Jump to content
BulForum.com

300


diabolik

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

тва съм му гледал трейлъра по интерактив на роро и изглежда доста добро филмче.представиха го като нещо по различно

Link to comment
Share on other sites

Ако не друго, то ще е новаторски, най-вече към визия. Но все пак това е Франк Милър и според мен ще си е хит.

Link to comment
Share on other sites

Трейлъра ме накара да настръхна от кеф..буквално...сериозно, от доста време не бях гледал нещо толкова радващо като визия и идея.След бозищата Александър и МЕГА ГЕЙ ПЕДЕРАСТИЯТА Троя,най-сетне нещо обещаващо на тази тематика

Link to comment
Share on other sites

Може и да е нереален, но това е точно моя тип филми. Просто нямам думи, за визията.

Link to comment
Share on other sites

Дамм филма се очертава да е конкуренция на ТРОЯ! Но аз живея с надеждата че един ден ще напраявят и филм за битката на българите срещу турците при Шипченския проход :( Но аз един ден кат стана милиардер( :woot :lol: ) Ще спонсорирам някой велик режисьор да направи :lol: :lol: ...Мечти... :)

Link to comment
Share on other sites

Неможе да става и дума за сравнение (камоли и конкуренция) на този филм и другите ХИСТОРИЧЕСКИ. Трейлърът е толкова пъглъщащ (немога да спра да го гледам), че дори през останалата част от филма да подскачат телетъбиси пак ще невероятен. Въпреки, че до пускането му има година, отсега ще си намеря най-големият екран в БГ и ще си запазя едно място за цялата първа седмица на прожекцията :D

Link to comment
Share on other sites

е не е чак година ... е март месец 2007-а ;)

ето ви и песента: Nine Inch Nails - Just Like You Imagined :)

Моя грешка, като прочетох 03.09.07, забравих че първо е месеца.

 

 

262621002_735a29d963_o.jpg

:punk

 

comic to screen comparison

comic to screen comparison

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Това ще е велико заглавие

трейлара е много бесен

100% ще ми хареса направо незнам как ще го дочакам

Със сигорност ще е и много смислен

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Тоя филм ще е мания...Очаквам го с нетърпение!

 

А впрочем...има само седем дена до филма...бати изригвам от кеф вече... :tongue

 

Има едно нещо ,което ме прави горд...и това е, че Спартак е бил от българско племе и по-точно от племето Меди...което е Тракийско племе...демек...хумористично казано е "щъкал" около Пловдив! :D Как да не се гордее човек...

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм ще е мания...Очаквам го с нетърпение!

 

А впрочем...има само седем дена до филма...бати изригвам от кеф вече... :tongue

 

Има едно нещо ,което ме прави горд...и това е, че Спартак е бил от българско племе и по-точно от племето Меди...което е Тракийско племе...демек...хумористично казано е "щъкал" около Пловдив! :D Как да не се гордее човек...

 

 

@ ТОРМЕНТОР кефи ме обяснението ти къде е живял Спартак. Ама само да ти кажа че тия пичаги от филма нямат нищо общо с този спартак, който ти познаваш. ;) Просто "нашия Спартак" е живял в робство под владичеството на Рим, а тези красавци от филма са си живеели свободно и са били най-добрите войни за времето си, като е известно че това им е бил начина на живот още от раждането. Държавата-град Спарта никога не е имала стени, била е защитена само от няколко стотин както се казва във филма " Spartans, the finest soldiers the world has ever known" :pirate

Link to comment
Share on other sites

В пловдивските кина излиза на 26ти! Ще заколя някой!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

задължително на кино иначе ще се загуби много от красотата на сцените

Link to comment
Share on other sites

Щом от тази доста преувеличена легенда на Херодот се направи такъв филм, какво ли ще стане ако някой направи филм за боевете при Шипка, където няма да има една купчина измислени елементи... Иначе филма за сега е много обещаващ. Дано да не си останем само с надеждите...

Link to comment
Share on other sites

За първи път гледах трейлър-а преди да започне Ghost Rider в киното и ме накара да кажа WoW.Беше нещо уникално въпреки,че беше само около 2 мин...нямах думи особенно от музиката.Очаквам го с нетърпение и дано да оправдае очакванията ни. :)

Link to comment
Share on other sites

За първи път гледах трейлър-а преди да започне Ghost Rider в киното и ме накара да кажа WoW.Беше нещо уникално въпреки,че беше само около 2 мин...нямах думи особенно от музиката.Очаквам го с нетърпение и дано да оправдае очакванията ни. :)

Песента се казва - Just like you imagined .... И няма нищо общо с официалния саундтрак. 300themovie.com ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...