Jump to content
BulForum.com

Защо няма нови филми????


Sosi

Recommended Posts

....ние поне си имаме унгарчето.....

Някой да ме светне защо аз и унгарче нямам, сменен адрес ли, какво ли... не съм го отваряла известно време и сега гледам го няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Някой знае ли как е нетът на 4к,там ЕйнджълСофт ли,как се водят?Чух,че не се оплакват много.Имат няколко сървъра,нет постоянно си имат,освен към тях да минавам аз!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как е нетът на 4к,там ЕйнджълСофт ли,как се водят?Чух,че не се оплакват много.Имат няколко сървъра,нет постоянно си имат,освен към тях да минавам аз!

AngelSoft-Лангейм- се тая. Аз лично може и да не си платя сметката за следващия месец на ггбит. Зависи от сметките- най-късно другия месец съм на Langame.

Link to comment
Share on other sites

леле мамо, ама я кажи колко ти взимат за инсталация ? Ще ти кажа - 72 лв(освен ако не си с връзки)

 

За качеството на нета на Визио ? Ще ти кажа - освен локал с друго не могат да се похвалят. Не че и той е нещо особено. А и няма да е вечен. След това загиваш права.

 

За Съпорта им ? Пак ще ти кажа - чакай да ти спре нета в 9 часа и чакай някой да дойде да ти помогне.

 

Късмет - ще ти трябва.

Така...за да имам прекрасния ми нет плащам 30 лв за нет и отделно 16 за кабелна, което е равно на 46лв.За нета на Визио ще плащам 19 лв-значи за 2 месеца ще си избия парите за таксата!!!Мен ме интересуват предимно локалите, а скоростта на локалния ми е максимум 150к (макар че напослидък е 30к :angry1), а на "тъпото" Визио им е 8Мб!!!!

Това е все едно да ти продадат кола, която може да се движи с 150 км в час (в най-добрия случай, което се случва вече мното рядко) за 30 лв, и да ти предлагат космически кораб, който се движи с 8000 км в час!!!!! за 19 лв...еми не че нещо, ама предпочитам космическия кораб пред наща каручка!!!!!!

Нямаше да изпадам в такъв off ако някой беше обяснил, че тва е временно явление и всичко ще се оправи, но явно единственото временно явление сме ние-абонатите на ЕК!!!

Link to comment
Share on other sites

Така...за да имам прекрасния ми нет плащам 30 лв за нет и отделно 16 за кабел, което е равно на 46лв.За нета на Визио ще плащам 19 лв-значи за 2 месеца ще си избия парите за таксата!!!Мен ме интересуват предимно локалите, а скоростта на локалния ми е максимум 150к (макар че напослидък е 30к :angry1), а на "тъпото" Визио им е 8Мб!!!!

Това е все едно да ти продадат кола, която може да се движи с 150 км в час (в най-добрия случай, което се случва вече мното рядко) за 30 лв, и да ти предлагат космически кораб, който се движи с 8000 км в час!!!!! за 19 лв...еми не че нещо, ама предпочитам космическия кораб пред наща каручка!!!!!!

Нямаше да изпадам в такъв off ако някой беше обяснил, че тва е временно явление и всичко ще се оправи, но явно единственото временно явление сме ние-абонатите на ЕК!!!

 

fluffy 100% подкрепям изказването ти...Накрая всички ще се убедим, че само ние сме "временно явление" самозаблуждавайки се ежедневно ;) ... чакайки чудото да се случи...

Link to comment
Share on other sites

Така...за да имам прекрасния ми нет плащам 30 лв за нет и отделно 16 за кабел, което е равно на 46лв.За нета на Визио ще плащам 19 лв-значи за 2 месеца ще си избия парите за таксата!!!Мен ме интересуват предимно локалите, а скоростта на локалния ми е максимум 150к (макар че напослидък е 30к :angry1 ), а на "тъпото" Визио им е 8Мб!!!!

Това е все едно да ти продадат кола, която може да се движи с 150 км в час (в най-добрия случай, което се случва вече мното рядко) за 30 лв, и да ти предлагат космически кораб, който се движи с 8000 км в час!!!!! за 19 лв...еми не че нещо, ама предпочитам космическия кораб пред наща каручка!!!!!!

Нямаше да изпадам в такъв off ако някой беше обяснил, че тва е временно явление и всичко ще се оправи, но явно единственото временно явление сме ние-абонатите на ЕК!!!

къв кабел 16 лв :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това е все едно да ти продадат кола, която може да се движи с 150 км в час (в най-добрия случай, което се случва вече мното рядко) за 30 лв, и да ти предлагат космически кораб, който се движи с 8000 км в час!!!!! за 19 лв...еми не че нещо, ама предпочитам космическия кораб пред наща каручка!!!!!!

Но условието е, че ще можеш да се разхождаш с тоя космически кораб само в квартала... :) Бих взел каручката. ;)

 

Абе хора, знам Ейнджъл софт, какво представляваха преди 7-8 месца. Бяха по-зле дори и от сегашното положение на евроком. Ама то не пречи да се пробва, лошото ще е, че разходите, които ще се направят са неоправдани.

Link to comment
Share on other sites

A вие хора като взимате интернет за локален трафик, интересували ли сте се какво има в локалните сървъри? Не че ще се появи каквото и да било на "нашите", но знае ли човек..?

Link to comment
Share on other sites

Така...за да имам прекрасния ми нет плащам 30 лв за нет и отделно 16 за кабелна, което е равно на 46лв.За нета на Визио ще плащам 19 лв-значи за 2 месеца ще си избия парите за таксата!!!Мен ме интересуват предимно локалите, а скоростта на локалния ми е максимум 150к (макар че напослидък е 30к :angry1 ), а на "тъпото" Визио им е 8Мб!!!!

Това е все едно да ти продадат кола, която може да се движи с 150 км в час (в най-добрия случай, което се случва вече мното рядко) за 30 лв, и да ти предлагат космически кораб, който се движи с 8000 км в час!!!!! за 19 лв...еми не че нещо, ама предпочитам космическия кораб пред наща каручка!!!!!!

Нямаше да изпадам в такъв off ако някой беше обяснил, че тва е временно явление и всичко ще се оправи, но явно единственото временно явление сме ние-абонатите на ЕК!!!

 

 

 

А на ЕК или ГГБИТ случвало ли ти се е 2седмици да нямаш нет защото някой го мързи? Не мисля! На "визио" така стоят нещата :bgrin: а за външния нямам думи, ти си лети из квартала ние ще ви бръмчим из света :ghost

Link to comment
Share on other sites

Еми чакайте де , нали се говореше , че ако спрът локалните на еврокомпот интернета щял да стане по-добър или цената на пакетите щяла да падне , абе като цяло офертите щели да са по-изгодни за потребителите ! Къде ще ходят парите за лаколните не се знае и нищо не се казва ! Ако може да се поразпита за какво става въпрос , за да се знае какво ще се прави и дали ще сме "евроком" в близко бъдеще ! ;)

Link to comment
Share on other sites

fluffy, много те моля, пусни си визиото и след 1-2 седмици те чакам във форума да поревеш тука как си отваряш абв-то 4-5 минути. Работил съм във Визио и много добре знам как стоят нещата там, поддържам връзка и с бившите колеги. Добра мрежа има само на места, а захранването на суичовете е от абонатите. Представи си как тоя дето захранва суича на, който си заминава лятото на море :D И всякакви такива мизерии. Локала им няма да е вечен, а да си клиент на Жоро Визиото си е пълен мазохизъм. Приятно прекарване с Визиото, гаранция,че няма да се задържиш дълго на него.

 

"Космически кораби" ха ха ха

Link to comment
Share on other sites

а да работиш за него как е ;)

Още по-зле, но тогава това беше най-доброто, което намерих. Веднага след като се уредих с по-добра работа от там се махнах.

Link to comment
Share on other sites

така без филми ще е глупаво(не че съм теглил последните 4,5 месеца,ама се случва)

Бати тъпия град,няя никва конкуренция секи доставчик е куц и с двата крака...

Пълна боза,ако направят нета безплатен :D ,само кабелната да плащам може да се замисля за ЕК...иначе смятам да махам кабелната, съответно и нета,едно време бях на ЛанГейм и само тря да се обадя в офиса за договор,щото кабела о6те виси до прозореца:)

 

 

Едит:Варна ми го няма,странно :D

Link to comment
Share on other sites

В wrzru.com гледам , че са обновили каталога , но нямам връзка към сайта за филмите , защото попринцип не си работи ! Еми някой ще ми каже ли тогава защо обновяват ! Изобщо една мъгла падна над тея локални ... нищо не се разбира ! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Всичко се разбра. Кое не е за разбиране? Привиквайте към мисълта да НЕ работят, защото скоро няма да ги има. Ориентирайте се към други алтернативи.

Link to comment
Share on other sites

Няма да ги има и това го знам , но въпроса ми беше там , че показва последно качен , защото гледам има нови филми и питам ! :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да ги има и това го знам , но въпроса ми беше там , че показва последно качен , защото гледам има нови филми и питам ! :)

 

ми че аз си го свалям Wilderness (2006) невиждам проблем

Link to comment
Share on other sites

Добре, след като ъплоудърите са уволнени кой качва? Въобще не може да се разбере какво става. Казаното от Вено трябва да е най-достоверното, ама ето че се получава обратното. Аз съм на ГГБит и в другия сайт също се качват нови филми. Ами, дано да не е инцидентно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...