Jump to content
BulForum.com

Бащи! Не са ли за обич?


Кавгите с него (нея)?!  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не е нужно да споделяте отношенията с родителите си. Все пак е напълно анонимно. Но чистото любопитство ме напира да попитам - карате ли се с бащата? (Момичетата с майката). Случва ли ви се той/тя просто да иска да доминира? Да отказва да разбере? И да си мисли, че знае всичко, а е толкова далеч? И най - вече да ви обижда?

Link to comment
Share on other sites

точно сега ли трябваше да я захванеш тая тема :wacko: баш когато майка ми вече 6ти ден не ми говори :wacko: :( :(

ми не,не се разбирам много с нея,щото тя не ме разбира мен и най-вече отказва да се пробва поне малко да ме разбере :wacko: :angry:

а баща ми-отдавна е отписан от всякакви листове :pirate

Link to comment
Share on other sites

за мен баща ми е най-великият човек на света. много го обичам и уважавам. не обичам да се карам с него, но и това се случва. понякога скандалите са ни доста ожесточени, но в почти всички случаи след малко тичам да му се извиня, има много голяма сила над мен. когато той се окаже виновен, той се извинява.

разбира се, има и проблеми, по които едва ли някога ще стигнем до разбирателство, но и двамата сме приели това и си живеем спокойно.

Link to comment
Share on other sites

баш когато майка ми вече 6ти ден не ми говори :wacko: :( :(

 

ти пък за 6 дни си се притеснила... аз с моя баща не говоря от 2 години :)

Link to comment
Share on other sites

С бащата само един път сме се карали като заради някво разхлабено маркучле Пасата не можа да запали и след множество опити колата са задави падна акумулатора и т.н. :bgrin: Последваха много взаимни обвинения кой е по-виновен в цялата случка и в крайна сметка хубуу че са намериха двама добри хора да помагат с бутането :D

Link to comment
Share on other sites

ти пък за 6 дни си се притеснила... аз с моя баща не говоря от 2 години :)

хах,аз пък с моя от 4 години :P

само че за мама ми пука :love :) :wub:

Link to comment
Share on other sites

Моя баща го чувствам като приятел. Рядко се караме, ама като се караме се псуваме яко :bgrin: Иначе с майка се карам сутрин за добро утро на обяд и вечер за лека нощ :excl: :pirate

Link to comment
Share on other sites

С баща ми никога не се караме или е многооо рядко. Той просто е Пич. С майка малко по често но е за дребни неща (пък и тя обича да се заяжда). Но като цяло съм в чудесно отношения с нашти без да преувеличавам. :)

 

edit: Гледам че темичката се развива добре за един следобед доста гласували, абе свежа тема според мен, Psihara^^ добре е замислил. :P

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да споделяте отношенията с родителите си. Все пак е напълно анонимно. Но чистото любопитство ме напира да попитам - карате ли се с бащата? (Момичетата с майката). Случва ли ви се той/тя просто да иска да доминира? Да отказва да разбере? И да си мисли, че знае всичко, а е толкова далеч? И най - вече да ви обижда?

 

Що непременно трябва момченцата с бащите да се караме и момиченцата с майките. Щото аз с баща ми много рядко да се сдърпам за нещо. Разбирай на 3-4 месеца един път. Виж с майка ми е друга бирата :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам как протичат редките срещи с родителите, се радвам, че не живея с тях.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично се карам на всеки 15 мин с баща ми,това не означава ,че не го обичам или уважавам ,напротив.Разбираме се ,въпроса е ,че просто и двамата сме тежки характери и не търпим чуждо мнение (а много рядко се случва двамата да сме на едно мнение)и каквато и тема да се захване се обръща на кавга,но нищо повече,малко виканица и това е .. по точно по-остри спорове не скандали .... :D

Link to comment
Share on other sites

Що непременно трябва момченцата с бащите да се караме и момиченцата с майките. Щото аз с баща ми много рядко да се сдърпам за нещо. Разбирай на 3-4 месеца един път. Виж с майка ми е друга бирата :)

Защото връзката м/у сина и бащата и дъщерята и майката са различни. Това го учим още в 9ти клас. Не казвам, че е правилно. Но аз съм любопитен точно за БАЩА/СИН и МАЙКА/ДЪЩЕРЯ!

Link to comment
Share on other sites

точно сега ли трябваше да я захванеш тая тема :wacko: баш когато майка ми вече 6ти ден не ми говори :wacko: :( :(

ми не,не се разбирам много с нея,щото тя не ме разбира мен и най-вече отказва да се пробва поне малко да ме разбере :wacko: :angry:

а баща ми-отдавна е отписан от всякакви листове :pirate

 

 

уахахаха.... я кажи, как си я накарала да не ти говори? може да ти се отплатя богато!

Link to comment
Share on other sites

уахахаха.... я кажи, как си я накарала да не ти говори? може да ти се отплатя богато!

каза ми,че докато не си изкарам "тва чудо" от устата няма да ми проговори,и упорито си държи на думата :pirate аз пък и аз няма да си го изкарам ай де :angry:

Link to comment
Share on other sites

каза ми,че докато не си изкарам "тва чудо" от устата няма да ми проговори,и упорито си държи на думата :pirate аз пък и аз няма да си го изкарам ай де :angry:

Под "тва чудо" трябва да разбираме обицата или... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Под "тва чудо" трябва да разбираме обицата или... :rolleyes:

Ееее...точно това де...не ми се вярва да държи "друго чудо" постоянно в устата си. :bgrin: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

точно сега ли трябваше да я захванеш тая тема :wacko: баш когато майка ми вече 6ти ден не ми говори :wacko: :( :(

ми не,не се разбирам много с нея,щото тя не ме разбира мен и най-вече отказва да се пробва поне малко да ме разбере :wacko: :angry:

а баща ми-отдавна е отписан от всякакви листове :pirate

 

6-ти ден не ти говори,с моята не си говорихме 45 дена защото е проста много,вместо като родител да седне и да ме изслуша и беше по лесно да се разсърди,а що се отнася до баща ми,разболя ме от малък с глупостите си и напразните побоища и накрая неще да ми даде пари за лечение ми,мамка му мръсна,трябва да остане сам и да страда,никой да не го погледне като одъртее,боклука му с боклук :angry1

Link to comment
Share on other sites

С риск някои да ме разкритикуват - никога не съм приемала, колкото и лоши да са родителите, децата им да ги наричат боклуци, църфули, да пукнели дано... Много е грозно! Смятам, че се дължи един минимум от уважение най-малко защото сте живели под техния покрив и сте яли техните пари докато пораснете. Може и да съм консервативна... Моите родители си ги обичам много и съм им безкрайно благодарна. Никога не съм имала грандиозни скандали с никой от тях. Ами защо не се опитате да го погледнете от гледната точка на противната страна - родителя. Дали и на него му е лесно и как вие бихте се справили на тяхно място. Наистина винаги ми е било неприятно да чета/слушам изказвания от рода на горния пост.

Link to comment
Share on other sites

С риск някои да ме разкритикуват - никога не съм приемала, колкото и лоши да са родителите, децата им да ги наричат боклуци, църфули, да пукнели дано... Много е грозно! Смятам, че се дължи един минимум от уважение най-малко защото сте живели под техния покрив и сте яли техните пари докато пораснете. Може и да съм консервативна... Моите родители си ги обичам много и съм им безкрайно благодарна. Никога не съм имала грандиозни скандали с никой от тях. Ами защо не се опитате да го погледнете от гледната точка на противната страна - родителя. Дали и на него му е лесно и как вие бихте се справили на тяхно място. Наистина винаги ми е било неприятно да чета/слушам изказвания от рода на горния пост.

 

Всичко е много относително,зависи в каква обстановка живееш.Както ти каза си нямала грандиозни скандали с някой от тях,но моите са разведени от доста време,не че се оплаквам,но просто тва ми е повлияло по някакъв начин,да не говоря, че преди да стане така, бяха на лице множество скандали и караници,побоища не е имало никога,нито са ми посягали(за което се радвам),но в тази обстановка в която бях и в която съм сега,защото всичко сякаш е същото само дето майка ми я няма в къщи от време на време ми идва да пребия баща ми(посягал съм му 1-2 пъти)или да се хвърля от някъде.И сичко това трябва да го търпя?Защо?Зашото са ми дали живот.То това хубаво ама нали за това са родителите,да подкрепят децата си,да ги уважават,да им осигурят спокойствие и подкрепа до известна степен,а не да им казват, че са боклуци и за нищо не стават...Както и да е,при всеки е различно,все пак искам да кажа и че с майка ми в момента се разбирам прекрасно,мога да говоря с нея за всичко без да ме е срам от нищо(макар да не живеем заедно),докато с баща ми нещата стоят по съвсем друг начин ;)

Link to comment
Share on other sites

ти пък за 6 дни си се притеснила... аз с моя баща не говоря от 2 години :)

 

Е кво са две години аз с не говоря от 12 години. :D

 

Edit :

и гордеете ли се, че не си говорите с родителите?

за мен това е глупаво и грозно. най-вече грозно.

 

Ми като не съм го виждал от толкова време e логично да не съм говорил с него...

Link to comment
Share on other sites

и гордеете ли се, че не си говорите с родителите?

за мен това е глупаво и грозно. най-вече грозно.

Link to comment
Share on other sites

и гордеете ли се, че не си говорите с родителите?

за мен това е глупаво и грозно. най-вече грозно.

 

Никога не можеш да знаеш причините, така че се въздържай от определения, ако обичаш.

Link to comment
Share on other sites

няма да се въздържам от определения. все едно се наддава в тази тема. и се казва с гордост, кой от колко време не е говорил с даден родител. срамно е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...