Jump to content
BulForum.com

Глобален Оргазъм


Recommended Posts

И аз се чувствам задължен да помогна. Започвам сухите тренировки :D.

Scorpi, Гудо вече замисля 2-ри опит в случай че тоя се провали :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Хммм интересно ... утре някой ще направи саит където всички трябва да кендзаме в даден момент или да драйфаме щот така щяло да стане еди кво си абе що не си ибът майката ... колкото до мен аз всеки ден си правя по един - два или пък при повече свободно време три огразма направо си разбивам куреца. Това дет ръката може да ти даде никоя жена не може да даде Запомнете го !!! Но разбира се така или иначе за мен е ежедневие това в чест на доброто човешко съжителствуване ще се присъединя към празника ако така може да съ нариче тъй сиреч ще приложа древната тактика "чор-чук кьор-пазвантин" ще избарам няколко филмчета и в една стая ще събера 2 ПЦ-та и един телевизор. На моето пц си пускам с различни плеъри 2 филма на другия компютър друг и на телевизора четвърти и шъ му чупа главата замислям ги около 5 тека така че да наваксам за някой хора които нямат тази възможност па на мен шъ ми е по-арно тъй. За предпочитане е на 22-ри никой да не ме търси и занимава с квото и да е щот ще имам работа. Иначе имам и идея да се съберем от форума и да направим едно общество на онанистите в България с лидер всеки който може да ме бие по чекий (техника и практика) и на уречената дата да се съберем и да направим масов онанистичен подвиг пък ако има навити можем се съберем на кръглата маса с една бисквитка посредата и който не успее да я нацели да си изпапа. Но иначе призовавам ви "братя на урудие" и се подготвяйте да не се изложим на този голям ден за човечеството.

 

П.П. - за сега имам 2 от нужните филми и продължавам да действам.

П.П.2 - на 17-ти декември ще се проведе репетиция по случай 22-ри така че всичко да е в изправност кура най-вече че инак за палците и некой друг ша получава оргазми!

Link to comment
Share on other sites

Иначе имам и идея да се съберем от форума и да направим едно общество на онанистите в България с лидер всеки който може да ме бие по чекий (техника и практика) и на уречената дата да се съберем и да направим масов онанистичен подвиг пък ако има навити можем се съберем на кръглата маса с една бисквитка посредата и който не успее да я нацели да си изпапа.

Супер идея.. нещо като клуб "Направи си сам" :D

 

DIY :P

Link to comment
Share on other sites

Пич, пробвай с жена :bgrin:

Пробвал съм ама ни мож го сравни ама ич!

 

Според мен проблема на повечето мъже е че не съ са научили как да си праат свясна чекия кат са научите ша дойдите и вий на моито ама ... не случайно има една велика мъдрост "чекия е за удоволствие а секса за престиж".

 

ЕДИТ: Идеята за DIY ми харесва добре звучи така леко научно му у нашу селу мноу са радват на такиа изкази.

Link to comment
Share on other sites

Гудо, не се надъхвай, щото като бях на 14 един следобед ги докарах над 13 пъти :)

И държа да уточня, че не беше полярен следобед :)

И наистина - такива охлузвания никоя жена (по-точно вагина) не може да ти причини :Р

Link to comment
Share on other sites

Според мен проблема на повечето мъже е че не съ са научили как да си праат свясна чекия кат са научите ша дойдите и вий на моито ама ...

Ми вземи направи един видео туториал да ни покажеш прочутата си техника с лявата ръка. :D

Link to comment
Share on other sites

аз съм за :D поради липса на приятелка ще работя сам и по памет.за сега правя по 2 тренировки дневно,но ще увелича натоварването за да мога на датата да достигна върхова форма

Link to comment
Share on other sites

Гудо, не се надъхвай, щото като бях на 14 един следобед ги докарах над 13 пъти :)

И държа да уточня, че не беше полярен следобед :)

И наистина - такива охлузвания никоя жена (по-точно вагина) не може да ти причини :Р

Га бехме млади мноу неща праихме и по много па и ни ги броихме .... нямаше състезание ... просто кеф :)

 

Ми вземи направи един видео туториал да ни покажеш прочутата си техника с лявата ръка. :D

 

Дорде ни ми издадат патент такиа раоти нема съ праат тъз чекия не е под GPL ;)

 

 

П.П. - @afx - евала за подписа. Тез женски списания само преебават и без това загубения женски вид. Що в никое мъжко списани не се пише че е хубаво да си ползваш спермата за маска на лицето или като протеинен източник ...

Link to comment
Share on other sites

Малки хитринки! Знаете ли, че...

 

- Ако си седнеш на ръката и поседиш, докато изтръпне, когато си правиш чекия, все едно ти я прави някой друг.

 

- Ако си седнеш на к*ра и поседиш, докато изтръпне, когато си правиш чекия, все едно я правиш на някой друг.

 

- А ако си седнеш на ръката и на к*ра и поседиш, докато изтръпнат, после все едно някой прави чекия на някой друг. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

- Ако си седнеш на к*ра и поседиш, докато изтръпне, когато си правиш чекия, все едно я правиш на някой друг.

 

е тоя другия да не е малък, сам да си прави чекия, що пък тряа аз да му права... :unsure:

 

яко на 22 навсякъде по улиците ще има мастурбиращи хора :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Гудо може би не си попаднал на някой опитна :) и за това твърдиш ,че мастурбацията е по-готино отколкото когато си с момиче.

Но не може да се оспори ,че чикията е морална победа над жената :D :punk ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...