Jump to content
BulForum.com

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent


Lil Scrappy

Recommended Posts

Ам може ли някой да даде линк за демото,че не ми се тегли цялата игра...Давида дали ще ми трагне :) ..

 

 

Демо още няма :huh: Защо? Питай Ubi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Някой ще ми каже ли как се прави релийза в локал, защото или не гледам както трябва (много вероятно) или наистина няма описание в info файла как да се направи играта.

 

EDIT: Благодаря и извинявай, че не се вглеждам по - внимателно.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли как се прави релийза в локал, защото или не гледам както трябва (много вероятно) или наистина няма описание в info файла как да се направи играта.

³ Note: Just burn and install. The crack is applied automatically. ³

Link to comment
Share on other sites

Пуснах играта и ми се зави свят. На прима виста ме предупреди, че 512-то РАМ е критично малко и ми сложи една весела жълта удивителна на видеото (било само 128 мб), при положение че съм със 6600GT ?!?!?! Пуснах малко тренинга да се поприпомня движенията - крашва и ме фърля редовно поради ... НИСКИ РЕСУРСИ?!?!? Не знам как ще я карам нататък ...

 

ЕДИТ: Оправиха се нещата, засега върви нормално. Играта е неописуемо красива (което се подразбира). Вече я "започнах" така да се каже. На тези, които са играли предните серии няма какво толкова да обяснявам - контролът е малко изменен, иначе всичко е като преди. ОБАЧЕ - има нови функции на Сам, както и предстои бая нова екипировка да видим, която частично се отключва с всяка мисия. Абсолютно подробна статистика след всяка мисия, само дето брой крачки не се отчита. Визуално всичко е перфектно, същото важи и за сценария. Това са ми впечатленията от първия час с ДВОЕН АГЕНТ и съм убеден, че все по-хубаво ще става!

Link to comment
Share on other sites

Игра, която иска ЗАДЪЛЖИТЕЛНО SM3 направо не виждам как я мислят тая работа... Пълна простотия... Разработчиците да се потрудят малко откъм оптимизацията. Чакаме patch за SM2.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с процесор Атлон 64 на 2.5Ghz 256 mb видео и 512 ram и като пусна играта зарежда, и извъднъж както се върти едно кръгче около loading и спира и компа зацепва. От какво може да е това??? (Току - що си инсталнах новите драйвери и няма никакъв прогрес)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с процесор Атлон 64 на 2.5Ghz 256 mb видео и 512 ram и като пусна играта зарежда, и извъднъж както се върти едно кръгче около loading и спира и компа зацепва. От какво може да е това??? (Току - що си инсталнах новите драйвери и няма никакъв прогрес)

 

Значи че не си пескочил защитата, би трябвало едно съобщенийце да видиш...

 

Ако си като мен с версията 7.2ГБ от арената:

 

Install Notes:

 

1. Unpack the release with WinRAR or equivalent

2. Mount with Daemon Tools 4.06 (SPTD 1.35)

3. Install Game

4. Run YASU tool incl. with this rls.

5. Play

 

ВНИМАНИЕ!!! - Демон туулс-а ти трябва да е точно тази версия, иначе Ясу туула не работи

 

Като го пуснеш (той е едно малко ексе) нищо няма да видиш да се случва, но след това играта вече тръгва.

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

Добре ве МАЙНА, кажете ми защо не мога да я подкарам тая тъпа игра, ще я изтрия вече! Дал съм я на 1024 х 768 (никоя игра не я играя така), всичко е на minimum и така засича да си е*е мамата! РС-то ми е Athlon 64 3.00Ghz 512 DDR RAM GeForce 6600GT 256Mb, не знам има ли значение харда, ама там, където е играта има 190Gb свободно място. Просто не става и не става!

Link to comment
Share on other sites

Няма логика да ти прави проблеми, вероятно грешката е някъде в твоята система. С тия компоненти спокойно на тази резолюция може да я пуснеш , че и на по-голяма. Аз съм я пуснал на 1024х768 на моя Бартън 3000 и върви като по масло

Link to comment
Share on other sites

Знам, точно затова питам, някакви идеи?! Изключвам драйвери на видео карта, дъно и DirectX като проблем, друго е, не знам какво... Никоя друга игра не ми прави проблеми, не ми е засекла досега даже, колкото и да е тежка.

Link to comment
Share on other sites

Ами машината ти е на границата според мен. Едвам закърпваш и за рама и за видеокартата. Не знам как очакваш да я играеш на макс на 1024...

Link to comment
Share on other sites

Ами машината ти е на границата според мен. Едвам закърпваш и за рама и за видеокартата. Не знам как очакваш да я играеш на макс на 1024...

 

Минимума за играта не е 256, а 128мб за видео картата, моята не е никакъв минимум. Още нещо, не говоря за игра на макс, а въобще за игра, каквато и да е.

Link to comment
Share on other sites

Ами машината ти е на границата според мен. Едвам закърпваш и за рама и за видеокартата. Не знам как очакваш да я играеш на макс на 1024...

 

Говориш измислици... За 6600GT 256MB RAM да ми говориш ЕДВА е смях в залата освен ако не си със 7900GT 1GB RAM.

 

За да го докажа преди малко с моя Бартон 3000 512 кеш, 512 DDR 333, 6600GT 128MB RAM пуснах всичко и го дадох на максимум с две изключения:

 

SWADOW RESOLUTION остана на MEDIUM

 

ANISOTROPIC FILTERING на 4х

 

Изиграх цяла мисия докрая и започнах нова, която е на открито (момци предстои за първи път да контролирате парашутния скок на Сам) и всичко върви нормално. Леко ми накъса сред широките ледени поля, което с тия компоненти си е Шампионска лига, и то нямам предвид Левски в нея.

 

Следващия път ще усиля сенките докрай.

 

ANISOTROPIC FILTERING не е лъжица за всяка уста и не всяка карта се справя с него. Ако е пуснато на 16х както е максимума бая зор ще да даде и е възможна причина за накъсването

Link to comment
Share on other sites

ANISOTROPIC FILTERING не е лъжица за всяка уста и не всяка карта се справя с него. Ако е пуснато на 16х както е максимума бая зор ще да даде и е възможна причина за накъсването

 

Става дума за minimum, low, very low, minimum, medium, low medium, off,very low, off... настройките са ми нещо от тоя сорт :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах абсолютно всички начини на подкарване на играта. Нито един не сработи. иначе покривам изискванията MD 64 Athlon 3000+ AM2 1800 GHZ GF 7300GS 2x512 RAM. Единствено успях да подкарам мултиплеара, но сингъла неможах дава ми накакъв - Висуал рънтайм С++ / Crash i Must Check?????

DT ми е 4.0.6 с 1.35

От два дена я мъча и вече мисля да се отказвам((

Помагайте моля!!!

Link to comment
Share on other sites

Става дума за minimum, low, very low, minimum, medium, low medium, off,very low, off... настройките са ми нещо от тоя сорт :)

 

Значи както ти казах проблема е някъде при тебе.

 

Отново ще кажа - говоря и гарантирам за ТОЗИ вариант.

 

За други не мога да кажа, защото не знам как са премахнати защитите и т.н. Четете .нфо-тата внимателно.

Link to comment
Share on other sites

Значи както ти казах проблема е някъде при тебе.

 

Отново ще кажа - говоря и гарантирам за ТОЗИ вариант.

 

За други не мога да кажа, защото не знам как са премахнати защитите и т.н. Четете .нфо-тата внимателно.

 

Ами аз нямам регистрация в АренаБГ, така че не мога да отворя "ТОЗИ вариант" :)

Link to comment
Share on other sites

Какви са тея убийствени изисквания !!! :wacko: Безобразие! :angry:

 

Еми така е, както казват в играта "Next Generation"

Link to comment
Share on other sites

Точно като пише Loading...,за да ми зареди 1-ва мисия ме изхвърля от играта и ми дава тази грешка.

dwdwqpw8.jpg

а после и това

hfdhhs8.jpg

Кажете ако знаите от кво може да е и как да се оправи,ако не delete...

Без тва не си заслужава 18гб играта :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз нямам регистрация в АренаБГ, така че не мога да отворя "ТОЗИ вариант" :)

 

Ами тогава внимателно прегледай как се "излъгва" този вариант, който имаш.

 

Ако си го записал на носител между другото - гориш

 

Kenwood - видеокартата ти явно не поддържа изискванията

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...