Jump to content
BulForum.com

Защо няма нови филми????


Sosi

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Някои,може ли да ми каже................

Защото ЕК умира :) хахах

Може би не е излязло нищо ново и затова ,а и не всеки ден излизат нови филми .

Link to comment
Share on other sites

В "Others" е изказано мнение по въпроса - админ.колектъвът бик напуснал. Бяха добри. Дано и новите да са като тях. Колко време отнема докато се формира нов колектив?

Link to comment
Share on other sites

В "Others" е изказано мнение по въпроса - админ.колектъвът бик напуснал. Бяха добри. Дано и новите да са като тях. Колко време отнема докато се формира нов колектив?

 

работата на "админ.колектъвът бик" не му е да те радва с нови филми. Изобщо недей да чакаш, че софиянци ще ти поддържат сървърче с филми и музика. Вено вече каза, че в скоро време ще остане каталога, за съдържанието не е ясно, ама няма да има връзка между двете както сега.

Link to comment
Share on other sites

Еми, значи съм живяла в заблуда. Сега катологът ще остане, но няма кой да качва ново, така ли?

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де.Ние също можем да качваме,не може ли да се направи така,че и ние да вършим дейност.Аз имам много филми,които ги няма в сървърите например :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ебаси гадната раота , тва значи че сме с лимит до Emule и други p2p-та що се отнася до нови раоти (с тая скорост успех да сваля некой филм скоро,ко остаа за игрите!!!) :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

не се ядосвайте толкова... на гига-та целият сървър е свален.

Link to comment
Share on other sites

 

Аз не отварям този линк, защо ли :-)

 

Но вижте след като попитах какво ми отговориха:

http://www.wrzru.com/invision/index.php?sh...9105&st=120

 

И дано да не е закрит, защото ще стане много тъпо, не че няма от къде да се свалят филм, но тук си е много удобно, пък и сме си свикнали.

Link to comment
Share on other sites

Чакайте малко...Искате да кажете, че всички филми, музики, програми и всичко останало в азиатските сайтове се е поддържало от адмните на форума?(Дрйимър, Вено, Вели и там останалите).И ако сега те са напуснали защо?Да не би новият софийски собственик да се ебава с тях?Ако наистина досегашните админи са правили всичко тва новия собственик трябва да ги позлати а не да се ебава с тях.То реално погледнато тея хора са лицето на евроком нет-те правят локала, тея качват всичко ново, те контролират форума, те дават отговори на мн въпроси на които дори не са длъжни...

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас , но при мен е по-лошо ... интернета ми стана много зле и нямам на предвид "може да се кара" , а изобщо неще да потегли , защото ся и локален няма и интернета ми е зле и просто нямам думи ! :(

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм се оплаквала от качеството и скоростта на нета и няма и да го направя!Просто минавам на Визио-там не свалят половин филм нито за час и половина, нито за 13 часа (както свалям аз в момента :angry1 :angry1 :angry1), а свалят за 2 минути на двойно по ниска цена!

 

 

 

 

----------------------------СБОГОМ ЕВРОКОМ-НЯМА ДА МИ БЪДЕ МЪЧНО-------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Because you touch yourself at night.

 

So what,you jealous?

 

Незнам за ЕК ,но къцитата от ГГ(нема)бит(оти бегат бързо) пуснаха нови картинки на филми които ги имат отдавна в раковете. :rolleyes:

 

малко офф:Pls един линк на тема кадето се обеснява за кви шопски шефове става вапрос,защото от доста време не съм влизал тук,а ма марзи да се обадя на приятел да разпитам.

P.S. Може и на личен. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм се оплаквала от качеството и скоростта на нета и няма и да го направя!Просто минавам на Визио-там не свалят половин филм нито за час и половина, нито за 13 часа (както свалям аз в момента :angry1 :angry1 :angry1), а свалят за 2 минути на двойно по ниска цена!

----------------------------СБОГОМ ЕВРОКОМ-НЯМА ДА МИ БЪДЕ МЪЧНО-------------------------------------------

леле мамо, ама я кажи колко ти взимат за инсталация ? Ще ти кажа - 72 лв(освен ако не си с връзки)

 

За качеството на нета на Визио ? Ще ти кажа - освен локал с друго не могат да се похвалят. Не че и той е нещо особено. А и няма да е вечен. След това загиваш права.

 

За Съпорта им ? Пак ще ти кажа - чакай да ти спре нета в 9 часа и чакай някой да дойде да ти помогне.

 

Късмет - ще ти трябва.

Link to comment
Share on other sites

Относно интернета на визио ще кажа че е по зле и от моя в момента!Единственото хубаво нещо както каза N00KiE е локала за външен и бг няма да ви казвам каква трагедия е!един приятел се излъга да мине на тях и ся като му спре нета(което се случва доста често) чака минимум по 3 часа да му го пуснат,а ако е вечер най-рано на другия ден на обяд! :sick иначе ако нещата не се променят в скоро време,към добро,мисля да мина на лан гейм,разправят че интернетът им не бил лош :)

П.П. Ако може наистина да дадете точна информация за случваштото се защото и на мен ми е интересно какво става? :cry

Link to comment
Share on other sites

леле мамо, ама я кажи колко ти взимат за инсталация ? Ще ти кажа - 72 лв(освен ако не си с връзки)

 

За качеството на нета на Визио ? Ще ти кажа - освен локал с друго не могат да се похвалят. Не че и той е нещо особено. А и няма да е вечен. След това загиваш права.

 

За Съпорта им ? Пак ще ти кажа - чакай да ти спре нета в 9 часа и чакай някой да дойде да ти помогне.

 

Късмет - ще ти трябва.

Визио са пълни нещасници комшията отгоре е на Визио и като има буря,като го питам кфо прай той винаги ми отговаря едно-Чакам да ми спре нета :lol: .Мани бъгава работа са тея Визио :sick

Link to comment
Share on other sites

Ония ден съ спикала тръба и наводнила машинката дет дърпат новите филми която се намира в Пазарджик че НСБОБ да ни я намерят лесно па освен тва ся кат туриха акциз на ракията хората имат по-важна цел а именно да намерят начин да преборят закона кат си направят казани в мазето, на тавана, на терасата или у банята в краен случай ...

 

П.П. има нови филми амъ не в тоз саит дет ги търсити я вллайте у торентите да видите ко става там е истината.

Link to comment
Share on other sites

Е,то за торентите е ясно ;)

Аз редовно си дърпам от там,а от локала единствено когато има пак така някой по-нов фил с добро качество :). Но наистина,жалко за тези дет са на евроком....ние поне си имаме унгарчето..... Дано "софиянците(дявол)" да не чуе.

Link to comment
Share on other sites

еейй и аз си имам фланелка на Уест Хям :P - това в кърга на майтапа! А сега сериозно някои може ли да даде обяснение на въроса на топика, щото честно да ви кажа изчетох мненията на всички и мисля че никой до тук не е дал свястно обяснение ?! Защо няма филми по дяволите :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...