Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

ами..имам едно въпросче..така какво става със сървъра? и изобщо ще можем ли да теглим филми/музика/игри/софтуер отново??!?!?!??? :unsure: пффф сега нито ху-то зарежда нито мп3-то нито нищо...co.jp зарежда ама речеш ли да гледкаш или сваляш филм си оставаш с пръст в уста :blowup: :throw: :wtf:

някой знае ли нещо със сигурност че ве4е супер се отчайвам...в квартала ми има само ггбит/евроком и само това...няма ли от къде да се тегли ще ми клъцнат нета ;( :blowup: :blowup: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
ами..имам едно въпросче..така какво става със сървъра? и изобщо ще можем ли да теглим филми/музика/игри/софтуер отново??!?!?!??? :unsure: пффф сега нито ху-то зарежда нито мп3-то нито нищо...co.jp зарежда ама речеш ли да гледкаш или сваляш филм си оставаш с пръст в уста :blowup: :throw: :wtf:

някой знае ли нещо със сигурност че ве4е супер се отчайвам...в квартала ми има само ггбит/евроком и само това...няма ли от къде да се тегли ще ми клъцнат нета ;( :blowup: :blowup: :blowup:

 

 

 

:inqn Виж ся не си единствен но пич според мен мини на висио или ейнджълсофт това според мен са едни от най-добрите в плд :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

току що ми бе сменено ип-то по необясними за мен причини и на този адрес http://www.ip-adress.com/ ми дава този резултат:

My ip address: 89.215.1.xxx (copy)

IP country: Bulgaria

IP Address state: Grad Sofiya

IP Address city: Sofia

IP latitude: 42.6833

IP longitude: 23.3167

isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Inter-Bg-Com Ltd.

your speed: Cable/DSL

???? скорост кабел/дсл

???? isp: Inter-Bg-Com Ltd.

Тези промени само за мен ли важат или и при вас е така?

Как е възможно ип-то да ми се намира в софия?

И кои подяволите са тея :

isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Inter-Bg-Com Ltd.

Link to comment
Share on other sites

току що ми бе сменено ип-то по необясними за мен причини и на този адрес http://www.ip-adress.com/ ми дава този резултат:

My ip address: 89.215.1.249 (copy)

IP country: Bulgaria

IP Address state: Grad Sofiya

IP Address city: Sofia

IP latitude: 42.6833

IP longitude: 23.3167

isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Inter-Bg-Com Ltd.

your speed: Cable/DSL

???? скорост кабел/дсл

???? isp: Inter-Bg-Com Ltd.

Тези промени само за мен ли важат или и при вас е така?

Как е възможно ип-то да ми се намира в софия?

И кои подяволите са тея :

isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Inter-Bg-Com Ltd.

 

 

 

бтк

Link to comment
Share on other sites

-------------

 

 

Фирма ИнтерБГКом ООД е основана в София през 1999г. като концентрира своята дейност в областта на доставка Интернет услуги на територията на Република България. В последствие компанията става част от групата ЕВРОКОМ КАБЕЛ.
Link to comment
Share on other sites

Ок мерси.

Незнам дали е нормално БГ скороста ми не пада под 298кб/с,

международната 100кб/с, междувременно локалната не се дига над 300кб/с, това е на тарифа от 28лева ГГбит.

И пак питам някой друг получава ли същите резултати или моя случай е частен?

Ъпа е ужасен :(, дори локалния.

Link to comment
Share on other sites

Ами ти сега кво искаш ?

Не може и бг 300КБ и голям ъп да имаш...

външния и той не ти е зле 100К, въпреки че на тая тарифа май трябваше да са 140...

 

аз обаче исках да засегна друго...:

"isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Inter-Bg-Com Ltd"

 

Вече няма провайдър ГГбит...вместо него имате ИнтерБгКом...

 

така че е крайно време е да се смени името на темата... :rolleyes:

просто този доставчик на нет ггбит вече отиде в историята.....

Link to comment
Share on other sites

аз обаче исках да засегна друго...:

"isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Inter-Bg-Com Ltd"

 

Вече няма провайдър ГГбит...вместо него имате ИнтерБгКом...

 

така че е крайно време е да се смени името на темата... :rolleyes:

просто този доставчик на нет ггбит вече отиде в историята.....

 

 

 

Ти засегна ама не е точно така:

 

My ip address: 87.97.232.хх (copy)

IP country: Bulgaria

IP Address state: Plovdiv

IP Address city: Plovdiv

IP latitude: 42.1500

IP longitude: 24.7500

isp: Inter-Bg-Com Ltd.

organization: Gigabit Net

your speed: Cable/DSL

Link to comment
Share on other sites

Незнам на вас как ви е но на мен от завчера само ми се ебава и ми показва "Your cable is unpluged", пък кабела си е включен :wtf: .Проблема не само при мен, а и при комшията е същата хава

Link to comment
Share on other sites

Незнам на вас как ви е но на мен от завчера само ми се ебава и ми показва "Your cable is unpluged", пък кабела си е включен :wtf: .Проблема не само при мен, а и при комшията е същата хава

Явно нещо суича ви прекъсва или някъде по трасето към вас има проблем. Най вероятно го отстраняват..

Link to comment
Share on other sites

от всичко написано по темата, най- много ме итересува има ли USERI,които да се оплакват, а IP-тата да им започват с 84.******** защото от написаните по подробно постове, в които са включение IP-та виждам да се оплакват само такива които са с 87.*******

Link to comment
Share on other sites

от всичко написано по темата, най- много ме итересува има ли USERI,които да се оплакват, а IP-тата да им започват с 84.******** защото от написаните по подробно постове, в които са включение IP-та виждам да се оплакват само такива които са с 87.*******

Link to comment
Share on other sites

от всичко написано по темата, най- много ме итересува има ли USERI,които да се оплакват, а IP-тата да им започват с 84.******** защото от написаните по подробно постове, в които са включение IP-та виждам да се оплакват само такива които са с 87.*******

Link to comment
Share on other sites

Не, не са само с такива IP-та. Аз съм с друго и също имам проблеми. Не е до IP, а до район. Като гледам темата във форума на EKK и там така пише. Давам пример - нета в офиса ми откакто е пуснат все имаше някакви проблеми. От 20 февруари нета там ми е перфектен. По различно време съм следял за скорости и т.н. Скоростите винаги бяха на макс и нета беше стабилен. Точно обратното става на домашния ми комп. Нета беше перфектен 2 години и кусур, като съм имал само 3 сериозни спирания, а от 2 месеца нета ми е отвратителен. През последните няколко дни забелязвам, че през деня е горе-долу добре, но след 17 се скапва и отваря сайтовете мнооого бавно! Точно това беше причината да си платя и за март, може пък да се оправи...

Link to comment
Share on other sites

Znaete li dali vuv Vizio ima lokalen survar da se gledat filmite onlain, da minavam kum tqh?

Gigabita stana pulna boza...nqma skorost, nqma lokalni survari....nqma kakvo da im pulnim gu6ite pove4e

Колкото повече като теб толкова по-добре за мен :) Демек ще олекне клона. А иначе сериозно за визио си има специална тема нз защо си писал тук.
Link to comment
Share on other sites

И заради такива хора които все още ламтят за тия локали свиквайте с мисълта че вече няма да може с 2 кликвания да си пускате филм ами ще трябва да се помъчите крайно време е да свиквате с тази мисъл(визирам маниаците на локални сайтове)

Link to comment
Share on other sites

Торентите въобще няма да си умрат просто ще сменят името на системата и отново сме в играта :) най развитите страни в света немогат да се справят с пиратството ние ли ще се справим..место се занимават с истинските престъпници те ходят защитават чуждите интереси...

Link to comment
Share on other sites

sled lokalite si otivat i torentite, spravka data.bg, svikvaite da si pla6tate za da gledate

ми кво ги търсиш тия локали тогава :wacko:

ходи във видеотеката и си зимай двд-та и касети :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...