Jump to content
BulForum.com

2Moons


russsi

Recommended Posts

Сега последно торента на basten работи ли или не ? че хич не мисе сваля наново, а на този съм поне на 60 %...
Той не е мой... видях го в темата за доунлоад във форума на играта. Аз лично не съм я теглил от там и не знам. Просто по едно време нямаше други връзки за дърпане и затова бях оставил торънта. Ако питаш мен дръпни си я от сървъра... хваща се 200+ К. Или поне аз хванх толкова пред 1 седмица като дърпах клиента, с който играя.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Аз съм 16ти лвл вече. Като гледам никой не ми пише(поне аз не видях). basten аз се опитвах да ти пиша, но явно не си бил в играта :P

Link to comment
Share on other sites

Хм аз пак да питам

значи свалих играта инсталнах я ама като я пускам и нищо не прави вече от 10 мин

пише само Connecting ... и аз чакам и нищо

 

На фире фокс съм ако има значение

направих нешата които ги имаше в сайта за хората с др браузери и все още нищо

 

 

ся като гледам май не съм направил нищо

като кликна на долния линк под старта и ми отваря ИЕ

а в програм файлс нищо няма ...

Link to comment
Share on other sites

В момента я инсталирам.Ще едитна поста като поиграя малко за да дам коментар.

Link to comment
Share on other sites

Igrata e zaribena, i az q svalqm sega. oshte ne moga da povqrvam 4e s takiva iziskvaniq, vadi takava grafika :P

И как разбра, че е зарибена без да си я играл ? :lol: Играта не струва. Все повече се убеждавам, че има само едно ММО.

Link to comment
Share on other sites

И как разбра, че е зарибена без да си я играл ? :lol: Играта не струва. Все повече се убеждавам, че има само едно ММО.

Вярно играта "не струва нищо" , безплатна е ве ! :laughing: Аз лично смятам , че ще ме държи много време на компютъра ! Все повече се убеждавам , че няма да се спи ! Какво не ти хареса пък на теб ... кажи какъв недостатък има за да знаем ?

Link to comment
Share on other sites

Вярно играта "не струва нищо" , безплатна е ве ! :laughing: Аз лично смятам , че ще ме държи много време на компютъра ! Все повече се убеждавам , че няма да се спи ! Какво не ти хареса пък на теб ... кажи какъв недостатък има за да знаем ?

 

Хаха ти ме уби направо бе :D Иначе съм вече 18ти и забелязах, че за да се направи гилдия трябват 100к дил-а :) Още никой не ми е писал...

Link to comment
Share on other sites

Вярно играта "не струва нищо" , безплатна е ве ! :laughing: Аз лично смятам , че ще ме държи много време на компютъра ! Все повече се убеждавам , че няма да се спи ! Какво не ти хареса пък на теб ... кажи какъв недостатък има за да знаем ?

Как да ти обесня? WoW. You have to see it to believe it.

Link to comment
Share on other sites

Хаха ти ме уби направо бе :D Иначе съм вече 18ти и забелязах, че за да се направи гилдия трябват 100к дил-а :) Още никой не ми е писал...

Ами аз сега съм вътре в предпоследният сървър, че не обичам да си деля много жертвите. Т.е. търся по-празните места. Иначе аз съм 16ти левъл, но пък добре охранен :)

Raging Fire, WoW съм го виждал... по-красиво направен, с немалко простотии, които лично мен ме дразнят (като събиране на 10+ човека за инстанция... аз влизам да поиграя за малко, къде да ги чакам да се съберат толкова хора). И какви ли не недоразумения като да има танкващи герои, които танкват по-добре от танк. Все пак, нямам намерение да разводнявам темата... който му се игра УоУ... да си го играе.

Link to comment
Share on other sites

От ларкрафт до тази си има разлика !

Както и да е , никой не ми отговори за куестовете !

Има ли много задължителни куестове без които героя неможе да се развие правилно или са по желание и забелязах , че скил трее-то наподобява това на диабло и да питам дали се жертва един скил в стремежа да вземеш друг ... като се има на предвид да не може да качиш всички скилове !

:tongue

Link to comment
Share on other sites

лагва ми въпреки съм свалил всички детайли на Low Компа ми е Celeron 2600+ RAM 512 ;)

Link to comment
Share on other sites

лагва ми въпреки съм свалил всички детайли на Low Компа ми е Celeron 2600+ RAM 512 ;)

процесора не е стока... а нещо видео да кажеш... :) при мен на Athlon 2500+, 512ram, radeon 9550 върви идеално на 1024/768 32bit... почти всички настройки на high

 

Edit:

иначе за играта... поцъках я малко... добра изглежда... но не мисля да задълбавам, докато не излезе финалната версия...

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly, ами не знам... аз си вземам всички куестове и си ги изпълнявам... просто така ме кефи да си играя играта. Иначе мисля че няма задължителни куестове... отиваш да фармиш за левъл и си готов, в смисъл ако това ти е целта. А за скиловете... аз лично си ги пазя за сега и слагам само там където знам, че ще ми трябва. Което не знчи, че съм слаб. Отказах на ПВП 2 хънтъра, 1тият по-висок левъл от мен без дори да ми вземат кръв. За сега нито 1 Баги не се е съгласило за битка с мен... Съмонърите не съм се бил с такъв дето да ми е на нивото и не мога да кажа. Другите магове също ги поря дето са ми на левъла. Просто хората не развиват героите си логично, но това си е техен проблем.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да обясни по точно как става това

 

http://2moons.acclaim.com/main_files/ffinstaller.htm

 

че аз не мога да намеря папка pack и немога да намеря тоя лънчер

Абе ходи там дето си инсталирал играта... в тая папка си има launcher. Дай му на него това с шорткъта и си готов. Моя клиент беше рарнат като съм го теглил и сам се бях сетил да си направя всичко това. Ти го четеш и пак изпускаш, не знам как го правиш.

Link to comment
Share on other sites

Свали си го от тук !

Сега пак са паднали сърварите за свалянето !

Както и да е , ще ги пуснат !

Иначе аз свалям добре от там ! :)

2moons_7-30-2007.exe

Link to comment
Share on other sites

Играта сериозно мн зарибява :) Като за фрий геймка за сега това е май май-добрата ,която съм играл. Кефи ме и това ,че не трябва да почиваш на всеки 5 крийпа ,а просто гълтащ поушъни и продължаваш да мачкаш :punk

Link to comment
Share on other sites

Точно от това се страхувах , има колби за всичко !

Абе не могат ли да го направят без колби обаче да не ти се налага релакс ако си по-тактически настроен играч !

И щеше да е хубаво да е повече като куест игра ... от казаното по-горе за незадължителните куестове си правя извода за игра в левелинг стил ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...