Jump to content
BulForum.com

TAXI 4


ThE_UfO

Recommended Posts

Кажете какво е качеството на филма !

Нещо CAM MPEG , TELESYNC , DVDrip/src :laughing: и дали е тъмно !

Защото от торенти мъкна с 14кб/с и ми е много неприятно когато незнам точно какво е качеството , а е гадно като се изненадаш , че на някой сцени неможе да се различи "това куче ли е или човек , кола или влак" и става много гадно ! Ако може някой да изреже малка част около 10 секунди от някоя по-тъмно сцена за да се разбере дали става за гледане !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Аз намерих едни субтитри ама въобще не съвпадат и незнам да има друг релиз освен TS.XviD-CiNEFOX, на субтитрите не пише нищо само taxi 4

Link to comment
Share on other sites

mi dai link za teq subtitri de na nqkoi moi da mu svyr6at raota

 

Да ве.. те се сменят според този, който ги дърпа. Ако си слушал от излизането на Такси 3 до сега, значи ще ти тръгнат и всичко ще съвпада. Ако не си слушал и субтитрите няма да слушат... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така и не разбрах какво е качеството... Айде някой да каже... :)

Link to comment
Share on other sites

Хахах филма е уникален! :)

Няма по кухи лейки от тези полицаи. Жилбер е главатаря на тъпаците :)

Вместо да чупят коли на поразия да ми подарят една B)

 

Куките как пушат трева не е истина...

 

Мухльо- когато муха ти кацне на главата!

Link to comment
Share on other sites

Не знам... На мене предните 3 части ме кефат много повече. Тука таксито се вижда само 3 пъти. И като цяло идеята на филма не ми хареса. И между другото няколко хубави момента не правят филма хубав :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам... На мене предните 3 части ме кефат много повече. Тука таксито се вижда само 3 пъти. И като цяло идеята на филма не ми хареса. И между другото няколко хубави момента не правят филма хубав :)

 

Напълно съм съгласен с теб баце, първите 3 части рулираха гледал съм ги над 20 пъти. Тази нещо не можа да ме завладее. Май нещо сценариста е дал фира, нямаше толкова яки моменти с генерала, а той кърти, а също във филма не присъстваше и Лили :love . Да се надяваме, че 5 част ще е по-добра.

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с теб баце, първите 3 части рулираха гледал съм ги над 20 пъти. Тази нещо не можа да ме завладее. Май нещо сценариста е дал фира, нямаше толкова яки моменти с генерала, а той кърти, а също във филма не присъстваше и Лили :love . Да се надяваме, че 5 част ще е по-добра.

 

присединявам се към вас двамата.

първо таксито не беше главен участник във филма (а трябваше), второ смешните моменти бяха само с генерала и децата и когато Жибер го надрусаха с антиуспокоителното и мина в режим "робокоп"!

слаб в сравнение с предишните епизоди, но все пак става за губене на време.

Link to comment
Share on other sites

И мен тази част не ме хвана много много и но същото беше и с третата част. Филма не беше толкова смешен колкото старите части, но пак е много добър в сравнение с комедиите , които излизат сега по кината...

Link to comment
Share on other sites

Страшно тъп филм, тотална излагация,..... да не изреждам повече.

 

Изцяло се развали хубавото впечатление от поредицата.

 

А тая "шега" със Scarface просто изби и последната риба.

 

Пълен провал.

Link to comment
Share on other sites

Хахах филма е уникален! :)

Няма по кухи лейки от тези полицаи. Жилбер е главатаря на тъпаците :)

Вместо да чупят коли на поразия да ми подарят една B)

 

Куките как пушат трева не е истина...

 

Мухльо- когато муха ти кацне на главата!

 

Хах, момента в който Жибер отива в участъка, след като е взел клетката с арестанта. Как го гледаше Марли докато говореше с него и главата му пушеше и как Марли каза: "Il est fort!" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе филма си е много свеж и става за разпускане,но предишните части рулираха. ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледах го, ама нещо не можах много да му се накефя. :(

И аз съм така.Само в началото започна да ми харесва , но...Таксито присъства доста малко в сцените и мисля че това е един от косурите , а и генерала ми липсва , както казаха други форумисти :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Гледала съм всички части на филма и няма нито една на която да не съм се смяла от сърце!Много яко филмче макар ,че предната 3-та част беше малко по-добра. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...