Jump to content
BulForum.com

Модераторите


Bundy

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Надявам се с тази тема да не съм нарушил нито едно от правилата на форума и тя да не бъде заключена. Надявам че в нея ще пишат вскички които имат проблеми с модераторите или просто искат да ги похвалят.Мисля че в това няма нишо лошо и нередно.Нека започнем...

 

Аз лично имах проблем с "TAZ".Той се състои в острия му език, лошото отношение и сърказма в изказванията му.Също така не ми се нрави че променя вече веднъж написаното от него в следствие на това че взех мерки.Сега гледам друг модератор написал мнение в заключената вече тема и пак я заключил.Не мога да разбера защо това което се изписа по ЛС да не стане публично достояние.Мисля че би било интересно за хората.А и не е честно те да се изказват във вече заключена тема и аз да не мога да се защитя!По този начин се добива съвсем различна представа за мен и за това което искам да кажа.Според мен трябва по-културно и спокойно да се отговаря на хората, защото не всички са компетентни и задават "умни въпроси".Това не ги прави "по-глупави" от останалите.Накратко това е от мен.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно е защо се ползват PM-тата от модераторите, защото това са безсмислени неща, които не касаят никой друг освен теб, примерно. Няма защо форума да се спами с излишни неща. Ако някой не е доволен от модераторите - има админи, пишете ми, казвате какъв е случая и преценяваме кой крив, кой прав.

 

Има хора, които заслужават остри думи, защото преди да се цъка new topic може винаги първо да се гледа, търси и съобразява. Примерно тема "мгхм" или "Проблем!" е нормално да се изтрие веднага, особено второто е супер грубо нарушение на правилата. Ако някой не си направи труда да опише за какво става дума в заглавието то кара другите да влизат в темата само за да видят за какво става дума, а доста хора въобще не влизат, защото очевидно става дума за ламерска изява. Който направи това си го заслужава, защото най-малкото не е прочел правилата. Какво остава после да занимава целия форум колко е невинен... затова се ползват PM.

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност мисля, че с тази тема ще се разбере дали тези неща касаят само мен.А и аз се свързах с администратор когато имах проблем и оставих нещата, но модераторите продължават с....Примерно този който се изказа в заключена тема.Затова и аз продължих като наблегнах не на моя проблем а проблем "модератори " като цяло.А и не само проблем и писал съм и за похвали :)

 

ami 1vo tema si ima6e

2ro pone spored shotkite ,ti pita6e za6to kato seedva6 v arenata ne ti go ot4ita v wrzru....

 

За това че си е имало тема - не знаех.А за моя проблем - нека не разискваме само него а основно това което съм написал по-горе.Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Като гледам си нов тук. Не знам дали си забелязал, но форума се поддържа доста добре вече доста години. Някой път се появяват олигофрени, на които ако не им обесниш грубо не разбират. Съответно някой път модераторите бъркат в преценката си и някой път са по-остри от необходимо, но и те са хора.

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да се обърна към оплакващия се. Bundy, не говори ако обичаш празни прикази, а казвай имената на модераторите с които имаш проблем. След това с точен линк обясни проблема. Напълно си свободен да пускаш тук личните съобщения, които според тебе ще са в подкрепа на твоята защита. И ги пускай целите, а не отделни части от тях. Аз самия си пазя всички лични съобщения пратени ми от всички вас. Има много селски изпълнения в тях, но има и доста качествени. Както и да е. Въпроса е да караш направо, а не да се увърташ като куче около месарница.

 

Следващото е за всички. Значи. Говорили сме много пъти за правилата и спазването им. Сред новите потребители се наблюдава това, което се наблюдаваше в началото на този форум. Не четат правилата и още по-малко ги спазват. След като им даде човек уорн, те не само че не отиват да прочетат правилата и да си вземат някаква що-годе смислена бележка, ами почват да ме спамят на ЛС, колко жалък съм бил и къв съм бил педал и комплексар и т.н. и т.н. Както и да е и това не е толкова важно. Въпроса е, че след като накажеш 10 човека за едно и също нещо, почва да дразни факта, че всеки си мисли че тука форума е създаден само и единствено за него. Ние сме му слуги. Иска ми се новите потребители един път завинаги да разберат едно нещо. Правилата са за спазване, а не за красота. И тези правила ги определяме ние, модераторите и админите на този форум. Ако не ги спазвате, нямате място в този форум. И това няма да се промени ако ще да се изпишат хиляди теми по въпроса.

 

П.С. Някой ден като ми остане свободно време, ще направя една култова подборка на лични съобщения от собствения ми архив. Може би тогава ще разберете в пълна сила, за какво на моменти на човек му изпушва китарата.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам си нов тук. Не знам дали си забелязал, но форума се поддържа доста добре вече доста години. Някой път се появяват олигофрени, на които ако не им обесниш грубо не разбират. Съответно някой път модераторите бъркат в преценката си и някой път са по-остри от необходимо, но и те са хора.

МНОГО ти благодаря за отговора.Оценявам това което си написал и те разбирам.Може би си прав.Но според мен модераторите трябва да са професионалисти и да отговарят еднакво културно на всички, защото всички са хора с еднакви права.Според мен те дори не трябва да правят оценка.Но все пак ти показа отлично другата страна на въпроса :).

 

"а не да се увърташ като куче около месарница." - за какво говорим! А и мисля че и и ти пишеш излишни неща в момента.

Link to comment
Share on other sites

За какво говорим ? Ще ми кажеш ли точно за какво говорим ???

 

Първо на първо, какви трябва да са модераторите в този форум не определяш ти. Направи си форум, почни да го поддържаш и там можеш да казваш какви точно трябва да са модераторите.

 

Второ на второ, вместо да прочетеш какво съм написал и да изясниш проблема си по начина описан от мен, ти ми вадиш едно сравнение от цялото изказване и очакваш някой да каже как аз не съм прав да сравнявам писанията ти с въпросното въртене на кучето. Не очаквай някой да ти помогне след като сам не искаш да си помогнеш.

 

П.С. Леко си нагъл даже, мога да кажа. Не си получил уорн дори, за нарушение за което трябва да получиш. Получил си отговор на въпроса вместо това. И тона ти е не по-малко саркастичен от този на TAZ. И въпреки всичко, не си прочел правилата, не си ползвал търсачката, държиш се арогантно с модератор, имаш наглоста да пускаш нова тема и да се оплакваш ??? На твое място бих се затичал към страницата с правилата, бих я прочел изцяло, бих се опитал да я асимилирам и да прилагам написаното на нея, когато пускам теми и мнения в този форум. Това щях да направя аз за да съм сигурен, че повече проблеми с модераторския екип няма да имам. Какво ще направиш ти не знам, но аз знам, че ако продължиш с неоснователното мрънкане, ще взема мерки.

Link to comment
Share on other sites

За какво говорим ? Ще ми кажеш ли точно за какво говорим ???

 

Първо на първо, какви трябва да са модераторите в този форум не определяш ти. Направи си форум, почни да го поддържаш и там можеш да казваш какви точно трябва да са модераторите.

 

Второ на второ, вместо да прочетеш какво съм написал и да изясниш проблема си по начина описан от мен, ти ми вадиш едно сравнение от цялото изказване и очакваш някой да каже как аз не съм прав да сравнявам писанията ти с въпросното въртене на кучето. Не очаквай някой да ти помогне след като сам не искаш да си помогнеш.

Първо.Мисля че е станало достатъчно ясно какви трябва да са модераторите според мен от написаното по-горе.

Второ.Прочел съм всичко и мисля че ти не може да знаеш дали съм прочел или не нещо.Просто не искам да коментирам.

Трето.Може би си прав че искам много от модераторите - добро отношение, професионализъм и разбиране.

Link to comment
Share on other sites

Bundy, този форум има над 10000 потребителя, помисли какво би станало, ако всички приемат нещата толкова лично. Да не говорим, че не е нормално да очакваш форума и модераторите да се променят по твоите изисквания...

Link to comment
Share on other sites

Bundy, този форум има над 10000 потребителя, помисли какво би станало, ако всички приемат нещата толкова лично. Да не говорим, че не е нормално да очакваш форума и модераторите да се "нагласят" по твоите изисквания...

Може би си прав че приемам нещата лично.Ще помисля върху това.Но на човек просто му писва от лошо отншение навсякъде - в автобуса,в магазина, във форума, .....и т.н.Но за втората част не съм съгласен.Едва ли тези "изисквания са мои".

Link to comment
Share on other sites

Не само че не си прочел ами продължаваш да си нагъл.

 

Би ли ми обяснил с какво основание ИСКАШ нещо от нас ??? И с какво основание казваш какво трябва и какво не трябва ???? Не помня да съм те канил да пишеш в този форум. И съм сигурен че и другите от екипа не са. Е? Някви идеи ??? Не виждам основание за претенциите ти, честно. Или това е нещо като Его, което ми отговаря на мненията, а ?

Link to comment
Share on other sites

Не само че не си прочел ами продължаваш да си нагъл.

 

Би ли ми обяснил с какво основание ИСКАШ нещо от нас ??? И с какво основание казваш какво трябва и какво не трябва ???? Не помня да съм те канил да пишеш в този форум. И съм сигурен че и другите от екипа не са. Е? Някви идеи ??? Не виждам основание за претенциите ти, честно. Или това е нещо като Его, което ми отговаря на мненията, а ?

Отново потвърждение на думите ми.Според мен всеки един човек си има достойнство, което пази и вие просто не трябва да го потъпквате.Особено на хора които не познавате.

Link to comment
Share on other sites

Не бива да позволяваш на "достойнството", да ти пречи на преценката, кога си прав и кога не си. И не разбирам защо ми отговаряш с празни приказки на въпросите. Това ли ти е достойнството ? На конкретни въпроси да отговаряш със празни приказки. Ок, няма проблем. Не ти се отговаря, не отговаряш. Не ти се описва проблема с точни и ясни фрази линкове към теми и лични съобщения, за да може на всички да ни се изясни какъв точно е проблема. Очевидно чакаш някой да ти каже колко си прав и как ние модераторите сме арогантни хора, комплексари и как ти си ебахти героя дето се опълчва срещу модераторската зган. Но. Има едно НО, както винаги. От тук нататък в тази тема или ще пишеш конкретно по проблема или по въпросите зададени от мен или я затварям и си получаваш 20-то процента уорн, които ти бяха спестени от TAZ и Empty_soul. Моето загубено време няма да го слагам в сметката, че съм айляк тая вечер и ми се пише.

Link to comment
Share on other sites

Не бива да позволяваш на "достойнството", да ти пречи на преценката, кога си прав и кога не си. И не разбирам защо ми отговаряш с празни приказки на въпросите. Това ли ти е достойнството ? На конкретни въпроси да отговаряш със празни приказки. Ок, няма проблем. Не ти се отговаря, не отговаряш. Не ти се описва проблема с точни и ясни фрази линкове към теми и лични съобщения, за да може на всички да ни се изясни какъв точно е проблема. Очевидно чакаш някой да ти каже колко си прав и как ние модераторите сме арогантни хора, комплексари и как ти си ебахти героя дето се опълчва срещу модераторската зган. Но. Има едно НО, както винаги. От тук нататък в тази тема или ще пишеш конкретно по проблема или по въпросите зададени от мен или я затварям и си получаваш 20-то процента уорн, които ти бяха спестени от TAZ и Empty_soul. Моето загубено време няма да го слагам в сметката, че съм айляк тая вечер и ми се пише.

Не ти отговарям конкретно, защото не виждам смисъл.Пиши ми по начина по който е писал JDFU и ще помислим по въпроса.Отношението е важно.Освен това отново казвам че не искам да наблягам на моя проблем, а на проблема като цяло.А относно това че ще затвориш темата - прави каквото желаеш.Само дето не разбирам защо.20% "уорн" какво и да значи това - давай щом съм заслужилЗа твоето загубено време - ти сам си сметнал че трябва да го загубиш.

Link to comment
Share on other sites

Bundy, приятел, четах, четах... ама тоя "глобален проблем", за който упорито говориш, така и не го усетих кой е... Пък съм си потребител, нито съм модератор, нито админ. Де да знам и аз в кого е проблема...

Link to comment
Share on other sites

Bundy, идеята за такава тема лично на мен ми харесва.

Моя съвет към тебе е да да прочетеш подписа на killerincho, доста уместен в случая. Само нервите дето си трошиш, а и не само твоите.

Link to comment
Share on other sites

Не виждаш смисъл значи. Не искаш да наблягаш на твоя проблем, искаш да се погледне на проблема като цяло, но не искаш да изложиш въпросния проблем, за да може ако някой друг прочете и има подобен проблем, да си напише и той. Демек от изписаното дотука какво излиза. Не искаш да отговаряш на моите въпроси, не искаш да представиш проблема си подробно, казваш ми как точно трябва да ти пиша при положение че моя ник е коренно различен от този на JDFU и съвсем очевидно сме различни хора, казваш ми да правя каквото си искам, сякаш имам нужда от разрешение, не си разбрал отново за какво заслужаваш 20% уорн щото не си прочел или поне не си асимилирал правилата, имаш достойнство което трябва да пазиш сякаш ние модераторите сме безгръбначни и нашето достойнство не е важно и като за капак на всичко разбираме, отношението е важно. Ти ми кажи дотука какво си мислиш, че постигна след като изписа толкова празни приказки. Айде моля някой от по-опитните потребители да му напише на човека, че е герой и че се бори за справедлива кауза, отговаряйки ми с празни приказки. Очевидно това което му пиша аз е неудобно или неразбираемо, не мога да преценя. Помоооооооооооооощ !!!

 

Моя съвет към тебе е да да прочетеш подписа на killerincho, доста уместен в случая. Само нервите дето си трошиш, а и не само твоите.

 

Thief, не можеш да отречеш обаче, че подписа ми е супер полезен :D

Link to comment
Share on other sites

Не виждаш смисъл значи. Не искаш да наблягаш на твоя проблем, искаш да се погледне на проблема като цяло, но не искаш да изложиш въпросния проблем, за да може ако някой друг прочете и има подобен проблем, да си напише и той. Демек от изписаното дотука какво излиза. Не искаш да отговаряш на моите въпроси, не искаш да представиш проблема си подробно, казваш ми как точно трябва да ти пиша при положение че моя ник е коренно различен от този на JDFU и съвсем очевидно сме различни хора, казваш ми да правя каквото си искам, сякаш имам нужда от разрешение, не си разбрал отново за какво заслужаваш 20% уорн щото не си прочел или поне не си асимилирал правилата, имаш достойнство което трябва да пазиш сякаш ние модераторите сме безгръбначни и нашето достойнство не е важно и като за капак на всичко разбираме, отношението е важно. Ти ми кажи дотука какво си мислиш, че постигна след като изписа толкова празни приказки. Айде моля някой от по-опитните потребители да му напише на човека, че е герой и че се бори за справедлива кауза, отговаряйки ми с празни приказки. Очевидно това което му пиша аз е неудобно или неразбираемо, не мога да преценя. Помоооооооооооооощ !!!

Thief, не можеш да отречеш обаче, че подписа ми е супер полезен :D

Отново и отново доказателства за това което говоря.

Link to comment
Share on other sites

Май всеки, който за пръв път се включва в някой форум е получавал забележка под някаква форма. Това си е нормално.

 

Bundy, не приемай действията на модераторите лично. Просто е хубаво първо да се ориентираш в самия форум.

 

Ако ти е трудно да го направиш, тук можеш да намерш доста неща.

 

Правилата са създадени с определена цел. След враме може да оцениш тяхната полза.

 

едит:

 

KILLERINCHO,

ше взема ти свия подписа, че откакто и аз се провиних, си го мъкна това too big...

Link to comment
Share on other sites

Отново и отново доказателства за това което говоря.

 

Нещо взе да се повтаряш май :blink: Казвай какъв е проблема направо стига си увъртал,стига с тези недомлъвки...

Link to comment
Share on other sites

От доста време посещавам форума и съм много довеолен от него... Съжелявам че се намесвам без покана в темата, просто искам да изразя мнението по въпроса с правилата:

Потребител съм в доста форуми, внимателно ги подбирам, найстина трябва да си засложава информацията вътре за да се регистрирам, правилата тук съм ги чел доста отдавна и смятам сега да си ги препомня, но един съвет към всички потребители(за админите нищо не казвам) за да няма бан, уарн и прочие:

бъдете по колтурни, и просто се научете как да ползвате сички (полезни) опции в този форум :D

няма да имате никакви грижи, а само наслада от информацията тук...

Вярно е че до преди 1 месец имах бан, но признавам си заслужавах си го и си понесох последствията

Link to comment
Share on other sites

Май всеки, който за пръв път се включва в някой форум е получавал забележка под някаква форма. Това си е нормално.

 

Bundy, не приемай действията на модераторите лично. Просто е хубаво първо да се ориентираш в самия форум.

 

Ако ти е трудно да го направиш, тук можеш да намерш доста неща.

 

Правилата са създадени с определена цел. След враме може да оцениш тяхната полза.

Един нормален отговор.Ето примерен начин по който могат да отговарят модераторите.А правилата са си правила.Аз ги оценявам и сега, но не за това става въпрос.Все пак ти благодаря

Link to comment
Share on other sites

И въпреки всичко ти пак казваш какво трябва и какво не трябва да правят модераторите. Нека аз да ти кажа какво трябва да правят потребителите след като с тебе доникъде няма да стигнем. Това е излагането на въпросния проблем, между другото. Не трябва да пускат две едни и същи теми, особено след като първата е затворена и особено ако не си се напънал да потърсиш дали има такава тема преди да пускаш нова. Това е заложено в правилата, които твърдиш че си чел, но очевидно е имало проблем с асимилирането. Не е добра идея след като си се издънил по три точки от така неасимилираните правила и да се държиш кофти с модератор, нарушавайки с това още една точка от правилата. И след това да пуснеш тема в която освен празни приказки друго не написал. Е? Ще получа ли най-накрая нещо смислено от тебе или ще пиша за да се упражнявам в съставянето на сложни изречения. Не че имам нужда от упражнения де. Между другото, в много български популярни форуми щеше да си баннат още след обръщението ти към TAZ в пускането на втората еднаква тема. Сигурно си плащаш интернета към Гигабит или Евроком и смяташ, че тука сме ти длъжни с нещо поради този факт. Щото аз друг отговор не намирам.

Link to comment
Share on other sites

Тва е най-наглата тема която съм виждал.

Как ти хрумна точно ти дето имаш нямаш 40 поста да смееш да пускаш такава тема не те ли беше малко срам или съвестно.Защо занимаваш всички с комплексите си ? Такива неща като твойте теми отдавна сме ги надживели...тази тема няма да е падането на берлинската стена ни са бой.Имал си проблеми с модераторите ли викаш....точно ти дето нямаш даже и уром...не те ли е срам ?

 

Още нищо не си видял :starwars:

 

Изчетох ти постовете в темата...и се втрещих :crazy:

Нищо интересно казано с толкова хъс отдавна не съм виждал просълзих се :blush: от смях :devil

 

От мен получаваш:

1. 20%

2. Disable this members posting ability за 10 дена.

3. Линк за правилата http://forum.wrzru.com/index.php?showtopic=2383&st=0

4. Един интересен линк. http://mbbg.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewforum.php?f=8

 

Нека обаче темата остане отворена за тези който имат да кажат нещо смислено по темата за модераторите.

Освен ако колегите не предценят друго.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...