Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Иван и Андрей от неделното токшоу по Би Ти Ви "Сблъсък" ще водят и музикалното "Мюзик айдъл", което ще тръгне в български вариант догодина.

Предварителните кастинги започват още през януари и ще се състоят в пет поредни седмици в най-големите градове на страната: Русе, Варна, Бургас, Пловдив и София.

В петмесечната надпревара може да се включи всеки на възраст от 16 до 28 години, който смята, че има талант за пеене. Няма никакво ограничение за музикалните стилове, в които младите таланти желаят да се изявят.

Участието в кастингите ще става след предварително записване, чийто старт ще бъде официално обявен от Би Ти Ви (bTV.bg), като кандидатите ще имат възможност да изберат в кой град желаят да бъдат прослушани от журито на конкурса.

За втория кръг ще бъдат одобрени около 100 участници, а накрая ще останат 12 финалисти, които ще пеят на живо в ефира.

Оттам нататък решаваща е ролята на публиката, която ще гласува за любимците си по телефона и с SMS-и.

Победителят ще стане ясен в началото на лятото, а наградата му е договор с водеща продуцентска компания

Дали ще е поредната нагласена работа и тъпня или може и да си заслужава ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

ми то казуса на изпита за прокурори е нагласен,че някво тъпо "шоу",където един човек ша може да пее и той ша бъде изгонен първи,ли няма да бъде :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е то това Star Academy, дето вървя по Нова, не е ли същата хава? И избраха 2-та най-нещастни елементи за водещи. Още повече ще се откажа да го гледам, ако изобщо започна...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз съм чувала, че Глория е най-гадната в журито. Ако имаш нещо против чалгата и силикона, това е достатъчно да те изрита. Иначе ще гледам днес 1-я епизод, поне да видим дали ще си заслужава да го следим по-редовно. Май Идолът се застъпва с 2-я сезон на "Vip Brother" - защо ли?! :P

Link to comment
Share on other sites

A стига ве. 1 час възхваляват журито и накрая дори не дадоха кои ще са участниците. :blink: Ама това БТВ наистина много се е сдухало. Първо на сървайвъра, сега пък тук.

Умрял съм да им гледам уводната част.

Link to comment
Share on other sites

"Тц тц тц , много ми хареса, направо от първия поглед им разгадах характерите на участниците.Много дълго тва шоу ,деа.Като филма "Титаник" ..."Дано утре ли, кога ще бъде следващата серия :D да видим тези толкова добри певци.

Link to comment
Share on other sites

Ще ги дадат участниците споко... те ся тепърва май ще дават кастингите тъй че.... спокоино.. пък и ако трябва да представят всички участници навдъж.. ще им отнеме малко бая време :wacko: Иъче има преспектива.. да стане нещо добро.ако не друго бая се посмях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоз "Music IDIOT" ако не друго то поне е забавен.А и заличи комплексите ми,че съм вокален инвалид,породени от началната ми учителка по музика,която казваше,че пея като магаре. :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ако са подбрали участниците, както в "аз пея в ку-ку бенд" определено ще си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Такава мъка и антишоу отдавна не бях гледал! Няма да имам търпение да изгледам дори и началото на следващата от многото поредни части. Твърдо 'нье' от мене на това 'шоу'.

 

 

Такава мъка и антишоу отдавна не бях гледал! Няма да имам търпение да изгледам дори и началото на следващата от многото поредни части. Твърдо 'нье' от мене на това 'шоу'.

Link to comment
Share on other sites

NTV si e absoluten pobeditel 6to se otnasia do 6ou-programi. Izob6to po4ti vsi4ko koeto izlu4vat e got. Az naprimer mnogo se zaribiavam s Milen cvetkov, Gospodari Na Efira, Ima6 po6ta, kakto i vsi4kite im realiti-6outa, koito sa pravili, dokato BTV go gledah samo v nachalto, kogato go izlu4vaha za po niakolko 4asa- i togava go gledah samo zaradi Alf, no tova be6e predi mnooogo vreme( moje bi predi 5/6 godini)

Link to comment
Share on other sites

Какво? И тризначки ли има? Аз тази вечер не можах да го гледам, пък и не съм и искала чак толкова много ... :D Вчера ми се видя толкова тъпо. Но утре ще го гледам. Може пък по-нататък да стане по-интересно. :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...