Jump to content
BulForum.com

Resident Evil: Extinction (2007)


ThE_UfO

Recommended Posts

Трябваше да има заразени камили :)

 

А краят беше меко казано смешен. Очаквайте Resident Evil 4: The Attack of the Clones :D

те леко са в америка,там никога не е имало камили.Тва оба4е наистина 6те стане като star wars 6тото имат магически сили като джедаи.:D

Link to comment
Share on other sites

Не съм си мислил, че залата може да е толкова празна, но поне беше спокойно. :)

Не е лошо филмчето ама края нещо...

Link to comment
Share on other sites

Ся се връщам от киното и филма ме изкефи.Яко екшън,Мила :love и тъпи зомбита :ghost ...кво повече му трябва на човек. :lol: Краят наистина беше с доста тъпо оставена "вратичка" за другата серия ама нищо...Очаквайте Заразно Зло 4 :На лов за жълтури :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Засега 4-ти филм с Мила няма да има,ще правят 3D филм,който ще е напълно свързан с игрите и ще излезе втората половина на 2008-ма!

Link to comment
Share on other sites

Абе искам да попитам запознатите няколко въпросчета за поредицата, които не ми станаха ясни. Значи гледал съм ги и 3-те части дори първите 2 по 2 пъти, такаче не ми е това проблема. Значи не мога да разбера защо например в Apocalypse, когато бяха на гробищата мъртвите станаха?! Ами нали, за да се заразят трябва да бъдат ухапани. Не мога да разбра пак в същия филм как кучетата са се заразили?! Айде в първата част в "Кошера" вируса беше пуснат в атмосферата, но в града как се е случило?! Също не мога да разбера и защо Алис има толкова много клонинги? И какво се опитват да разберат като я пускат постоянно в онази къща. Също и щом в първата част тя се събуди на същото място означава ли, че още в началото е била опита или? А и при положение, че неотрализираха Ракуун Сити как се е разпространила заразата? Ами това исках да питам, ако някой са мустанали ясни тези неще нека да ги сподели! Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

току що си го свалих предвиждам че ще е много як :)

 

А аз току що го гледах........Бесен съм. Защо все попадам на тъпи олигофрнски филми без никакъв смисъл. Тъпия филм свърши толкова тъпо колкото втората част. Аййййййй вече само олд скуул ще гледам. Писна ми от бози.

 

Засега 4-ти филм с Мила няма да има,ще правят 3D филм,който ще е напълно свързан с игрите и ще излезе втората половина на 2008-ма!

 

Така свърши, че би трябвало да напрвавят още една част

Link to comment
Share on other sites

Абе искам да попитам запознатите няколко въпросчета за поредицата, които не ми станаха ясни. Значи гледал съм ги и 3-те части дори първите 2 по 2 пъти, такаче не ми е това проблема. Значи не мога да разбера защо например в Apocalypse, когато бяха на гробищата мъртвите станаха?!

 

Такъв е сюжета ;)

 

Ами нали, за да се заразят трябва да бъдат ухапани. Не мога да разбра пак в същия филм как кучетата са се заразили?! Айде в първата част в "Кошера" вируса беше пуснат в атмосферата, но в града как се е случило?!

 

Кучетата са се заразили като са вдишали от вируса в Кошера, или от глад са захапали някой заразен, или зарезения е "подушил" свежа незаразена кръв и е захапал кучетата.

 

Също не мога да разбера и защо Алис има толкова много клонинги?

 

Има клонинги защото се опитват да създадат съвършенния човек (жена) , и правят някакви различни опити с всеки различен да проверят на какво издържат и на какво не.

 

А и при положение, че неотрализираха Ракуун Сити как се е разпространила заразата? Ами това исках да питам, ако някой са мустанали ясни тези неще нека да ги сподели! Благодаря предварително!

 

Не успяха да го неутрализират, само затвориха цялата паплач под земята, а след това...започва втората част. Другия път гледай филма по внимателно! Any questions?

Link to comment
Share on other sites

Не успяха да го неутрализират, само затвориха цялата паплач под земята, а след това...започва втората част. Другия път гледай филма по внимателно! Any questions?

Имам предвид след втората част. Нали шуснаха някаква ядрена глава на града. От къде се взехс тия зомбита в 3-тата част част? Що се отнася до филма аз не съм от големите критици и не знам за вас, но мене адски си кефи. И ефекти си има и ,айтапи и сташнички моменти, абе всичко... Ако има още една част, а то няма как да няма ще е много яко!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...