Jump to content
BulForum.com

Eragon (2006)


lil_stenly

Recommended Posts

Ерагон

370.jpg

Download - Play.Evrocom.Net

Вече го има в мовиес , но е същото качество !

 

Качество TS XVID

Субтитри Български

Жанр Фантази , Адвенчър

 

Филмът е добър и мисля , че много хора ще го харесат !

Единствения недостатък според мен е това , че неща се развиват малко по-бързо от очакванията ми за такъв тип филми ! Качеството не е перфектно , но субтитрите са много добри и все пак в някой сцени през нощта не се разбира точно какво става ! Приятно гледане и весели празници ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледах на кино и не съжалявам ! :)

А за действието ... май накрая го претупаха набързо . Дано по-бързо да излиза 2-рата част ако изобщо излиза , но по начина по който свърши ... би трябвало да има ...

 

Хареса ми дракончето когато беше малко :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми разкаже ли за какво става въпрос (не с подробности де, да ми е интересно), защото звучи интригуващо така. А, и MaDn3sZ, редактирай си подписа защото админите ще ти го резнат.

Link to comment
Share on other sites

Съмнително е за 2 част.Първата не се хареса много,много.При условие,че струва 100млн.,засеа приходите му са около 35млн. и не вярвам,че ще успее да избие хонорара :( Но сигурно ще направят и другите 2 филмчета,но за по-малко пари,че да не се набутат и с тях :punk

Link to comment
Share on other sites

Смятам , че продължението ще е много по-добро !

И да качеството на филма е добро и става за гледане !

Мисля , че ако беше наблегнато повече на самото развитие на филма щеше да е много добре , защото такива филми трудно се събират в няколко сцени , но все пак останах много доволен !

Link to comment
Share on other sites

филмчето е просто супер :D :punk

ще кажа само,че ще има втора част :tongue

На мен също ми хареса(гледах го на кино)!Втора част определено ще има като съдя по края на първата;-)

почитателите на "The Lord of the ring" да не му мислят, а да гледат и ЕРАГОН :)

Link to comment
Share on other sites

като сюжет не ми допадна въобще, като че ли режисьора ей тка беше нахвърлил сцените, но пределено дракончето като малко и на мен ми допадна(особенно дето налапа мишката)

емм кво да се прави, ще чакам продължението

Link to comment
Share on other sites

Filmcheto e prosto super.Sujelqvam che dadoh 4lv za da go gledam na kino ako si go bqh pusnal na komputara na 10tata minuta stqh da go spra i da go delna.

 

Ocenkata mi e: 1/10

Link to comment
Share on other sites

Filmcheto e prosto super.Sujelqvam che dadoh 4lv za da go gledam na kino ako si go bqh pusnal na komputara na 10tata minuta stqh da go spra i da go delna.

 

Ocenkata mi e: 1/10

Какво положително мнение! :)

 

Филмчето просто рулира.И аз както обичам такива с дракони а-у :punk :punk

Наистина беше малко претупано накрая ама нали за това е 2-рата,чул Господ и 3-тата част ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам да ли ще е трилогия но тази част нещо не ме плени

притупано много ( в началото незнаех че е 1:30 мин. ) предполагах че ще е от порядака на 2:00ч. най малко а те за толкова малко време се случиха толкова набързо нещата че нямам думи как успяха да го постигнат

да се надява ме ако изобщо има 2 част да не се развие толкова бързо действието и да е поне 2 часа

Оценка: 3.5/10

Link to comment
Share on other sites

Като замисъл филма е много добър, но подобни филми трябва да са дълги поне 2-3 часа(както показва и опита).По всичко личи,че ще има и 2 част.Да се надяваме, че няма да е толкова претупана и действието ще се развива по-бавно и нещата ще са представени по-изчерпателно.

Link to comment
Share on other sites

Сългасен съм , че филма е доста късичък, но аз лично мисля , че е над средното ниво.

Link to comment
Share on other sites

ами филма си е боза... но боза която като изгледаш няма да ти пука 4е са минали към 2 4аса със рекламите преди филма...фентази е да.. епично ли е не. клиширано ли е до дупка определено... приказно ли е да...общо взето филма оправда очакванията ми типично фентази с клиширан сюжет и ясни сюжетни линийй само раната смърт на героя на geremy irons ме изненада малко но не съм чел книгата но после момента със спасяването на дракона беше ясен... доста бели петна има в филма но това маи се дължи и на глупостите в самата книга:) но пък фентази мечове магии и дракони винаги са гот без значение на другите неща но честно не бих дал 3-4 лева да го гледам на кино или пък да го гледам 2 път в следващите 3-4 години....

А за мнението по горе че които харесва lotr да гледа и ерагон сори не е така двете книги и двата филма са несъпоставими като епичност сюжет и послания...

П.С. от 17 години 4ета основно и гледам де що има фентази и фантастика така че съм малко пристрастен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ми става като за приказка,но иначе яко копира "Властелинът на пръстените" доста неуспешно.Ако не знаете книгата,по която е този филм е написана от автора си на 15 години с идеи напълно взаимствани от Толкин по онова време.Дори според мен този филм трябва да се кръсти "Арагорн",не "Ерагон",като дори имената са им почти същите!Но иначе филмът страда на моменти от много глупав диалог и реплики!

 

Ще видите още как Назгул от Властелинът тук става Ра`азак,вместо Ривъндел имаме Varden fortress,Саруман става Дурза(изпълнява дори същите функции-прави оръжия,вдига армията),вместо Арагорн и компания имаме Бром и Ерагон. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ми става като за приказка,но иначе яко копира "Властелинът на пръстените" доста неуспешно.Ако не знаете книгата,по която е този филм е написана от автора си на 15 години с идеи напълно взаимствани от Толкин по онова време.Дори според мен този филм трябва да се кръсти "Арагорн",не "Ерагон",като дори имената са им почти същите!Но иначе филмът страда на моменти от много глупав диалог и реплики!

 

Ще видите още как Назгул от Властелинът тук става Ра`азак,вместо Ривъндел имаме Varden fortress,Саруман става Дурза(изпълнява дори същите функции-прави оръжия,вдига армията),вместо Арагорн и компания имаме Бром и Ерагон. :angry1

Наистина има пооткраднати моменти от Властелинът, но все пак почти всички книга за фантастика за взаимствани една от друга малко или много.Аз съм на мнение че филмът можеше да бъде направен в по-голям размер и да достигне поне малко от постиженията на книгите, но все пак не е лош.За феновете на филмът, които чакат втората част да излезне на кино - не чакайте купете си книгите, трилогията се казва "Наследството" до момента са излезнали от печат първата (Ерагон) и втората (Първородният) книги.Според мен книгите си заслужават и макарче има пооткраднати моменти според мен даже са отчасти по-добри от "Властелинът на пръстените" (която е една от любимите ми книги)

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Май май ще има част втора. :D Лично на мен ми хареса филмчето :tongue

Ако я карат като по книгите ще е трилогия (хммм ето още една прилика с Власта).А иначе филма е доста претупан.Липсват адски много неща от книгата при това доста важни за историята.Бтв актьорчето играещо Ерагон е хипер педерасче,нз за вас ама на мен ми се гади от него.

ПС Няма да се учудя ако 3-тата част е към 3 часа и ще има разширена версия наблягаща на битката пред Минас Тирит пардон Уру-Баен ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...