Jump to content
BulForum.com

300


diabolik

Recommended Posts

Не, не, не отиваме :D

 

А аз и Акила като сме казали нещо лошо за актьора не значи, че имаме нещо против филма като цяло. Каквато и боза да е като история, а аз не мисля, че ще е, само за една по-дълга версия на това, което видях в трайлъра ще си заслужава да се гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Радвам се, че човека с livejournal-а никога не е чувал за "художествена измислица" и нейните множество приложения, особено в медийните забавления, където тя често определя дали един продукт ще успее или не. И няма защо да се лъжем, огромната част от модерното кино е продукт.

 

"Great visuals but other than that, a load of bollocks and waste of money!"

 

Nigga, please! Целта на целия филм е да ти предостави "great visuals", а това, че ти не можеш да си изкараш главата от задника на Херодот и търсиш история в подобен тип филми е изцяло твой проблем. Като се критикува, поне да се критикува смислено и качествено!

Link to comment
Share on other sites

При нас филма излезна на 9-ти март ... не отидох на премиерата, но отидох на прожекцията ,която беше на 10-ти! За мен този филм може би не най-добрия,но поне хубав в повечето аспекти! Ефекти, актьорска игра и всичко за което се сетите. Вярно е имаше и "надути" моменти и изопачаване на фактите, но кой може да "разкаже" напълно за битките само в границата на 2 часа. Имаше доста трогващи моменти, особенно към края.

 

Скоро няма да видим правдоподобен филм и филм без никакви компютърни ефекти, със сигурност, но поне на мен този филм ми хареса и не обръщах особенно внимание на "хиперболизацията" , а просто чрез филма добих ,може би не най-добрата, но поне някаква представа , какво е станало пред портите на Спарта преди повече от 2 века.

 

Филмът първо трябва да се гледа на кино и след това, абсолютно задължително трябва да попълни филмовата ви колекция! :)

Пак казвам, според мен филмът си заслужаваше парите и отделеното време! Надявам се и на вас да ви хареса!

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че човека с livejournal-а никога не е чувал за "художествена измислица" и нейните множество приложения, особено в медийните забавления, където тя често определя дали един продукт ще успее или не. И няма защо да се лъжем, огромната част от модерното кино е продукт.

 

"Great visuals but other than that, a load of bollocks and waste of money!"

 

Nigga, please! Целта на целия филм е да ти предостави "great visuals", а това, че ти не можеш да си изкараш главата от задника на Херодот и търсиш история в подобен тип филми е изцяло твой проблем. Като се критикува, поне да се критикува смислено и качествено!

 

Напълно съм съгласен. И аз исках да измисля нещо подобно. Това е филм, той е за забавление, винаги във филмите се използва хиперболата (за незнаещите, това е преувеличаване на качествата на даден герой) Това е да те забавлява, да те вплете в историята. Ако търсите във всеки филм истина и някакви исторически факти по-добре гледайте дискавъри или исторически филми(смисъл не кино продукции).

А що се отнася до това че било като Властелина, че ако испозлват други ефекти и персонаци или зверове,животни и т.н следователно ще го сравните с друг филм. Напълно нормално, все някой гледа да оплюе нещо, не че разбира, а от нямаме какво да прави :punk

 

Аз очаквам филма да е много добър, бойни сцени, ефекти и всичко както си му е по реда. Ще се гледа задължително на кино :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна , не знам защо търсите исторически факти във филма създателите съвсем ясно си бяха казали още на треилъра че филма се води по комикса ане по факти ;)

Link to comment
Share on other sites

300 има ли 3-Д версия? То е ясно, че в БГ тя няма да има релийз, ама все пак дали има такава?

Кофти е в Сф, в IMAX да въртят само някакви късометражни документални филми... Кога ли ще закупят някой филм с впечатляваща визия, тогава зрелището ще е наистина уникално!

Link to comment
Share on other sites

Кофти е в Сф, в IMAX да въртят само някакви късометражни документални филми... Кога ли ще закупят някой филм с впечатляваща визия, тогава зрелището ще е наистина уникално!
IMAX е създаден за документалки ;) друг е въпросът, че от скоро има 3-4 игрални филма за този формат.
Link to comment
Share on other sites

IMAX е създаден за документалки ;) друг е въпросът, че от скоро има 3-4 игрални филма за този формат.

 

Мисля, че са повече от 3-4. Но и "документалките" не са лоши, не ги подценявай

 

И за да не е съвсем офф, да кажа че в мола на Стамболийски вече го въртят 300

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че са повече от 3-4. Но и "документалките" не са лоши, не ги подценявай

 

И за да не е съвсем офф, да кажа че в мола на Стамболийски вече го въртят 300

Те миндилите от Фламингото чакат да видат ято щъркели да праят резервация и тогава да пуснат някой очакван филм.Тоя петак най-накрая излиза и ще се ходи да се гледа :)

Link to comment
Share on other sites

Те миндилите от Фламингото чакат да видат ято щъркели да праят резервация и тогава да пуснат някой очакван филм.Тоя петак най-накрая излиза и ще се ходи да се гледа :)

Ванка, баце ние ще го гледаме в Итали :) Ако искаш изчакай и ела с нас..

Link to comment
Share on other sites

Кога ще излиза филма на кино В Пловдив да ида да запазя места.Благодаря ПРедварително :)?

Абе,от цяла тема пак не се разбрало. НА ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ МАРТ ДВЕ ХИЛЯДИ И СЕДМА ГОДИНА излиза филма триста.От 9 сутринта по кината.Айде 10.Е добре,11.Все едно.ОК?

Казаха ми че куцал като сюжет :( Дано не е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Абе,от цяла тема пак не се разбрало. НА ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ МАРТ ДВЕ ХИЛЯДИ И СЕДМА ГОДИНА излиза филма триста.От 9 сутринта по кината.Айде 10.Е добре,11.Все едно.ОК?

Казаха ми че куцал като сюжет :( Дано не е вярно.

 

 

в Пловдив е на 26-ти не на 23-ти !!!

Link to comment
Share on other sites

луда работа

от днес започна предварителната продажба на билети в лъки и фламинго

в 11:30 отидох до фламингото си купя билет за 20:45 23.03.2007 и вече бяха продадени 10 билета :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе,от цяла тема пак не се разбрало. НА ДВАДЕСЕТ И ТРЕТИ МАРТ ДВЕ ХИЛЯДИ И СЕДМА ГОДИНА излиза филма триста.От 9 сутринта по кината.Айде 10.Е добре,11.Все едно.ОК?

Казаха ми че куцал като сюжет :( Дано не е вярно.

 

Бил като Война на Световете - Яки ефекти, бозав сюжет. Съжалявам :<. Въпреки всичко и аз се надявам да има повече смисъл от Войната :].

Link to comment
Share on other sites

луда работа

от днес започна предварителната продажба на билети в лъки и фламинго

в 11:30 отидох до фламингото си купя билет за 20:45 23.03.2007 и вече бяха продадени 10 билета :blink:

 

И аз бях да си купя за 20:45 23.03.2007,имаше доста изкупени.Иначе нямам търпение,дано филма е хубав. :)

Link to comment
Share on other sites

в Пловдив е на 26-ти не на 23-ти !!!

Новите филми излизат винаги в Петък.Мисля.Да.

Ооооо,не искам да е същия провал като Война на онези грозните чудовища :( Еее,няма няма,каст-а е супер хубав! :punk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Такам... Филма излиза на 23ти.. Запазих почти 1 салон билети... :) До колкото успях да обобщя общата критика - филма е адски тъп с маса зрелище.. Значи всичко е наред. :) Ще коментирам останалото в събота сутрин или петък вечер..

Link to comment
Share on other sites

... :) До колкото успях да обобщя общата критика - филма е адски тъп с маса зрелище.. Значи всичко е наред. :) ...

Получаваш от мен 10/10 за обобщението :) :D :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...