Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Здравейте!

Трябва ми спешно CADStar 6.0

Ще се радвам ако някой я качи или ми даде линк откъде да я дръпна

Даже нека ако я изнамери отнякъде да ми даде линка преди да почне да я качва, че наистина много спешно ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Някой да знае програма, за сваляне на филмав материал от видеокамера, която да работи що годе добре?

Link to comment
Share on other sites

Търся програма с която да свалям Flash анимиции (с Firefox - ако има значение?)!

не ти трябва програма :) Като ти зареди страницата View --> Source и търсиш файл с разширение swf , копираш целия път (във Flashget примерно) и си го теглиш. При Firefox не помня точно, но принципа е същия.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi predloji dobar balgaro ili angliisko - frenski re4nik za6toto Gaberoff e mnogo kofti a az ne moga da namerq nqkoi svqtsen a ako mi predlojite takav s nabor dumi i izrazi za slu6ane 6te bade perfektno

 

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da nameri edna programka.MP3 Lister tarsih v google ama nemojah da e namera.

S tazi prograam mnogo lesno se praveha playlistove samo kako zadade6 URL.Do kolkoto znam netrootbg pravi play list na mp3-kite v wareza s neiq.Ako nqkoi moje da dade link da si e drapna blagodarq predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

My Professional Business Cards 5.0 © Avanquest SINISTER 30x15 MB

 

Някой може ли да го качи някъде, така че да не ми точи траф (На ТелеКабел Пазарджик съм) ? Примерно play.evrocom.net ?

 

10x предварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да каже откъде мога да взема Solid Edge, CATIA, ProEngineer? Това са програми за инженерно проектиране. Ако пък някой ги качи локално, ще бъде супер.

Link to comment
Share on other sites

Сметнах,че не е нужно да пускам нова тема и за това реших да питам тук....има ли някаква програма която да ми добави някакви яки курсори за мишката или ако знаете кажете някой сайт от който да си дръпна 10х предварително :)

 

Също така ако може да ми кажете и някакъв сайт от който да си издърпам скинове за Windows 98 :)

Link to comment
Share on other sites

Как да презапиша диск, който е физически защитен? Например диска е така:

записан е целият, и вкрая на самият диск има надпис, който е написан отгоре на повърхността на диска, и като го обърнеш от записаната част го гледаш надписа, и всъщност като копиращ диска стига до там и не иска по-вече. За първи път виждам такава зашита. Надписа е името на самият производител.Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да каже откъде мога да взема Solid Edge, CATIA, ProEngineer? Това са програми за инженерно проектиране. Ако пък някой ги качи локално, ще бъде супер.

 

Може. В eMule ги има. Аз от там съм си свалял някой от тези програми.

Link to comment
Share on other sites

Значи знам локалните сървъри, тв-тв, игрите, филмите, програмите, но не знам фтп-то и в програмите няма уиндоус. Някой знае ли къде да го търся? Нека ми пише на пм. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...