Jump to content
BulForum.com

Игрите , които очаквате през 2007 година


russsi

Recommended Posts

Тук можете да пишете , какви игри очаквате с нетърпение през новата 2007 година. Ето и списък на най - очакваните игри през 2007 от game spot - Link

 

Лично аз очаквам:

 

2Moons - Доста добро MMORPG, на което скоро ще започне Closed beta теста и на всичкото отгоре ще е безплатно

Fury - Още едно безплатно MMORPG , което също се очертава да бъде обещаващо

Unreal Tournament 2007 - Любимият ми шутър и не само на мен

Soccer Fury - Едно заглавие от NCsoft (Да се надяваме , че и то ще бъде като GildWars)

Assassins Creed - Задължително заглавие , за феновете на Prince of Persia

Test Drive Unlimited - Понеже лично аз останах разочарован от краткоста на NFS и като цяло от самата игра , с нетърпение очаквам това заглавие.

 

Вероятно има още много игри , но в момента не мога да се сетя за тях.

 

Весели празници!!! И не забравяйте , че на първо място в живота е забавлението :)

Link to comment
Share on other sites

The Darkness - мрачен и доста обещаващ екшън от великите Starbreeze. Лошото е, че не е сигурен РС вариантът му :(

Spore - Нещо различно. Интересно дали ще стане и нещо интересно, въпреки че вероятно ще е фиаско като The Movies :(

 

И вече по-малко очакваните:

 

The Witcher - Въпреки, че не съм особено зарибен по РПГ-тата, тва звучи наистина надъхващо и по принцип го определят като може би най-обещаващото заглавие за следващата година (от тоя жанр, разбира се)

Като сме почнали с РПГ-тата да продължим - Fable 2 (мда, тряя да довърша единицата...), Jade Empire

 

Като се сетя още ще допълвам. Но като цяло доста сухичка откъм анонси на яки игри 2007 :( От изброените от руси игри единствено Ънриъл-а блазни, и още повече Assassin's Creed (тва ще е играта на годината за мен, чувствам!).

Link to comment
Share on other sites

The Chronicles Of Spellborn - MMORPG гейм плейът на което ще бъде много по различен от създалия се за момента вид. Много заприличва на FPS, само че ще е от трето лице и е все пак MMORPG :P

Link to comment
Share on other sites

от тази генерация god of war 2,rogue galaxy,а иначе и първите добри игри от некст ген конзолите

Link to comment
Share on other sites

Игрите , които аз очаквам ... ето едно малко листче !

2 Moons (MMORPG)

Operation Flashpoint 2 (Simulation)

Spore (MMO)

Quake Wars (Action)

Unreal Tournament 2007 (Action)

Star Craft 2 (Strategy)

Trials of Ascension (MMORPG)

Shadowbane 2 (MMORPG)

Crysis (Action)

Half-Life 2: Episode two (Action)

Blood Magic: Time Of Shadows (RPG)

The Creatures Of The Night (MMORPG)

Darkfall (MMORPG)

Disciples III: Renaissance (MMORPG)

Други РПГ игри , които не са от такова значение за мен !

Hellgate: London

Dragon Age

Witcher

Divine Divinity 2

Dungeon Runners

Legend: Hand of God

Ragnarok Online 2

Warhammer Online

Хубаво листче се заформи , но за някои заглавия не съм сигурен дали ще изкочат 2007 година ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Нека не забравяме и така дългоочакваната (и отлагана :() стрелбаджийска джитка S.T.A.K.E.R. Shadow of Chernobyl ,която ,според поредното забавяне от страна на THQ (за което няма много точни причини) ,трябва да види бял свят през март -->Screenshots

Link to comment
Share on other sites

Като за начало очаквам Unreal Tournament 2007 !!!

Евентуално и Pro Evolution Soccer 7 ама не знам дали ще излиза тая година.

Но няма да откажа и други хубави игрици :punk

Link to comment
Share on other sites

Ще допълня моя списък:

 

Huxley - Многоочакванo ММОФПС, с елементи на RPG, но иначе , представете си да се разхождате из един голям свят , да водите войни на големи полета и техния край да зависи от прецизността на играчите, а не от показателите на героите им.

Time Shift - едно интересно за мен предложение.

Link to comment
Share on other sites

Абе какъв е тоя гоуст ве хора !

Махайте го ве , това беше от близард за да укроти хората !

Аз чакам стар крафт 2 ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Resident EVIL 4 PC , Star Craft Ghost замо за 2рата не съм сигурен

Сериозно ли е тва за Резидент Ивъл-а или просто са слухове... щот съм болен фен на таз игра, а пък нямам PS2 за да цъкам 4-та и Code Veronica... плз зарадвайте ме :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли е тва за Резидент Ивъл-а или просто са слухове... щот съм болен фен на таз игра, а пък нямам PS2 за да цъкам 4-та и Code Veronica... плз зарадвайте ме :bgrin:

Да сериозно е, но съм доста скептичен , защото нямам pad и ако я направят както DMC 3 , просто ще я зарежа още в началото...

Link to comment
Share on other sites

Аз от няколко години чакам продължението на Freelancer, но май няма да правят нова, което ми се вижда странно при положение, че играта е страхотна.

Link to comment
Share on other sites

Nikoi ne spomena World of WarCraft Expansion: The Burning Crusade. Tva e nai obeshtavashtata igra razglejdah saita i mnogo me kefi ama nai tapoto e che nqma da moga da e igraq ( pone v originalniq sarvar ) shot ne sam lud da davam tolkova kinti ...

Link to comment
Share on other sites

Аз от няколко години чакам продължението на Freelancer, но май няма да правят нова, което ми се вижда странно при положение, че играта е страхотна.

Има EVE online за тая работа ,пич.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...