Jump to content
BulForum.com

Resident Evil: Extinction (2007)


ThE_UfO

Recommended Posts

pictures:

 

http://www.imdb.com/title/tt0432021/

http://media.movies.ign.com/media/605/605467/imgs_1.html

 

trailer:

 

http://movies.yahoo.com/feature/residentevilextinction.html

 

Ще чакаме 2007 да видим какво ще донесе ;) Като гледам трейлъра ще е готин както предишните :punk

Link to comment
Share on other sites

Вижда се нещо като пустиня , най-накрая разнообразяват обстановката :)

edit : Vegas било :)

Link to comment
Share on other sites

Тая 3 част ще е много зле.Ще ми се мандахерцат в няква си пустиня тъпа работа.Вместо да го направят як като първите две части те са го направили пълна боза. :sick :sick :sick :sad1: :sad1:

Link to comment
Share on other sites

На какво е заприличал света... :wacko: голяма пустиня...

За мен е по-добре, че малко са разнообразили нещата в мястото на развитие на действието. От трейлъра изглежда, че няма да е лош филма (поне според мен) ама кой знае дали наистина ще е така. :)

Link to comment
Share on other sites

Тая 3 част ще е много зле.Ще ми се мандахерцат в няква си пустиня тъпа работа.Вместо да го направят як като първите две части те са го направили пълна боза. :sick :sick :sick :sad1: :sad1:

Ти май си го гледал тоя филм вече :)

 

Иначе аз си чакам с интерес щото първите две части мн ми харесаха, особено първата :punk

Link to comment
Share on other sites

Ти май си го гледал тоя филм вече :)

 

Иначе аз си чакам с интерес щото първите две части мн ми харесаха, особено първата :punk

 

 

Ха ха и аз останах със същото впечетление :lol:

Link to comment
Share on other sites

Първите две филма resident evil са тотален боклук и гавра с играта.Добри филми по игри няма.Тва е факт.Поне като правят филми по игра нека да са като Dead or alive,който дори и няма претенции да е сериозен филм.Просто развеселява с дебилност.А приликата между героите във филма и тези в играта е абсолютно никаква(пример-онзи урод въобще няма нищо общо с Kasumi от играта)

Link to comment
Share on other sites

Първите две филма resident evil са тотален боклук и гавра с играта.Добри филми по игри няма.Тва е факт.Поне като правят филми по игра нека да са като Dead or alive,който дори и няма претенции да е сериозен филм.Просто развеселява с дебилност.А приликата между героите във филма и тези в играта е абсолютно никаква(пример-онзи урод въобще няма нищо общо с Kasumi от играта)

 

 

За двата Resident Evil-а съм съгласен,обаче Silent Hill е много добър и сполучлив,всъщност единствения хубав филм по игра който съм гледал,а аз съм голям фен на играта,така че когато излезна филма ме беше малко страх да не е пак някоя боза както направиха с Resident Evil,обаче в крайна сметка се оказа страхотен. :D

Link to comment
Share on other sites

Я стига и вий. Много си е готин филма даже. Първата част ми беше любимия филм години наред. :) Дано и с третата част е така. Определено ще се гледа. ;)

Link to comment
Share on other sites

нито един от трейлърите не ми се отваря!

 

е аз съм дал линк само за един ;) иначе цъкна ли на линка windows media под EXCLUSIVE TRAILER? lightbulb.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Това ще е филма!! нямам какво повече да кажа (дори и като един побъркан Resident Evil фен);)

 

А дали точно на 21 ще е и тук премиерата или ще почакаме?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ех откога има желания гледам изчадия гадни и грозни

Супер ме зарибихте, дано да си струва. Първата част беше невероятна, втората малко по-зле но също не беше за изпускане, спомням си че си е гледах на домашното кино и беше доста солиден екшън

Link to comment
Share on other sites

Някои от нямане на търпение вече го глеадахме вкъши на широкоекранката ;) Мн е добър филма, ще има и четвърта част, в Токийското метро :ghost :punk

Link to comment
Share on other sites

Някои от нямане на търпение вече го глеадахме вкъши на широкоекранката ;) Мн е добър филма, ще има и четвърта част, в Токийското метро :ghost :punk

И аз така :punk ,просто филма разцепва на макс и поне според мен е мн по добър от 1-ва и 2-а част очаквам още по добра 4-та,гледайте няма да съжалявате !!!

Link to comment
Share on other sites

Гледах някакъв ts на филма и ми се стори много кратък. 84 минути някъде беше. Сега гледам, че в imdb са написали 95. Колко е всъщност филма без надписите?

Link to comment
Share on other sites

Аз не можах да изчакам до киното и току що го изгледах на домашното кино :P .Филма е страшен-много е добър определено :) .И ще отида да го гледам пак на кино :punk :pirate

Link to comment
Share on other sites

Спокойно,ДВД-то ще е с удължено издание на филма,с повече кървави сцени допълнителни снимани специално за Unrated DVD-то,така че ще е по-дълъг от 90мин със сигурност :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...