Jump to content
BulForum.com

300


diabolik

Recommended Posts

А, бе какво да си говорим! Филма е пълен ташак. Особено от персийска страна.

Пример:

1. Ксеркс според филма:

2. Ксеркс според мен, а и според други:

На първата снимка се вижда някакъв плешив и безбрад пънкар.

На втората - цар!

 

Филма е направен възоснова на комикса на Frank Miller-300,а не според историята.

За мен беше много добър и скоро мисля да го гледам пак :) Определено си струваше чакането.

russsi прокажени ? и то 60 % ? лол....гледай го пак или потърси в google за проказата ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Филма просто ме остави с побъркана усмивка :laughing:

Много много добър филм,направо 4-та част на Власта.Бтв сцените с копието в окото на носорога и слоновете вдигнали предни крака са все едно кътнати от Власта (ако не се лъже пича с превързаното око играеше Фарамир във Властелина).И въпреки тез прилики си остава уникално як филмец ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе вие нормални ли сте?! От много време не бях гледал толкова смотан филм за който да се вдига толкова много шум че уж бил хубав.Като го гледах едва не заспах на няколко пъти.Незнам какво му харесвате...давам му 2/10 за добрия завършек.Това е!

Всеки има собствен вкус и право на лично мнение...аз лично не бих си изгубил времето гледам този филм отново.

Link to comment
Share on other sites

Продължавайте да си гледкате филмчето на малкото екранче у вас, вместо да идете на кино и да усетите въздействието на филма :)

2 пъти съм го гледал досега и 2та пъти бяха на кино. Между двата пъти веднъж се пробвах да го гледам вкъщи на 17 инчовия монитор и изтъпях на 3тата минута.

Колкото до актьорите, бая от тях са участвали във филми като Троя, Властелина и т.н., вероятно са ги подбирали да имат повече опит в подобен тип бойни сцени.

Link to comment
Share on other sites

Филма е направен възоснова на комикса на Frank Miller-300,а не според историята....

Значи филма попада в категорията на Спайдър-мен, Супер-мен, Идиот-мен и Ал Бънди-мен. :P

Опс - Ал Бънди е май по-реален от останалите.

Link to comment
Share on other sites

филмчето си е cool, кат не ви харесва пускайте си дискавъри, хистори и другите там (уж) реалистични канали - те изглеждат по-добре на предната част на кутията и IMAX :P

Link to comment
Share on other sites

Дам, както съм казвал преди и ще продължавам да казвам, като искате нещо реално и истинско исторически гледайте документални филми!

Link to comment
Share on other sites

Ми филма може да не е реален , но е направен много добре.Със сценарий,ефекти,oзвучаване ... всичко.Даже мисля да го гледам за 3-ти път,а за 4-ти път което ще бъде на кино най-вероятно ще си помисля :P

Link to comment
Share on other sites

Значи филма попада в категорията на Спайдър-мен, Супер-мен, Идиот-мен и Ал Бънди-мен. :P

Опс - Ал Бънди е май по-реален от останалите.

 

Така излиза :P

Link to comment
Share on other sites

Струва си да се види само заради ефектите и комиксовите цветове/фон/статични декори. Иначе не видях други качества в този "блокбастър".

Link to comment
Share on other sites

Филма е повече фентъзи отколкото исторически.Иначе е доста добре направен.Радва ме :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко най-хубаво от филма е подбрано в трейлърите. Ама буквално ВСИЧКО!!! Аз лично останах разочарован, само някои от забавените кадри при битките ме впечатлиха.

Link to comment
Share on other sites

Чета, чета и вече ми писна от глупости и ще се обадя

 

А, бе какво да си говорим! Филма е пълен ташак. Особено от персийска страна.

Пример:

1. Ксеркс според филма:

2. Ксеркс според мен, а и според други:

На първата снимка се вижда някакъв плешив и безбрад пънкар.

На втората - цар!

 

Кой ти е казал момко, че авторите на филма се опитват да ни вменят образа на истинския Ксеркс????? както ти е споменто филмът е правен по комикса 300 и същественото в него не е външния вид на Ксеркс, Леонидас или който и да било друг намесен в случая.

 

Бе вие нормални ли сте?! От много време не бях гледал толкова смотан филм за който да се вдига толкова много шум че уж бил хубав.Като го гледах едва не заспах на няколко пъти.Незнам какво му харесвате...давам му 2/10 за добрия завършек.Това е!

Всеки има собствен вкус и право на лично мнение...аз лично не бих си изгубил времето гледам този филм отново.

 

Пич показваш че явно спиш навсякъде и по всяко време - гледай го още един път трезвен и буден - ако пак нищо не разбереш обвинявай огледалото. Язък че се водиш барман - на мен питие няма да ти позволя да ми направиш обаче с тия "съждения", може питието ми да е заспало.

 

 

Значи филма попада в категорията на Спайдър-мен, Супер-мен, Идиот-мен и Ал Бънди-мен. :P

Опс - Ал Бънди е май по-реален от останалите.

 

ПОВТАРЯМ - правен е по комикс! Спомнете си Син Сити - реален ли е?

 

 

В крайна сметка и моето лично разсъждение по въпроса защо ми хареса много 300:

 

1. Хвала на режисьора! Още в Син Сити показа, че има още какво да се види в киното.

2. За справка на цялата коментираща и неразбираща група - за филм, направен 96% пред син екран, 3% пред зелен и 1% на живо - сцената с конете на пристигащите вестоносци на персийците, този филм е просто колосално постижение.

3. Страшно съм доволен, че няма нито един известен артист в цялата схема! Най-после да видя нещо красиво без лица, които виждам 15 години вече. За справка - представете си Киану в ролята на обезглавения син :bgrin: или Смел Гипсов в ролята на Леонидас.

4. Цялостната организация на филма е чудесна и по никое време той не затормозява зрителя с глупости - примерно сцена с Леонидас, орящ нивата си. Студен, суров и straight to the point както се казва - браво от мен.

5. За всички неразбрали или по-скоро неосъзнали - в този филм, макар и показано с помощта на фантазията, се говори за мъжество, чест, дух, храброст и саможертва в името на отечеството. 99% от вас не знаят какво означава това!

Link to comment
Share on other sites

:argue

Съгласен... на който не му харесва тва филмче аре да много да не говори щто се ядосвам. Тъпаци не можещи да оценят.......................... аре спирам че вече почвам да псув....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

ти като се ядосваш ме боли к**а мен,а тапак ще викаш на баща ти или оня пред огледалото.

Тва българина е прост народ,еми не може всеки да има едно мнение

Тряя да се уважава мнението на другите а не някои като има друго мнение и даи да го псуваме

Link to comment
Share on other sites

ти като се ядосваш ме боли к**а мен,а тапак ще викаш на баща ти или оня пред огледалото.

Тва българина е прост народ,еми не може всеки да има едно мнение

Тряя да се уважава мнението на другите а не някои като има друго мнение и даи да го псуваме

 

Именно затова малко или много тряя да толерираме новобранците и да се държим прилично, давайки пример. Земи се успокой и сам се погледни в огледалото

Link to comment
Share on other sites

ти като се ядосваш ме боли к**а мен,а тапак ще викаш на баща ти или оня пред огледалото.

Тва българина е прост народ,еми не може всеки да има едно мнение

Тряя да се уважава мнението на другите а не някои като има друго мнение и даи да го псуваме

Или дори и да не погледнеш в огледалото, защото може да нямаш, кажи защо не ти е харесал, защото с пост-а "не ми хареса, точка" ставаш, като ония с 1 - 2 поста...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...