Jump to content
BulForum.com

2Moons


russsi

Recommended Posts

Искам да ви кажа ,че опън бетата почна :P Обаче даунлоад скоростта е ужасно бавна. Предполагам е така заради многото хора, които теглят. Който ще играе да се обажда тука :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Когато кликна на DOWNLOAD ми изписва Comming soon ;) .

Link to comment
Share on other sites

Когато кликна на DOWNLOAD ми изписва Comming soon ;) .

 

Хаха да. Всикчи мирори спряха. Имат някакъв проблем(отново :D ).

Като го оправят ще си едитна поста.

Link to comment
Share on other sites

Абе играта се тегли... аз лично щях да съм я дръпнал вече, но имах проблем с нет-а понеже едни пишман-работници пипат един магазин до нас и ебаха майката на нета. Сега обаче се тегли с плачевна скорост. А о торента я тегля с променлива скорост от 50 К до 310 К. Въпроса е, че и там съм в челото на листата и затова скоростта ми не се задържа.

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа чесно не съм сигурен дали си заслужава да я теглиш от тоя торент, защото може накрая да има нов клиент. При този имало при много хора ерори при инстала.

Link to comment
Share on other sites

Знам... аз имам и един по-стар клиент понеже тъпаците не си защитават сайта. Обаче днес затвориха сървърите. А играта има бъгове но се подкарва... вервай ми :)

 

Иначе има ингейм ъпдейт... или поне изписва, че ъпдейтва :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте кафеварката ве , няма да се спи !

Няма ли е по торентите някъде да дърпаме всички ?

Аре , че ей сега видях ... днеска сме 30 и да не се усетя .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

http://source-sector.com/upload/files/NEW2...007.exe.torrent

ето торент връзка... аз съм бая напред така че ако се зкачите за мен... имате шанс да дърпате с около 100 К

 

Я сега проверих и са отворили сървърите... с моя старият билд от миналия месец станах хавата... ъпдейтна се и тръгна. Отивам да разцъкам малко... иначе сийдвам за ако някой дърпа

Link to comment
Share on other sites

Аз играх в CB и ако играем повечко хора ще се включа и аз че сам ми е скучничко :unsure: Иначе играта е що годе добра като се има в предвид , че още е в начален стадии.

Link to comment
Share on other sites

Аз играх в CB и ако играем повечко хора ще се включа и аз че сам ми е скучничко :unsure: Иначе играта е що годе добра като се има в предвид , че още е в начален стадии.

 

Не виждам какво има да се чудиш. Почвай да сваляш, пък хора има :)

Link to comment
Share on other sites

Даже са повече от нужното... поне мен лично ме кефят игри където хората не са много. И групите не са по 20 човека ами по 3-4ма.

Link to comment
Share on other sites

Аз днес поцъках... скромно но от сърце си направих магъосника 13ти левъл.

 

Я си кажи ника да ти пиша :P Аз съм с ник Slaith. Иначе имах време да поиграя само 1 час и станах 7ми лвл. Като цяло играта ми харесва :) Играя в първия сървър.

Link to comment
Share on other sites

Само да питам , куестовете задължителни ли са и дали са като пъзели или само вървиш и биеш за левел !

И сега гледах кви животинки има на 35 левел , които могат да се яздят и ако се качва бързо левел скоро ще хвърча с някъв пет из сървъра !

А , вие в кой сървър играете !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хора аз си свалих играта ама нещо неще да се инсталира о.О

пише някакъв проблем

някой да хелп плс

същия филм :angry:

свалих я от торента и не тръгва

сега я свалям от сайта, но ще я пробвам довечера като се прибера

Link to comment
Share on other sites

Я си кажи ника да ти пиша :P Аз съм с ник Slaith. Иначе имах време да поиграя само 1 час и станах 7ми лвл. Като цяло играта ми харесва :) Играя в първия сървър.

Arcane ми е ника...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...