Jump to content
BulForum.com

Модераторите


Bundy

Recommended Posts

Тва е най-наглата тема която съм виждал.

Как ти хрумна точно ти дето имаш нямаш 40 поста да смееш да пускаш такава тема не те ли беше малко срам или съвестно.Защо занимаваш всички с комплексите си ? Такива неща като твойте теми отдавна сме ги надживели...тази тема няма да е падането на берлинската стена ни са бой.Имал си проблеми с модераторите ли викаш....точно ти дето нямаш даже и уром...не те ли е срам ?

 

Още нищо не си видял :starwars:

 

Изчетох ти постовете в темата...и се втрещих :crazy:

Нищо интересно казано с толкова хъс отдавна не съм виждал просълзих се :blush: от смях :devil

Точно за такива мнения пише пича... пълни с ирония, сарказъм и несериозно отношение към проблема.

С две думи: "просташко поведение". И то от модератор.... :unsure:

Ако аз пусна подобна тема, това ще промени ли нещата? Ще спрат ли постовете на модератори ала "хванал съм Господ за шлифера" или не? Мисля че едно, малко по-човешко отношение, поне към тези които го заслужават, няма да навреди никому.

Link to comment
Share on other sites

А неговите теми сериозно отношение ли са ? А постовете му ?

Стига...

Link to comment
Share on other sites

А неговите теми сериозно отношение ли са ? А постовете му ?

Стига...

Определено не са по правилата...

И все пак имайте в предвид забележчицата ми. :rolleyes:

"Мера според мера" или там както беше...

Link to comment
Share on other sites

Къде видя просташко поведение ? И мислиш ли че ти щеше да дадеш човешко поведение към някой, който даже не си прави труда да ти отговори на въпросите ??? И кое е нечовешкото в отношението не разбрах. Искам да ми изясни проблема - не иска. Питам го нещо - не отговаря. Повтаря една и съща фраза на всичко което изписах. Не иска да прочете правилата, нито да ги асимилира. Не знае за какво трябва да е наказан при положение, че твърди, че е прочел правилата. Не е ли изказване ти "хванал Господ за шлифера" да казва кое как и какво трябва да е във форум дето се е регистрирал преди месец ??? И къде е това несериозно отношение към проблема, след като очевидно никой не знае какъв му е проблема на тоя човек, поради простата причина, че не иска да си го изложи нормално и говори само общи приказки ??? Сега няма да се учудя ако и ти почнеш с общите приказки ама с ти знам вече мисленето и не мисля да се занимавам повече. Такива като него сме ги виждали много наистина. И те ми създават само проблеми из форума. Не виждам защо да се държа нормално с някой, който не иска да се държи нормално с модераторите и който не е прочел и не спазва правилата. Ударението пада основно на отношението спрямо модераторите, не е толкова проблема в неспазването на правилата. Да не си мислиш, че правилата са написани само за да може да ми доказват разни деца колко големи са им пораснали ??? Прекалено качествени хора се събраха в този форум за да позволя да се освинва от простотии. Живот и здраве някой ден може и на моя акъл да дойдеш. Тогава пак ще поспорим ако е останало нещо за спорене. Лека вечер на всички, утре ще отговарям ако има на какво да отговарям.

Link to comment
Share on other sites

@Bundy, колега само да ти кажа, че съм с 80% и тая вечер пих ракийка, апнах. Спинкам нормлано(предимно по корем и хич не ми пука че са ме наказали). Не са ми изяли ядено и не са ми изпили пиенето. Гледай си кефа и не се пали. Важното е да не ти пука за нещо толкова незанчително ;).

Link to comment
Share on other sites

Къде видя просташко поведение ?

Незнам защо се палиш... Въобще не съм споменавал никове, пък и не защитавам никой... просто изразявам мнение... а надменното поведение на маршалите се наблюдава навсякъде!!!!

Първо направете забележка културно, а ако това не помогне давайте "с рогата" напред! Щото и 5% да са, ще си вземат бележка от първия път.

Link to comment
Share on other sites

Нека обаче темата остане отворена за тези който имат да кажат нещо смислено по темата за модераторите.

Ъъъ верно,че сте доста будни по отношение на уорнове + някоя саркастична забележка,но мен лично тва ме кефи ;)

Вярвам не само на мен ми е писнало от безмислени и откровено казано тъпи теми,постове и хора :excl:

Link to comment
Share on other sites

Заваряйте темата. Това е дискутирано много още преди година-две. Получаваш нормално отношение когато ти се държиш така. Като се правиш на луд... Уорна и модерейтед режима трябваше да са още след 2рия му пост. Не виждам какво има за дискусия- 99.9% от случаите форума е модериран перфектно.

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да кажа нещо по въпроса . И двамата сте прави за себе си , визирам жалителя или тъй наречения ищец и прокурора му отгоре , който иам права да го накаже ако естествено наруши правилата . Като цяло тук има много свестни момчета - модератори . Един от тях е ТАZ , момчето е много възпитан и ерудиран . Има много добро държане и естетичен език . Всичко това го казвам не да се подмазвам на някой , просто няма за какво над тия неща съм доста . Но го казвам понеже от малкото ми контакти с него отчетох именно това . Пич на място , ако мога да се изразя така.

А относно KILLERINCHO , също от малкото ми контакти с него установих , че бързо се пали , което е в негов минус и коментира нещата със завършен финал - имам предвид , че темата която засяга за него е приключила и не може да има друго развитие или обосновки , той знае какво имам предвид . Но като цяло има потенциал и знания и си върши бих казал добре работата , но като всички нас и той има трески за дялане . Един модератор никога не трябва да забравя , че не всичко което прочете във форума (мн. фо̀руми, (два) Масово представително събиране събрание, конференция, конгрес. гръцко Научен форум. Политически форум. ) ще му хареса то за това е форум . И има хиляди мнения по дадена тема .

Лично аз нямам фрапиращи забележки към никой поне за сега , а с твоята тема се запознах и да ти кажа наистина можеше нещата да си ги решите на лични - например .

И накрая искам да отбележа изказването на ZGAN беше пример как не подхожда да се изказва един модератор . Такива изказвания дразнят потребителите и те бягат от форума , а един форум без потребители само с модератори не струва .

Свърших . Поздрави с добри чувства към TAZ и KILLERINCHO

Link to comment
Share on other sites

Първо направете забележка културно, а ако това не помогне давайте "с рогата" напред! Щото и 5% да са, ще си вземат бележка от първия път.

Всъщност първата забележка (още в темата на човека) според мен си беше доста културно направена. Интересен факт е, че причина за тази тема е TAZ, който по принцип използва доста по-мек тон в сравнение с някои други модератори. И в този ред на мисли, къде изчезна ov3rm4n? Неговите постове в подобни случаи доста често ме забавляваха и караха да чета затворени теми :bgrin:

 

@goja, само дето този форум си има доста голяма маса потребители, които го харесват и и биха искали да се поддържа в този му вид (за справка погледни, която и да е тема свързана с технически проблеми по него) и ще разбереш, че нужда от потребители "само за бройка" няма. Това вече си е създадено общество, и който иска и успява да се сработи с него - остава. Никой не се държи насила тук.

Link to comment
Share on other sites

Новобранец е човекът, затова ги приема толкова навътре нещата. Ще мине време и ще свикне. Аз пък се кефя да гледам сеира на модераторите как издребняват и се вживяват в някакви 20% 40% 1000% сякаш им се увеличават заплатите с толкова процента. :lol: Успокойте се малко с тия форуми бе хора, за две реплики се изписват сумати страници - кой с кого се заял, кой се засегнал, кой имал нещо си там впредвид, кой пък не го разбрали - ами това го има навсякъде в ежедневието неизбежно е, отидете пийнете една бира и правете нещо което ви носи удоволствие, толкова ли е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Определено не са по правилата...

И все пак имайте в предвид забележчицата ми. :rolleyes:

"Мера според мера" или там както беше...

Държа да подчертая, че въпреки, че твърдите, че модераторите са толкова строги и прекаляват с warns е редно да се каже, че въпреки неточностите и нарушенията на правилата Bundy до втората страница на тази тема не е имал WARN! Разбира се, само писмени забележки. Това мисля, че достатъчно говори, че модераторите не са толкова лоши и към Bundy е действано не със секирата.

 

Незнам защо се палиш... Въобще не съм споменавал никове, пък и не защитавам никой... просто изразявам мнение... а надменното поведение на маршалите се наблюдава навсякъде!!!!

Първо направете забележка културно, а ако това не помогне давайте "с рогата" напред! Щото и 5% да са, ще си вземат бележка от първия път.

Ами като не споменаваш никове не прави намеци. Ако ще правиш намеци спомеавай имена иначе само си правиш вятър на устата, доста безполезно в общата дискусия - все пак нали уж темата е за дискусията на правилата? Или ти е криво за твоя (не)заслужен warn? Говориш така сякаш ние сме виновни, че си нарушавал правилата спрямо други потребители на форума и не само. Ако имаш предложения как да се справяме с такива случаи - моля, но без намеци.

 

А относно културната бележка - тя очевидно е правена неведнъж - справка отговора на горния ти пост, но това няма как да го знаете без ние да го споделим.

Link to comment
Share on other sites

И накрая искам да отбележа изказването на ZGAN беше пример как не подхожда да се изказва един модератор .

 

Модератора не е програма...всеки си има индивидуалност, именно тя допринася за доброто на форума.Тва, че аз се исказвам така...или не се исказвам еди си как си предполагам прави впечетление само на млади потребители.Все си мисля че всеки е свикнал с нрава на всеки в тоя форум ? Или греша ?! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност първата забележка (още в темата на човека) според мен си беше доста културно направена. Интересен факт е, че причина за тази тема е TAZ, който по принцип използва доста по-мек тон в сравнение с някои други модератори. И в този ред на мисли, къде изчезна ov3rm4n? Неговите постове в подобни случаи доста често ме забавляваха и караха да чета затворени теми :bgrin:

 

@goja, само дето този форум си има доста голяма маса потребители, които го харесват и и биха искали да се поддържа в този му вид (за справка погледни, която и да е тема свързана с технически проблеми по него) и ще разбереш, че нужда от потребители "само за бройка" няма. Това вече си е създадено общество, и който иска и успява да се сработи с него - остава. Никой не се държи насила тук.

Много точно казано!

 

off/

Прави добро впечатление, че ZGAN започна да пише на кирилица :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Аз да питам - тая тема какво общо има с P2P и защо е пусната в този раздел? Bundy - въздух под налягане си, брадчед... Отработен газ от боб. Търси сметка на другите, когато ти самия си изряден - ако не си, не знам къде си тръгнал. Чел си - ко си чел? Разписанието на БДЖ? Самия факт, че си изсрал тая тема в грешен раздел веднага казва колко си чел.. .

 

Само едно ще кажа - не се опитвайте да сочите треската в окото на отсрещния, без да сте се погрижили за гредата в своето преди това. Това за двете страни се отнася.

 

Ако модераторите решат стриктно да задвижат форума по правилата - бъдете сигурни, че ще стане тъжно... Който е бил в казарма знае какво говоря - най-кофти е да се отнасят с теб точно и стриктно по устава. Е тогава ти идва нанагорно. Понеже никой не е идеален - всеки кривва и ако някой модератор иска да го съсече - има хиляди възможности да го направи и то точно по правилата... само че не го правят...

 

И като се появи някой такъв Робин Худ ми става много смешно. Прегазил като валяк стотина правила за поведение тук - и писани и неписани - но все пак засегнат разбираш ли... Той не е виновен, те другите са виновни! А той е целия в бяло...

 

 

Ето го бе - целия в бяло бе:

 

Не си нищо по-ралично от тях.Остър език, обиди, ценизми......Просташко поведение.Като имаш мнение изрази го по-спокойно.А това за казармата........помисли пак.Ама явно скоро си излезнал от там.Но да си призная въпреки "биип" ти поведение до някъде имаш право, но то е само защото и ти си чел недочел и не знаеш за какво аджаба става въпрос.А и е много лесно да нареждаш като не мога да се защитя!!!

 

Това ми е написало детето... Някой нещо разбра ли? Освен това, че се жалва, че съм бил използвал остър език... Ми жалвай се. Ти всъщност за какво се бориш, бе?! Ако е за това всеки да може свободно да се изразява - що тогава ми правиш забележка за езика? "Ценизми" - къде, бе пиле, видя цЕнизмите?! Тая дума нещо не ти е ясно какво значи...

 

Острия език - всекиму своето. Каквото се обадило, такова го почукало - знаеш ли я тази? Културно и възпитано отношение към културните и възпитаните. Останалите получават реципрочен отговор на говора си.

 

И как така "донякъде имам право" обаче имам право донякъде "само защото и ти си чел недочел и не знаеш за какво аджаба става въпрос"... Странно... Не знам за какво аджаба става въпрос, нооо съм прав! Е... кък ся... Тоест - имам право, но имам право, щото не знам за какво става въпрос... Ми тъп съм явно, но това твърдение е нещо неразбираемо и нелогично... Сакаш искаш да кажеш нещо, ма като не знаеш какво - просто казваш нещо, колкото да кажеш нещо... Яко.

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам, коментарите са излишни от тук нататък, затова ще затворя темата. Надявам се автора и да е разбрал за какво става дума. Ако не е разбрал си остава за негова сметка. Ако някой от колегите прецени че има още нещо за дъвкане по въпроса да я отвори, но аз лично се съмнявам, че това ще се случи.

Link to comment
Share on other sites

Това е съобщението на мистър Bandy, след като затворих темата. Пускам го тука заедно с моя отговор и отварям темата, за да не си помисли някой, че крия мнението си или пък щото човека ми е неудобен. Описал съм в крайна сметка какви са му нарушенията, след като той очевидно не желае да го направи. Може да му е неудобно не знам.

 

Ами да като не ти отърва щя я затвориш.Мисля че щеше да е добре да постои малко, но или те достраша нещо или нещо нещата не стават така както ти се иска.Но ти "властваш" във форума и ти решаваш.Прекалено се разгорещи май темата.Оправдавахте се.......100 пъти.И що не постна предното което ти писах, както е сторил колегата ами ми мълча 2 часа и накрая смирено сведе глава и затвори темата?То това е най лесното...Щом за теб лесния път е правилния - дейставай.Така става с неудобните хора като мен - "уорн" колкото и смешно да звучи самата дума и затваряне на темата.Ама аз ще взема да се ядосам и да се заема по-серьозно и тогава ще ви видя.....не че нещо ще се промени,а просто хората ще видят що за стока сте.Ама като гледам вашето малко затворено общество сте един дол дренки (естествено има и изключения, на които свалям шапка).И сега какво ше направиш - ще си изтриеш ЛС-то - давай!Щом можеш да триеш и да затваряш....Но май няма смисъл да се боря с "вятърните мелници".Прави бяха някои от колегите, които ми писаха ЛС, че си хабя нервите за такава кауза.Вярно е че приемам нещата лично, но когата по цял ден се сблъскваш с лошото отношение по улиците и къде ли не - накрая се събира в повечко.На човек му пада пердето и трябва да си го стовари върху някого.Когато се прибереш и тъпата ви система за отчитане не работи както трябва и не можеш да си свалиш един филм да разпуснеш - това вече е върха!Питаш, но в нервите си забравил за правилата.Някой си господин модератор те ядосва още повече и тук чашата прелива.Оплакваш се на админ и решаваш да спреш, но следващия модератор пише във вече затворената тема, без много да му е мислил.И пак пише с прословутия сарказъм и лошо отношение.И ето изкарвам си го на вас, въпреки че и аз не съм ангел.Но съм прав за това за което говоря.Това че се опитвате да избегнете същноста и да хвърлите вината на мен е жалко.Но спирам вече щот наистина видях че няма смисъл.Тръгнал съм сам срещу армия от......Наричаха ме Робин Худ, герой, целия в бяло и т.н. Не знам кои са прави и кои не , но аз съм прав за лошото ви отношение.И това е важното а не какъв съм аз.Много е лесно да говориш така на човек който не стои срещу теб , а е някакъв си ник.Ако застанеш лице в лице с непознат ще му говориш ли по този начин?Ако да- не си добре.Ако не - защо го правиш тук???Всеки един е личност и заслужава добро отношение.Вярно и вие сте хора и се изнервяте, но трябва и да сте професионалисти.Това ви е работата.Щом на потребителите на форума така им е добре - ОК.Спирам вече.Аз ще гледам да си издялам треските, но и вие си правете сметка за думте и начина на общуване.Мисля че така ще е по добре за всички ни.Чао и много здраве.

 

Знаеш ли, такива като тебе съм ги виждал много. Караш ме да се повтарям, но щом се налага ще се повторя. Нито един път ти не изложи проблема изцяло, с линкове съдържащи информация и доказателства в подкрепа на твоето твърдение. Ще го направя аз вместо тебе, защото на тебе явно не ти стиска да го направиш.

 

Първо пускаш ТАЗИ тема, която нарушава точка 5 и 9 от правилата на форума. Прочети ги и ги асимилирай за да разбереш какво ти е нарушението.

 

След това пуска ето ТАЗИ тема, която е в нарушение на точка 6 от правилата на форума и в която си позволяваш нагло държание с модератор, в случая TAZ, което пък е нарушение на точка 1 и 2 от правилата на форума.

 

Трето. След по-горните нарушения, за които не си получил уорн, а отговор на въпроса ти, ти отваряш тема с цел да обсъдим проблема ти, но не искаш да коментираш проблема, а се стараеш с празни приказки да разпалиш някакъв конфликт, което ме накара да се намеся. След моята намеса не пожела да отговориш на нито един от въпросите ми, но за сметка на това продължи с общите приказки. На всичкото отгоре си позволяваш наглоста, да държиш сметка на мен и на колегите модератори, как да се държим, как да пишем, как да се отнасяме към модерирането на форума и към потребителите. Ти кой си ? Господ ? След като си прочел правилата, както твърдиш, би трябвало да си прочел точка 28 и точка 29. Не съм те искал в този форум и още по-малко съм ти искал съветите как да го модерирам. След като форума има над 10000 потребителя, очевидно системата по която модерираме е сравниетлно успешна. Не казвам, че всички са доволни, но 90% от хората се съобразяват с изискванията които имаме и за които се трудим всеки ден да поддържаме. Пак казвам, кой си ти че да ми държиш сметка ? Ако не ти харесва отношението, начина на модериране или нещо друго, просто не влизай в нашия форум и прав ти път. И след като "тъпата ни система за отчитане" не работи, не ползвай тъпо отчитащия ни тракер. И в него не помня да съм те канел, нито пък някой от колегите го е направил. Друго нямам какво да ти кажа, но ако продължаваш да ми отговаряш с общи приказки, просто ще те игнорирам.

 

Относно другите глупости, които си изписал в това ти съобщение. Първо на първо, получени от потребители съобщения не трия. Имам 845 входящи съобщения архив и нямам намерение да трия нито едно. В случая, това ти съобщение, заедно с отговора който пиша в момента, ще ги покажа на бял свят, в затворената вече тема. Ще я отворя пак. Питаш ме дали бих се държал с непознат човек, така както с тебе. Повярвай ми, ако се държи по начина по който ти се държиш, държанието ми ще е същото. Питай някой от хората които ме познават, те ще те информират. На неуважението и пренебрежението имам навика да отговарям по същия начин. Уважение се печели с уважение. След като ти не показваш такова, ами само ми навираш под носа "достойнството" си, не се сърди че получаваш моето неуважение и достойнство по същия начин. И не знам защо се мислиш за неудобен. Надценяваш се. Не си неудобен, както може би сам забелязваш. По-скоро се държиш като малко детенце, което му се иска да плачка на рамото на някой, но моето рамо не е за плачкане. Малко е неудобно за такива работи. В крайна сметка се надявам да си разбрал, че не можеш да дойдеш преди един месец във форума и да почнеш да раздаваш правосъдие и да съдиш кой какъв бил и как трябвало да се държи. Нямам намеренеие да ти търпя наглото държание повече. Няма да промениш нищо, дано поне това да си разбрал. Модераторския екип ще продължи да действа така както е действал и досега. Съжалявам, но не си ти човека дето може да промени нещо. Лек ден и дано да си преглътнеш малко Егото за да продължиш да си потребител във форума. Ако пък не искаш...., нататъка всички знаем какво става. Повече няма да коментирам тази тема и без това я коментирах достатъчно, но го направих с цел. Надявам се новите потребители да са прочели писаното из темата, за да си направят и те сметка как трябва да се държат в този форум. Чао !

Link to comment
Share on other sites

Bundy ПРЕЗИДЕНТ! Модераторите - на сапун!

 

Bundy ходи си избивай комплексите в реалния живот, бе пич... Б

 

...но когата по цял ден се сблъскваш с лошото отношение по улиците и къде ли не - накрая се събира в повечко.На човек му пада пердето и трябва да си го стовари върху някого...

 

И кво? Що не си го "стовариш" на живо на някого, на улицата например? Сигурно защото "Много е лесно да говориш така на човек който не стои срещу теб , а е някакъв си ник." по твоите думи...

 

Готов ли си да си го стовариш на някой който стои срещу теб?! Май не...

 

Нета не е място за избиване на комплекси...

Link to comment
Share on other sites

Отново се изтъкват тия прочути мои нарушения!И аз ти казвам на чист български последно нещо: нямам думи просто.Няма и да коментирам.Толкова неразбран човек и с такъв инат не съм срещал!!! Продължете си тогава в същия дух.Като не чувствате вина - така да е.Отстъпвам - както правят по-умните :) чао и лека работа.

ПС:постни и това като искаш!

 

Ето и отговора на човека с ник Bandy след като си направих труда да му отговоря надълго и нашироко. Аз ли съм тъп, че не мога да схвана общите приказки с които ми се отговаря ?? Очевидно не желае да разбере, че повода за нашето държане, е именно неговото собствено. Не иска и да разбере къде е нарушил правилата. И накрая даже няма думи. И излиза даже, че е по-умен от мен !!! Коментира ме без да ме познава и ме обвинява че аз правя същото. Умирам от тъпотия честно. Най ги обичам такива. Хем насран, хем голям, както казваше едно време бабето Бог да я прости.

 

Има и още, но това е за последно вече. Търпението ми все пак има някакви граници.

 

А ве стига писа ве!Нали се разбрахме вече.Край.Стига си се занимавал, за да спра и аз.Почна наистина да ме дразниш!Ако ще пишеш пусни ме и аз да пиша.Какво е това!?

ПС:предлагам ти да приключим,защото и според двама ни няма смисъл.Хората разбраха мненията и на двамата.Нека и някой друг се изкаже.

 

Айде пак заповеди какво да правя и какво да не правя. Искаш да те пусна да пишеш ? Съжалявам, не мога да отменя наказанието наложено от друг модератор. Не че не мога. Не искам да го правя. Но хората трябва да видят що за човек си. И това ще го пусна да го видят. Очаквам в следващото ти съобщение да получа извинение за наглоста ти, ако евентуално си разбрал къде бъркаш. Ако не си, много ти здраве. Ще ти увелича наказанието. Чао. Това наистина е за последно. Следващото ми действие ще зависи директно от следващото ти съобщение.

 

П.С. Бай дъ уей, отивам на кафе. Имаш един час за размисъл как ще продължиш участието си в този форум. Надявам се да вземеш правилното решение.

Link to comment
Share on other sites

Айдеее...форума замина. Бънди просто така го разнищи, че няма смисъл вече. Тц-тц-тц...какво ще правим сега? Този форум как е съществувал прекрасно толкова години без всемогъщия Бънди да ни покаже светлината?

 

Пич, пий една студена бира или количка ако нямаш годинките за алкохол(по всичко личи, че е така) и се успокой. Намери си хоби защото само мрънкаш за глупости. А, да- ако вървиш по улицата и казваш на хората какво, къде и как трябва да го правят много ясно, че ще се сблъскваш по цял ден с негативното им отношение. Пфу! Защо му се връзвате на тоя?

 

Съвсем скоро очаквам, о, всемогъщия Бънди да отвори тема с молба да се задължи писането на кирилица и колко неморално е да не го правиш...

Link to comment
Share on other sites

Съдияяятаааа, съдияяяятааа, съдияяяятаааа педеерааааст!!

 

 

Ти пък кво се нервиш на мен толкова?Да не си бъдещ модератор?Или си имал проблеми с хора като мен.Аре точно ти ли за комплекси ще ми говориш?Моля ти се...или хвали модераторите или ги нареждай.С мен не се занимавай, защото както виждаш не мога да пиша в темата и нямам намерение повече да го правя.

Осъзнах грешките си и се разбрах с модераторите.Проблема е приключен.Надявам се и те техните да са осъзнали.

ПС:като си толкова надъхан пусни и това в темата де...

Link to comment
Share on other sites

Какво очакваш? Извинения от мен няма да получиш! Това че съм нарушил правилата е очевадно, но да се извинявам на човек който ме наричаше със всякакви имена и сравнения (най-прясното "хем голям , хем насран" от покйната ти баба).....никога.Вече стана лично и мисля че най вече ти го направи.Наказанието - щом съм заслужил ще си понеса последствията.Сега наистина разбирам че в сравнение с вас TAZ е по-учтив.Нека спора между нас наистина приключи.Хората да четат и преценят.Пак казвам - нашите мнения вече се знаят мнооого добре.Нега да не стигаме по-далеч а да спрем.Чао

 

Коментара мисля е излишен. По-далеч няма как да стигнем, щото от двама ни оставам само аз. End of story.

 

Айдеее...форума замина. Бънди просто така го разнищи, че няма смисъл вече. Тц-тц-тц...какво ще правим сега? Този форум как е съществувал прекрасно толкова години без всемогъщия Бънди да ни покаже светлината?

 

Пич, пий една студена бира или количка ако нямаш годинките за алкохол(по всичко личи, че е така) и се успокой. Намери си хоби защото само мрънкаш за глупости. А, да- ако вървиш по улицата и казваш на хората какво, къде и как трябва да го правят много ясно, че ще се сблъскваш по цял ден с негативното им отношение. Пфу! Защо му се връзвате на тоя?

 

Съвсем скоро очаквам, о, всемогъщия Бънди да отвори тема с молба да се задължи писането на кирилица и колко неморално е да не го правиш...

 

liquid, не му се връзвам :) Оставих целия дебат да служи като пример на новите попълнения. Надявам се да са разбрали идеята на целия титаничен сблъсък. Правя го заради тях, не щото много ми се отговаря на Bandy. Колкото до следващата тема на Bandy....... тя няма да е много скоро. Ами това е. Затварям темата. Мисля се изясни на всички, че не само не ми е неудобен господин Bandy ами доста добре ми послужи като пример за новите потребители във форума. Това е то. Лек ден.

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихме за неуважение, пример за такова е участието във форум, без да се съобразяваш с порядките в него, след като ти е обяснено какви са те. Това неуважение е насочено не само към модераторите. То е насочено и към всички останали участници, които (спокойно мога да го твърдя) са наложили с времето тези порядки. Bundy е пуснал вече две теми, които са в разрез с правилата. Тази му е третата. Какво общо има модерирането на форума, с раздела P2P?

Такова поведение обижда цялата общност и далеч не заслужава уважение.

 

Това е ЛС-то, което получих след като написах къде му е проблемът с коефициента в затворената тема:

Вижте какво emty soul, видял съм кой е тракерът и това въобще не ме касае! Аз съм си свалил торент фаила от http://bt.wrzru.com/ и съм си щтракнал два пъти върху него и друго не ме интересува (включително и кой е тракерът). И мисля че е жалко и страхливо от Ваша страна да изразявате мненийцето си в темата при условие че е заключена веднъж, като след това пак я заключвате.Много съм насъбрал на модератори като Вас, които в обръщенията си към потребителите използват изрази като "и престанете да подскачате като попарени"! Ако сте достоен или пуснете темата да си върви без да я заключвате или ми пишете само на ЛС!!!Между другото съм запознал администратор с лошото отношение на mr. TAZ към потребителите (в случая аз) и се надявам че повечето модератори не са с такова или ще си вземат поука!

PS:отключете темата или просто не пишете така в нея, защото това че имате повечко правомощия във форума не Ви орави повече човек.Явно не искате това което се изписа по ЛС да стане публично достояние...

 

Ако някой иска да допълни нещо относно модерирането, нека да го направи по правилния начин - да потърси и да пише в някоя от вече създадените теми с подобна насоченост в правилния раздел.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...