Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Някой да има идея откъде мога да намеря High Capacity Disk Patch на Rudolph Loew (пълната версия). Това е нещо миниатюрно като голенина - под 100Kb (килобайта) :P , но решава огромен проблем - четенето на дискове над 137 Gb под Win 98. Имам демото от тук, което е ограничено само до 145 Gb.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде може да се намери програмата Email Marketing Director. Трябва ми втора версия или крак за трета. В офисиалния им сайт я има, но само трета. Но не мога да намеря крак за нея.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да ми даде crack за Database Workbench v 2.7.5Pro много ви благодаря предварително

pravo.gif

Nqkoi moge li da mi nameri serial za System Mechanic Professional 6.10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде може да се намери програмата Email Marketing Director. Трябва ми втора версия или крак за трета. В офисиалния им сайт я има, но само трета. Но не мога да намеря крак за нея.

 

 

Email Marketing Director v3.1.113

 

 

Best regards sokoban

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moge li da mi nameri serial za System Mechanic Professional 6.10x predvaritelno

Пробваи с това:

User: Team F4CG Code: 67888-P6797-8683891879

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде крак или каквото там има за Fraps 2.7.1 или Fraps 2.7.0. А ако не за тях за някоя сравнително нова версия. Никъде не мога да намеря.

Link to comment
Share on other sites

Търся ядна програмка, но не и помня името :shy: начи програмата е като CD за CS само, че за Lineage2 като се пусне играта върви в window mode, плз помогнете.

Link to comment
Share on other sites

Търся програма, която КОРЕКТНО да конвертира *.pdf в *.doc (или друг формат, по-удобен за работа). В pdf - а има и снимки и текст. С конверта от самия acrobat нищо не става (в смисъл, че става ама е много зле). Който помогне ще го черпя ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся програма, която КОРЕКТНО да конвертира *.pdf в *.doc (или друг формат, по-удобен за работа). В pdf - а има и снимки и текст. С конверта от самия acrobat нищо не става (в смисъл, че става ама е много зле). Който помогне ще го черпя ;)

 

второто от тук: http://www.foxitsoftware.com/products.htm

 

не е зле да замениш адоуб рийдъра с 2,80МБ-овия продукт от същата страница ;)

Link to comment
Share on other sites

второто от тук: http://www.foxitsoftware.com/products.htm

 

не е зле да замениш адоуб рийдъра с 2,80МБ-овия продукт от същата страница ;)

Мерси, но май не съм се изразил правилно или грешно си ме разбрал. Ще се опитам да обясня по-подробно. Трябва да превеждам едни документации от английски на български, които са на pdf формат. Обаче е много кофти работата с pdf (да не ти обяснявам с какви ли не проблеми се сблъсках) та затова търся нещо, с което да конвертирам pdf-a в нещо по-чевешко за работа. Само текста не ми е проблем да го извадя ;) . Дори ми дадоха идеята да работя с abbyy finereader, обаче там като преведа нещо и пак го сеифам в pdf текста не излиза както съм го писал.

 

 

 

Тази програма FOXIT pdf editor може и да свърши работа но ми трябва кракната версия на версия 1.3

Link to comment
Share on other sites

Търся програма, която КОРЕКТНО да конвертира *.pdf в *.doc (или друг формат, по-удобен за работа). В pdf - а има и снимки и текст. С конверта от самия acrobat нищо не става (в смисъл, че става ама е много зле). Който помогне ще го черпя ;)

 

 

Пробвай това дано ти свърши работа

 

 

Best regards sokoban

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...