Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Triabva mi programa za obuchenie da se pishe s desette prasta na klaviaturata, bes da gledash. Imashe edno vreme mnogo takiva, no ne pomnia kak se kazvat. Niakoi bi li mi pomognal s link, moje da mi ispratite i PM. Blagodaria vi predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

Triabva mi programa za obuchenie da se pishe s desette prasta na klaviaturata, bes da gledash. Imashe edno vreme mnogo takiva, no ne pomnia kak se kazvat. Niakoi bi li mi pomognal s link, moje da mi ispratite i PM. Blagodaria vi predvaritelno.

http://free.data.bg/aleksandercho/Programi...l%20Stamina.zip

Има за писане на руски и английски.

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете някаква програмка за теглене на игри от опера??Питам щот повечето игри вав якопнския сайт са на рарчета и е много неодобно да ги свалям едно по едно.10х предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете някаква пАограмка за теглене на игри от опера??Питам щот повечето игри вав якопнския сайт са на рарчета и е много неодобно да ги свалям едно по едно.10х предварително :punk

А защо не използваш Флашгет. :blink: Ще си спестиш доста мъки.

Link to comment
Share on other sites

и аз мисля че флашгет е най-удачно  :)

Абе хора вие от коя планета падате :confused :confused :blink: :huh: .Каза ви се че флашгет не работи на ОПЕРА :angry1 :angry1 .Иначе ако може и на мен кажете :) :D :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

Абе хора вие от коя планета падате :confused  :confused  :blink:  :huh: .Каза ви се че флашгет не работи на ОПЕРА :angry1  :angry1 .Иначе ако може и на мен кажете :)  :D  :bgrin:  :P

 

Първо, има FlashGet Opera Plugin на официалния сайт на FlashGet ! Не знам дали работи и как се държи, ама от мрънканията не разбрах някой да го е пробвал.

 

И второ : може да ползвате Flash Get Site Explorer-а, paste-вате в Adress полето, да речем това "http://mirrors.evrocom.net/slackware/slackware-current/bootdisks/" и от списъка файлове който излиза си избирате с натиснат Ctrl всички които искате да свалите наведнъж.

Link to comment
Share on other sites

Първо, има FlashGet Opera Plugin на официалния сайт на FlashGet ! Не знам дали работи и как се държи, ама от мрънканията не разбрах някой да го е пробвал.

 

И второ : може да ползвате Flash Get Site Explorer-а, paste-вате в Adress полето, да речем това "http://mirrors.evrocom.net/slackware/slackware-current/bootdisks/" и от списъка файлове който излиза си избирате с натиснат Ctrl всички които искате да свалите наведнъж.

Този плугин не работи. Правен е за по-стара версия на опера.
Link to comment
Share on other sites

И на мен ми трябва Solid Works 2005 но по възможност инсталационна.Дърпах някаква от сървърите но се оказа бъгава...При този вариант предпочитам да си работя с 2004 коятоимам копирана от оригинална купена версия и е напълно работеща..

Ако някой може да ми помогне с 2005 да ми прати едно лично съобщенийце,МОЛЯ!

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми трябва Solid Works 2005 но по възможност инсталационна.Дърпах някаква от сървърите но се оказа бъгава...При този вариант предпочитам да си работя с 2004 коятоимам копирана от оригинална купена версия и е напълно работеща..

Ако някой може да ми помогне с 2005 да ми прати едно лично съобщенийце,МОЛЯ!

 

Какво имаш предвид под бъгава. Ако е това че от време на време изхвърля оправия няма. Общо взето SP3 пооправя нещата ама.......

Иначе на мен ми харесва повече от 2004 (доста повече), ако не друго върви по леко.

В emule я има ако я искаш, вече знаеш откъде да я дръпнеш.

Link to comment
Share on other sites

Какво имаш предвид под бъгава. Ако е това че от време на време изхвърля оправия няма. Общо взето SP3 пооправя нещата ама.......

Иначе на мен ми харесва повече от 2004 (доста повече), ако не друго върви по леко.

В emule я има ако я искаш, вече знаеш откъде да я дръпнеш.

 

 

OK, Много ти мерси, ще гледам да си я изтегля оттам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...