Jump to content
BulForum.com

2Moons


russsi

Recommended Posts

2Moons

 

1037e8c42825.jpg

 

Това е едно доста дългоочаквано (и от мен) MMORPG, с невероятна графика и изключителен геймплей.

2Moons is a free massively multiplayer online role-playing game based upon a successful Korean MMO, Dekaron.

 

By: Acclaim Games, David Perry

Genre: Fantasy Online Role-Playing

Release Date: TBA

Players: Massively Multiplayer

 

Класовете в играта са следните:

 

Segita Hunter

Hunters, bowmasters, trackers whose skill cannot be matched by any man or beast. Known for their superior swiftness and accuracy, they are archers, as well as hounds hired by the communion and only seek for bounty. They are masters of archery, marksmenship, rapid-movement and lurk.
Това са най - добрите стрелци, и този клас е предназначен за тези , които искат да нанасят прилични количества демидж от голямо растояние

segita_Hunter_t.jpg

 

Vicious Summoner

After the Corruption, people learned to guard from outer world using outer power, thus resulting the Vicious Summoners. They developed a method to resist outer monsters by summoing certain elements from monters` own bodies.To prevent the repeat of the Corruption which resulted from the summoing of outer monsters, they trained themselves to almost immune to anger, sadness and other emotions. And therefore, no matter what kind of treatments they suffer in the communion, they can still concentrate on their missions.
Този клас ви предоставя възможноста да презовате каквито и да е същества, които да се бият за вас, + това може да правите някои интересни магии

Vicious_Summoner_t.jpg

 

Azure Knight

Staunch allies of The Incar, The Azure Order have dedicated their lives to the pursuit of skill in physical combat, they have the ability to enhance themselves with the forces of nature and excel at all kinds of weaponry. Theirs is a tradition that goes back thousands of years, before The Incar Order even existed. For theirs is the way of battle, of discipline, of sacrifice and abnegation. As they honed their skills throughout the ages, there were those of The Azure who were able to transcend mere bladecraft and tap into an internal source of power and unleash energies through the weapons they wield. It is this purity of intent and physical prowess that all Azure seek. They fight for The White Lady and the people of Haran and value fidelity above all else. They are responsible for the upkeep of Incar law and order. Each and everyone of them is striving for the recognition as the most heroic guardian in the communion.
Това са рицарите , които разчитат на пъргавината си и силната им страна е в близкия бой.

Azure_Knight_t.jpg

 

Bagi Warrior

Originally human, the pollution of the devildom since the Corruption had mutated their bodies.Initially, they settled throughout the Eternal Land, then gathered in the wooden maze of the soutern mountains. As their civilization is yet to be developed, each Bagi Warrior leads a tough life.
Това е класът , за играчите , които обичат да близкия бой. Тези герои имат изключително голямо количество здраве, те са тромави и нанасят голям демидж с един удар.

Bagi_Warrior_t.jpg

 

Segnale

Pitborn creatures who once held sway over much of The Abyss. Their skills as assassins and healers are sought after by the forces of light and dark alike.Active in the devildom in humanform, they are distinguished as superb assassins. Perhaps due to worshipping the red blood within their vein, they have relatively strong resistance against the erosion of the devildom. Hidden in the darkness, using blood pacts passed down from ancient ages for healing or attack agaisnt rancorous foe. Death through angony of blood boiling became the symbol of their slayings.
Това е герой, които владее тихите и бързи убийства и heal-ването едновременно.

Segnale_t.jpg

 

Incar Magician

The Incar Order has pledged to uphold the way of The White Lady at any cost. Magicians by trade, The Incar are not a race like The Bagi or The Segnale, but through meditation and diligence, they¡¯ve learned to tap into the energies the Old Ones used before they left this world. The Incar have used their magical might to control nearly every area of Haran that man inhabits. Fire, Ice, Lightning and vast energies are at their command and there are few who can stand against an Incar Loremaster. The magic they use, however, can be used for good or evil. It is only the disposition of the user that determines whether the skills taught by The White Lady are used for good or ill.
Мисля ,че от името на класа се разбира предназначението му

Incar_Magician_t.jpg

 

Графиката на играта е прекрасна, като се има в предвид , че може да тръгна на доста стари машини. Играя играта и досега мога да кажа , че gameplay-а е невероятен. Звукът е на ниво и като се има в предвид , че играта е още в Beta стадий аз лично не забелязах някакви сериозно бъгове, ако трябва да съм честен вобще не забелязах каквито и да е бъгове. Куестовете са разнообразни и няма да ви омръзнат. Картата също е доста обширна и пътуванията не са толкова дълги, дори и ако вървите пеша. Пари трудно можете да натрупате с убиване на чудовища и продаване на каквито и да е предмети, затова ви препоръчвам да се занимавате с риболов. Имате на лице най-различни принадлежности. Може дори да използвате тъй наречените baits (които според мен е или някакъв вид стръф или блесна, но няма голяма разлика) , които увеличават шанса ви да хванете нещо. Риболовът е реализиран по много интересен начин, но след като го изпробвате , по някое време омръзва, но все пак е необходимо зло, защото както казах ще изкарвате доста пари като продавате улова си , а също така можете да го използвате , за да възстановите голяма част от маната и здравето си.

 

Щях да забравя. Ето и историята, не знам до колко е увлекателна ,но все пак това е MMORPG , a този жанр никога не се е хвалил с кой знае колко добри историй...

 

The game is about a mystical lady called Trieste that appears when the two moons cross.

 

Trieste arrives in a land conquered by evil, and manages to seal the door with her own blood, locking out hordes of beasts, and impending doom.

 

Meanwhile a King called Tirus has a battle with another King Rictus in this land, Tirus defeats Rictus and banishes him, in his stupidity Rictus opens the door once more, hoping to harness the strength of the beasts. He is killed, the land is invaded again, worse than ever before. King Tirus commits suicide upon seeing the carnage and only two cities remain.

 

At the start of this game, you pick one and from there, you?re surrounded by evil. What you do is up to you, but you hear that if you can survive until the two moons cross again, then the prophecy says that Trieste will return once more...

 

Ето и малко screenshots:

 

955166d73450.jpgabd8024de80d.jpg96159b0e66ea.jpg

Homepage

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Кажете какви и са изискванията , че много ще ме е яд ако не ми тръгне !

Link to comment
Share on other sites

Мисля да я сваля и да я пробвам докато чакам новия сървър но R.O.S.E. :)

Link to comment
Share on other sites

2Moons Minimum Requirements:

 

Microsoft Windows 98/2000/XP

Intel Pentium III 800 MHz or AMD Athlon 800 MHz

256 MB or more of RAM

32 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as nVIDIA

GeForce 2 class card or above

DirectX 9.0c and latest video drivers

Broadband Internet connection

 

2Moons Recommended System:

 

Microsoft Windows 98/2000/XP

Intel Pentium IV 1.5 GHz or AMD AthlonXP 1.5 GHz

512 MB or more of RAM

128 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting, such as nVIDIA

GeForce FX class card or above

DirectX 9.0c and latest video drivers

Broadband Internet connection

 

Играта изглежда интересна. Сега се регистрирах, обаче не ми дава да я свалям :P Сигурно трябва да чакам да ми пратят някакъв емайл.

Link to comment
Share on other sites

Олееее ще ми тръгва без проблем ! Сега знаете ли как си блъскам главата в масата за да съм сигруен , че не е сън ! Аре да е качите на някакво фтп ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Олееее ще ми тръгва без проблем ! Сега знаете ли как си блъскам главата в масата за да съм сигруен , че не е сън ! Аре да е качите на някакво фтп ! ;)

Аз мога да я кача в датата , но няма как да се играе, защото акаунтите са много малко. Сега е closed beta и са раздадени по 200 акаунта на големите сайтове като www.mmosite.com и www.mmorpg.com. Истински късмет е , че успяха да ми пратят покана. Но ако успеете да потърпите малко скоро ще почне Open бетата... Ако искате да я качвам пишете...

 

Играта и във финален статус ще е абсолютно безплатна, но малко ме подразни едно , че по време на игра ще има малко реклама , но ще го изтърпя...

 

EDIT: Докато играх се порових и открих , че в Closed Beta-та не са достъпни абсолютно всички екстри , които играта предлага. Въпреки , че клиента е 600 MB явно ще му сложат още доста отгоре защото...

 

PLEASE NOTE THESE SYSTEMS WERE NOT ENABLED DURING CLOSED BETA:

- The Item Store (for customizing characters)

- In-Game Advertising

- The Underwater World

- The Siege Modes

- Mounts

 

А аз се чудех защо всички в играта са толкова еднакви... :D

 

Ето и един survey, за тези , които имат впечатления от играта и са я пробвали ... - 2Moons Closed Beta Survey

Link to comment
Share on other sites

качвай де,ша са пробва

като стане оупън бета нали няма да е друг клиента

Като стане Open beta обикновено пускат нов клиент (Даже не дават и възможност за ъпдейт от Closed клиента към Open клиента. Задължително трябва да свалиш наново целия Open) , но все пак ще го кача в датата. Ако някой може да го качи другаде...

Link to comment
Share on other sites

2Moons, 9Dragons ... нещо тея безплатните не ми вдъхват доверие.

И на мен също докато не ги играх и двете. Бях поканен и за Closed Beta на 9Dragons играх я доста време и на мен лично ми хареса заради уникалността си. И двете игри ми харесват точно заради това , че и двете имат нещо , което го няма в нито една друга игра. Имах герой 34 левел и когато преминаха на Open beta и изтриха всички акаунти от Closed не ми се играеше пак , защото вече бях видял много голяма част от играта и затова сега гледам да не правя същата грешка с 2Moons. На теб защо не ти вдъхват доверие???

Link to comment
Share on other sites

Играх малко 9Dragons, но не ми допадна. Верно, че и машината ми е по-слаба и монитора ми не е за тази резолюция, която е по default, но както стана и с Hero Online и с други такива- нито ме грабна нито ми хареса. Някак си след като съм играл и Guild Wars и WoW тези ми се струват постни и елементарни откъм графика, история и геймплей. Просто един голям циклаж като Lineage и MU.

Link to comment
Share on other sites

abe hora znam 4e ne e po temata ama:6TE IZLIZA LI JADE EMPIRE ZA PC I KOGA ako znaete ne6to plz pi6ete

Link to comment
Share on other sites

abe hora znam 4e ne e po temata ama:6TE IZLIZA LI JADE EMPIRE ZA PC I KOGA ako znaete ne6to plz pi6ete

Като самия ти знаеш , че не му е мястото тук да пишеш , защо го правиш??? :wacko: Ако си беше направил труда само да напишеш нещо в търсачката , щеше да разбереш , че вече има тема за играта и можеш да питаш там , а не в тема , в която се обсъжда съвсем различна игра - link ;)

Link to comment
Share on other sites

аз съм също един от тестващите 2 moons и играя с руси. Мога да кажа само 1 нещо за играта - неповторима е. Според мен тя е ориентирана към партито. Давам пример има мн куестове като убии 50. като си в парти ако 1 убии 1 и на другия му за4ита. Понеже аз съм summoner и съм 18лв мога да призовавам 4удовища- моя е феникс трепането е изклу4ително лесно. Днес с русито избивахме в dungeon 4удовища за 30лв но пак оцеляхме. Дейвид пери се е справил прекрасно само това мога да кажа. Дано скоро по4не опен бета та да мойе пове4е хора да се съберем да разкатаем босовете в дънджана

Link to comment
Share on other sites

Имали някаква точна информация кога ще почва опен бетата?
January 10, 2007) - Acclaim Games is pleased to announce the start of Closed Beta testing for 2Moons

Имаше изявление , в което пишеше , че CB теста ще продължи няколко седмици , така , че може сами да си направите сметката, но точна дата засега аз не намерих никъде

Link to comment
Share on other sites

И кажете с какво тази игра не е циклажна като МУ и другите клонинги? Тея дни нещо много ми се играе и май отново се надъхвам да си купя GW. :)

Link to comment
Share on other sites

ако питате мен играта е не е клонинг на нищо. заложено е на напълно разли4ен стил на игра и трепане куестовете не са от сорта избии 300 от нещо ами например отиди при 1 4овек после отиди при 2 после избии 20 после жземи нешо от 3 и се върни при 1. ДНес съм изхар4ил 1к за транспорт при положение 4е транспортера е 10пара за 1 път. ина4е 4удовища бол има и босове които са за партия. ЛОшото е 4е инверторито се пални за 20 мин. НАИ лесно ве4е окн4ателно го казвам е да се играе с приятел защото вместо да убеш 20 всеки убива по 10 и идвамата привършват. Само 4е наградите са вона4и пари и мн рядко миниатурно експи и предмет за 5 левела отгоре .

Link to comment
Share on other sites

Има ли куестове от сорта "отиди там и освободи някой" или да не е свързано само с гадини ! :)

Link to comment
Share on other sites

....you cannot download the game because your status is Pending

 

:blink: :confused :sayjin

 

Това е така , защото играта е в Closed Beta , тоест могат да я свалят и да я играят само поканените играчи. Регни се в сайта и чакай да ти пратят покана, ако не ти пратят , чакаш да започне Open Beta и тогава сърварите ще бъдат отворени за всички играчи...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много се дразна и за рожденният ми ден не ме поканиха да тествам играта !

Абе датата на бета версията за всички обявена ли е !

Много нерви покрай тея яки игри , винаги прескачат обявените срокове !

Ама кво да се прави ... за добрите ще се чака ! :(

Link to comment
Share on other sites

damz tva s pokanite po4va da me iznervq ve4e.

vikam den,dva...sedmica...dve sedmici ... :sayjin :angry1 :censored2:

 

vijte v foruma nqkoi si e izlql gneva :) http://phpbb.acclaim.com/2moons/viewtopic....A4BB64F27BECB31

 

to kato 4etoh 6te triqt CB geroite kato pusnat OB , da ne da stane taka i za 1.0 versiqta da triqt geroite ot OP...

 

tva 4e 6te ima da qzdi6 hubavo, ama 4e na 102-104 lvl zima6 krile i ti se diga movement speed si mislq 4e 6te precaka mn strelcite...

 

p.s: i az 4akam pokana :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...