :angry: и тва да уцелиш 2ма нормални родители си е направо ебати късмета и чудото :wacko: за 1ин пак същата работа,а като ти се паднат 2ма боклука в буквалния смисъл тогава ела да ми говориш ;) и да доказваш че не било вярно,че крушата не падала по-далече от дървото ;)

а за лиганетата Psihara^^ си го каза както си е :wacko:

Link to comment
Share on other sites

пак съм се изразил неправилно май, или никой не иска да вникне в чуждата позиция. само мобо ме разбра. има прасета, които бият децата си, които се гаврят с тях, ама айде не ми говорете, че тука на всички родителите са им алкохолици и бабаити. само да не прекаляваме. в последно време пак е на мода да си бунтар и да мразиш всички, най-вече родителите си и затва сега си мерите пишките кой от колко време не си говори и на кой родителите са по-големи гадняри.

пак повтарям, не става въпрос за случаите на домашно насилие. те едва ли щяха да говорят за това във форума.

пандарев, не мисля, че сме малки деца, та да си развалим отношенията, само защото единия не е на мнението на другия

Link to comment
Share on other sites

пак съм се изразил неправилно май, или никой не иска да вникне в чуждата позиция. само мобо ме разбра. има прасета, които бият децата си, които се гаврят с тях, ама айде не ми говорете, че тука на всички родителите са им алкохолици и бабаити. само да не прекаляваме. в последно време пак е на мода да си бунтар и да мразиш всички, най-вече родителите си и затва сега си мерите пишките кой от колко време не си говори и на кой родителите са по-големи гадняри.

пак повтарям, не става въпрос за случаите на домашно насилие. те едва ли щяха да говорят за това във форума.

пандарев, не мисля, че сме малки деца, та да си развалим отношенията, само защото единия не е на мнението на другия

а за какви случаи искаш да става въпрос :blink: не вдявам чесну :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

groover,

Точно защото не знаеш кого са били и кого не, ти бях казал да се въздържаш от такива определения, ама нейсе...

Link to comment
Share on other sites

във всяко семейство има проблеми, спорове, караници, но това не означава, че родителите са зли. ето за тези случаи говоря. скарат се и вече олелия до небето, колко са гадни, колко са ужасни, 6 дена не си говорим. за случаите, в които се правят на интересни.

Link to comment
Share on other sites

Ми да ти кажа, мен малко ми минаха годинките, когато се хвалих, че съм големия "rebel" и с гордост съобщавах, че съм се опънал на майка/баща ... Така че като казвам 2 години, едва ли го казвам с гордост, предвид нещата, които съм изживял като малък. Да не говорим, че моя баща лично, продължава и до ден днешен да ме преебава на общо основание, стига да му се отвори такава възможност.

Не смятам, че мойто е хванеле или нещо. Констатирам. От 2 години не си говорим, а когато си "говорим" винаги е с неособено дружелюбен тон.

Link to comment
Share on other sites

хората, освен за крушите и за вярата на сития, отдавна са рекли и че на каквото си постелеш, на такова ще легнеш. ако искаш да се скараш с родителите си - винаги ще си намериш и повод и оправдания и хиляди доводи, че точно те са виновни.

ето например как веднага вадите хиляди теоретични доводи, както и конкретни примери за домашно насилие в подкрепа на тезата си, че всички родители са изроди, следователно и вашите са такива. и как веднага тези, които питахме дали това е нормално, ви станахме врагове......

за всеки конфликт между личности, невинаги причината е само в едната страна, колкото и да ви се ще да го повярвате.

 

лично аз съм силно конфликтна личност. знам го. зъл съм даже. и как така успявам да нямам дълготрайни скандали точно с родителите си? не знам. сигурно е някакво чудо.

Link to comment
Share on other sites

Ако моя баща ми посегне,ще му оставя 1 удар бонус,преди да му отвърна...

И все пак моя баща се прибира максимум 2 пъти в месеца,така че се търпи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...