Jump to content
BulForum.com

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent


Lil Scrappy

Recommended Posts

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

 

Splinter_Cell_Double_Agent_pal-front1.JPG

 

*Homepages: Link

*Publisher: Ubisoft

*Genre: Modern Action Adventure

*Release Date: November.7.2006

*Trailers, Game-Play: Link Download, изгледайте това и ще разберете за каква уникална работа става въпрос Click Gameplay Montage

*Also On: PS2 | PS3 | XBOX | X360 | GC | WII and PC

 

Game Score:

PC Version: Coming Soon

Xbox 360 Version: GameSpot - 8.5, IGN - 9.0

 

 

System Requirements:

............................................................

Supported OS: Windows® XP (only)

Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.

RAM: 1 GB

Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio.

DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)

DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster

Hard Drive Space: 8 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard

Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

 

*Supported Video Cards at Time of Release

ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

............................................................

 

 

Splinter Cell: Double Agent INFO!

Тя ще ви накара да усетите унищожителното напрежение да бъдеш двоен агент. Този път Сам Фишър ще трябва да се внедри в най-опасната терористична организация, която някога сте виждали, и да я унищожи отвътре. Вашите решения по време на игра ще се отразяват не само на самата история, но и ще довеждат до всякакви последствия и съответно - Double Agent ще има няколко различни завършека. От вас ще се изисква да изпълнявате двойни мисии по едно и също време - от страната на правителството и на терористите. Убийте прекалено много престъпници и прикритието ви ще бъде разкрито. Поколебайте се повече, отколкото е нужно, и милиони ще умрат. Направете каквото трябва, за да изпълните мисията, но се измъкнете живи.

 

Screenshot:

IGN, GameSpot

 

blgdx.jpgbjg3x.jpgbjg2x.jpgbmgax.jpg

bfg1x.jpgbfg5x.jpgbfg4x.jpgbigdx.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

нещо за евентуалните системни изисквания,че не мога да ги открия,или пък ако има демо да го пробвам дали ще тръгне

Link to comment
Share on other sites

а бе, то и на call of juarez пише, че иска бая машина, ама на моята щайга си върви прилично ... а и щом е ubisoft, определено си имам едно на ум ;)

Link to comment
Share on other sites

а бе, то и на call of juarez пише, че иска бая машина, ама на моята щайга си върви прилично ... а и щом е ubisoft, определено си имам едно на ум ;)

Дано да е така, защото и на мен ми се иска да се застрелям. Аз съм фен на поредицата и и ми става мъчно , ако ще трябва да пренебрегна тази игра, заради някакви си изисквания.

Link to comment
Share on other sites

2006-10-15 Xbox 360 Splinter Cell: Double Agent © Ubisoft *FULLDVD* *PAL* ALLSTARS

XB360 версията е има вече за download по тракерите

би трябвало до ден два да излезе и ПС версията

Link to comment
Share on other sites

би трябвало до ден два да излезе и ПС версията

 

според официалната информация за 360 излиза на 19 (или 18 :P ) а за PC,PS2,XBOX,GAMECUBE на 24-25 (зависи дали в Америка или Европа ;) )

 

аз ще хуквам да я търся по магазините към 27,че кой знае кога ще дойде в BG :(

 

P.S. 90% ще ми тръгне на макс :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Конзолната версия е ненормална работа такива са отзивите за нея, очаква ме ПС версията с нетърпение

ето малко шотове от ХБ360 версията

 

dsc08952za2.jpg

dsc08912ze7.jpg

dsc08896ma3.jpg

dsc08953jw1.jpg

Image11.jpg

Image2.jpg

Image6.jpg

Image4.jpg

Untitled-17copy.jpg

Untitled-18copy.jpg

Link to comment
Share on other sites

С излизането на все повече заглавия ,започва да се вижда коренната разлика в труда ,който полагат разработчиците над конзолната и компютърната версия на дадена игра - самата Сплинтър Сел е доста добре оптимизирана ,като гледам (визирам надписа "Game optimized for Dual-processor-enabled computers") ,но както добре знаем ,не може да се вярва на хвалбите ,които пръскат компаниите за игрите си ;) Тепърва ще се виждат "умопомрачително" реалистични заглавия ,които изсмукват новата конзола :D

В новата част,като гледам,са сменили главния герой и не виждам и грам от тъмните сцени на Стелт игра от миналите части - сигурно Юбисофт са решили да се изперчат с възможностите на новия енджин (поддържа ли се ХДР осветление?)

Link to comment
Share on other sites

В новата част,като гледам,са сменили главния герой и не виждам и грам от тъмните сцени на Стелт игра от миналите части

До колкото знам не са го смени ли, стелт сцени ще има в това може да си сигорен

изгледай Click Gameplay Montage от първия пост и ще разбереш за какво става въпрос

 

dsc08701cv7.jpg

dsc08918wu8.jpg

dsc09243dq3.jpg

dsc09191ge6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вече се появи в арена-та и е скромните 7.82GB , стига това да не е някаква измама :)

Няма измама:

2006-11-04 PC Game ISOs Tom Clancys Splinter Cell Double Agent © Ubisoft *EMUDVD9* UNLEASHED

дано по скоро кракерите изкарат кракната версия, определено играта ще си заслужава!

Link to comment
Share on other sites

Пак ли ще е като Chaos Theory да си минаваш мисийки или нещо друго ? :confused

 

Мне, тук ще си създаваш кариера като пилот на космически кораб :P

 

 

Героят не е сменен, просто тук Сам Фишер ще играе двоен агент (името?) и затова я има тая разлика във външния му вид. Няма да има тия ултрамодерни суперинструменти, които "само ЦРУ и ФБР имат" и които бяха в предишните части ;) За повече инфо - някой, който се е интересувал повече от играта, че аз го знам само от обща култура.

Link to comment
Share on other sites

Играта има оция за Next-Gen графика, Normal, и Custom (сам да си избираш кое да е включено и кое не)

разбрах от други форуми че не е много лека (ако искате да е играете на макс) гълтала много ram

но си заслужавала сравнение с миналата част тази била много по красива и интересна

остава само да изчака ме кракерите да си свършат работата!

Link to comment
Share on other sites

Еми конфигурацията ти е бая мощна как няма да ти върви с 30фпс :wacko:

 

Ами казвам защото съм чувал че на хора с подобна конфигурация като моята или им насича :blink: ,или ИЗОБЩО не могат да пуснат играта (а са с SM 3.0 карта) или имат черти по екрана... сега тва за чертите не знам дали е бъг ама при мен всичко е наред :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...