Jump to content
BulForum.com

2Moons


russsi

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Че какво ми хвалите Lineage?Пълен боклук- циклаж и нищо друго. Дори МУ е по-интересна. Въобще не слагайте Л2 до игри като УоУ и GW.

Link to comment
Share on other sites

Че за кво да е толкова лоша Л2.Вярно, че действието се развива бавничко, ама като цяло не е лошо замислена играта и има доста забавни аспекти стига на някой да му се занимава ад ги разучава, а имам чувството, че ти май не си от тия хора.

 

Що се отнася до 2moons, ще трябва да чакаме, ама нали знаете живота е несигурен.Днеска караш с 120 утре те карат с 20. :D

Link to comment
Share on other sites

Аве някой да знае на какъв принцип подбират тестерите за таз бета(клозен мисля че беше) и кога ше има опен, та да може и ние да цъкнем малко, че играта изглежда обещаващо.. а и още повече, че си играх да я търся и тегля от некви торенти, а ся само си седи ей така на харда... Това е меко казано дразнещо... Моля, някой да ме просветли. Благодаря предварително. \/ ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве някой да знае на какъв принцип подбират тестерите за таз бета(клозен мисля че беше) и кога ше има опен, та да може и ние да цъкнем малко, че играта изглежда обещаващо.. а и още повече, че си играх да я търся и тегля от некви торенти, а ся само си седи ей така на харда... Това е меко казано дразнещо... Моля, някой да ме просветли. Благодаря предварително. \/ ;)

pokanite dokolkoto pi6e v foruma sa proizvolni.

v foruma na igrata kazaha 4e ako vsi4ko se razviva dobre do 3 meseca 6te pusnat ob

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

най отпред на сайта са изтипосали open beta,ама не мога да разбера какво и е опъна,като статуса ми пак си е pending :blink:

Link to comment
Share on other sites

най отпред на сайта са изтипосали open beta,ама не мога да разбера какво и е опъна,като статуса ми пак си е pending :blink:

Гледай отгоре какво пише на статуса на сърварите. И аз това го погледнах , ама то се регваш за OP но чак като почне може да играеш. Пише: "Servers Closed. End of Closed beta" Като ги отворят тогава ще можеш да се регнеш...

Link to comment
Share on other sites

Гледай отгоре какво пише на статуса на сърварите. И аз това го погледнах , ама то се регваш за OP но чак като почне може да играеш. Пише: "Servers Closed. End of Closed beta" Като ги отворят тогава ще можеш да се регнеш...

И какво означава това "Servers Closed. End of Closed beta" ? Аз се регистрирах току що и като гледам още е на бета и трябва да се чака седмици за можеш да играеш.

И има ли някакъв начин по-бързо да ми изпратят покана?

Link to comment
Share on other sites

И какво означава това "Servers Closed. End of Closed beta" ? Аз се регистрирах току що и като гледам още е на бета и трябва да се чака седмици за можеш да играеш.

И има ли някакъв начин по-бързо да ми изпратят покана?

Вече не пращат покани. Сега свърши Closed Beta-та и в момента се подготвя изчистената (или не дотам изчистената) от бъгове версия на новия клиент и освен това се работи и по сърварите. Затова каквото и да правите не може да играете. Чакате да почне Open Beta-та и тогава се регвате. А за да разберете гледате статуса на сърварите...

Link to comment
Share on other sites

Вече не пращат покани. Сега свърши Closed Beta-та и в момента се подготвя изчистената (или не дотам изчистената) от бъгове версия на новия клиент и освен това се работи и по сърварите. Затова каквото и да правите не може да играете. Чакате да почне Open Beta-та и тогава се регвате. А за да разберете гледате статуса на сърварите...

Аз сега свалям онова кадето си дал линк към датата. С него ли ще играя или те в сайта ще пуснат нова версия да се сваля?

И каде са тези сървъри?

Link to comment
Share on other sites

Аз сега свалям онова кадето си дал линк към датата. С него ли ще играя или те в сайта ще пуснат нова версия да се сваля?

И каде са тези сървъри?

Няма смисъл да го сваляш , защото ще пуснат нов клиент , вероятно без опция за ъпдейт. Единственото , което можеш да направиш е да чакаш. Като пуснат Open Beta-та тогава.

Link to comment
Share on other sites

нищо нени остава освен да чакаме и да говорим по играта . та да питам кажете кой герои е по на фаида и има ли интересни магии а-у смисал какво ви е впечатлило в играта :)

Link to comment
Share on other sites

2 mnogo nepriqtni ne6ta,igrah sas strelec.

streleca ima ne6to kato "Greater Bash"(ot DotA) no 100% shans i dosta golqma distanciq.

ako ima6 dostaty4no to4nost , mele vragove ne mogat da stignat i na 1/2 ot range-ti.

 

i 2roto ne6to e 4e igrata e na zoni,kato hero online,a na men tova ne mi haresva;mnogo po hubavo e da e kato lineage i wow....vapreki 4e i te sa na zoni , no zonite sa ogromni

Link to comment
Share on other sites

Аз играх със Summoner и не ми беше много интересно. Аз лично предпочитам близкия бой и може би затова. След като пуснат OB смятам да играя с Knight. Има някои бъгове и недостатъци играта. Един от които е малкия брой item-и. Щеше да е хубаво ако имаше повечко а не да чакаш 10 , 15 левела , докато си купиш нещо ново, но ще видим сега как ще е и дали са добавили още item-и...

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да постне ingame screenshots да видя за кво става въпрос в играта.Че много я хвалят нещо.Също зарибена ли е?С коя друга може да я сравните и т.н.

Link to comment
Share on other sites

И кога най-накрая ще имаме възможност да играем на тази иначе толкова приятна на пръв поглед игрица ? Свършиха ли всички "алфа,бета,гамма" тестове или още доизкусоряват ?

Link to comment
Share on other sites

И кога най-накрая ще имаме възможност да играем на тази иначе толкова приятна на пръв поглед игрица ? Свършиха ли всички "алфа,бета,гамма" тестове или още доизкусоряват ?

Свърши CB сега започва OP (чакаме я да започне)

 

P.S. Четете малко повече в предишните постове преди да питате нещо ...

Link to comment
Share on other sites

тая игра ми хвана окото.Мисля да я цъкам като ми истече WoWa.Само някой да ми каже задължително ли тряа да я тегла от офицялния сайт или може и от някаде другаде.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ми опен бета запо4ва средата на маи. поне така пишеше в писмото дет ми пратиха от аклаим

я го постни тва писмо.аз чета из форумите някакви щуротии, ама само казват "in few days"...и след few days пак същото :lol:

да я пускат вече ако ша прават нещо, че ме се изчака чакалото

Link to comment
Share on other sites

Така... опън бетата на играта почва на 30 юли тази година. Това казаха в техния форум :) На който не му се чака(като мен) да цъка УоУ :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...