Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

За една седмица има 1 старт от формула 1 - 300 000 - 400 000 души макс. За същата седмица само в Европа ще се изиграят 200 мача да речем , на които ще отидат към 5 000 000 души или около 15 пъти повече,а за цяла година просто няма да сравняваме защото... Капиш ;)

Футбола има много по-дълга история от Формула 1 и е безспорен лидер сред спортовете. К'во може да е интересно да гледаш как въртят обиколки и всеки път едно и също... Щом това ти е толкова забавно,включи си автоматичната пералня у вас и гледай как се върти барабана... сигурно ще ти хареса :lol:

Тръпката във формулата е много по-малка от тази във футбола. Плюс това е спорт ,който може да бъде посещаван само от средните ЕВРОПЕЙСКИ класи или по-високите слоеве на обществото... демек ти ще си го гледаш само по тв-то и дори да направят състезание в БГ пак няма да отидеш защото билета ще е от 300лв. нагоре :tongue А ние ще си ходим по мачовете и ще се кефим ,че сме част от футболната религия.

 

защото говорите като не сте наясно. Как сравни 200 мача със само един старт. Говорим за стотици млн души пред ТВ-тата. Глупост каза тук. Осъзна ли го. Тва не е НАСКАР не бъркай двата щата. И пак и пак лозунгови фрази. Да ти дам да видиш колко е малка тръпката при победа на Сена в Бразилия, Националната гвардия и природна сила не може да озъпти феновете да идат на пистата. Един път ама качествено. И този път е в Турция

 

опита да сравнявате всички футболни мачове с едно състезание е просто абсурдно! все едно да има 200 старта от ф1 и само един мач, ами много ясно, че сбора от всички хора гледали ф1 на живо ще е много по-голям. а като казах, че ф1 е най-гледаният спорт имах предвид зрители пред телевизора, а не зрители на живо. 2-ро в мачове между барса-реал, миалан-интер сигурно билетите стигат до 100тина евро, така че разликата с 300лв във ф1 не е голяма + това не са 300лева билетите. на старта в турция бяха около 180лв билетите за екскурзията + билет за състезанието ;)

 

Явно има и такива, който мислят. Респект ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Интересно ако имаше по 3210391039 старта на Ф1 всяка седмица, дали толкова голям щеше да е интересът. И обратното, ако се играеше 1 мач в света всяка седмица, а не 1000, дали нямаше да е доста по-огромен интереса към футбола. Пренасищане е думата, ама сложничка идва на някои, та не сгряват защо сравняваме МНОГО мачове с ЕДИН старт от Ф1.

Link to comment
Share on other sites

Neznam kolko ot vas sa ZA i kolko PROTIV toq zakon "Pizanu"...no mi se struva 4e ne6to se ogelpiha s nego

nemoga da razbera...kak 6te popre4i na boi6tata izvyn stadiona tova 4e za zapalvane na fakel,dimka ili drugi pirotehni4eski ne6ta 6te leji6 1g v zatvora????

mi ako igraqt LAZIO-ROM(A) , MILAN-INTER...i zapalqt 5000 fakli....5000 4oveka v zatvora li 6te hodqt???

i za tfa za stadionite....mi to na catania-palermo...boq nestana na stadiona a otvynka

te pak mogat da ne se palqt fakli i da se biqt izvyn stadiona i da postrada nqkoi....nqma zn dali 6te puskat gostuva6tata agitka ili ne....

Toq zakon mai mai mn byrzo go napraviha i ne go doizmisliha ne6to....si4ko koeto pi6e v nego e bezsmisleno i mn dale4e ot istinskiqt problem!!! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Единствената лозунгова фраза която се използва в тази тема е твоята @Дон Чефо ... Т'ва "лозунгова фраза" го използваш всеки пост по няколко пъти. Вземи научи и някоя друга лозунгова фраза.

 

Ние не сравняваме ф1 с Цар Футбол ,а ти започна като каза "как може да се получават такива инциденти във футбола ,а във формулата всичко да е толкова спокойно". И футбола е много по-популярен и като гледаемост пред тв-то.Всеки може да го играе . Футбола е игра за всички класи ,а формулата , само за тези от горните етажи. Ти като си такъв фен практикуваш ли някъде със собствения си болид формула 1 :lol: , защото ние ритаме всяка седмица ;)

Финал на световно първенство - в десетки пъти по-голяма гледаемост от което и да е друго състезание...(включително формула 1)

Финал за ШЛ може би са наравно по тв гледаемост. Но футбол има навсякъде , всички които искат играят. Феновете се чувстват пълноценни такива посещавайки мачовете на любимия си отбор и т.н. , нз к'во защитаваш спорта на тия богати копелета от висшата класа . Нали ти осъзнаваш ,че не си един от тях и никога не можеш да бъдеш пълноценен фен (Ти към Формулата) , колкото средностатистически футболен фен към футбола. ;)

 

 

@Весео ви обясни защо се сравняват 200 мача с 1 състезание ( ако Ф1 я имаше във всяка държава, и имаше по двеста старта на тридневие според вас по колко души щаха да ходят на стартовете,а колко от тях щаха да ги дават по тв-то ... :tongue )

 

Тук нещата започват да стават абсурдни и само ще кажа ,че нямат почти никакви допирни точки за сравнение двата спорта ,като Футбола си е бил и винаги ще бъде Н1 сред всички спортове. Да живее цар Футбол. :punk

 

@Вандал тоя закон наистина ще отнеме голяма част от атмосферата на стадиона , факли ,пироефекти ,песни (което ме подсети - @Чефко в Ф1 имате ли едно от изброените дотук неща или поне наполовина атмосферата на мач от Серия Ц )

 

@ЕДИТ: @Чефо аз съм казал каквото имам да кажа и няма да отварям такава тема. А колкото до обидите смятам ,че не съм те обидил по никакъв начин. ;)

Link to comment
Share on other sites

Единствената лозунгова фраза която се използва в тази тема е твоята @Дон Чефо ... Т'ва "лозунгова фраза" го използваш всеки пост по няколко пъти. Вземи научи и някоя друга лозунгова фраза.

 

Ние не сравняваме ф1 с Цар Футбол ,а ти започна като каза "как може да се получават такива инциденти във футбола ,а във формулата всичко да е толкова спокойно". И футбола е много по-популярен и като гледаемост пред тв-то.Всеки може да го играе . Футбола е игра за всички класи ,а формулата , само за тези от горните етажи. Ти като си такъв фен практикуваш ли някъде със собствения си болид формула 1 :lol: , защото ние ритаме всяка седмица ;)

Финал на световно първенство - в десетки пъти по-голяма гледаемост от което и да е друго състезание...(включително формула 1)

Финал за ШЛ може би са наравно по тв гледаемост. Но футбол има навсякъде , всички които искат играят. Феновете се чувстват пълноценни такива посещавайки мачовете на любимия си отбор и т.н. , нз к'во защитаваш спорта на тия богати копелета от висшата класа . Нали ти осъзнаваш ,че не си един от тях и никога не можеш да бъдеш пълноценен фен (Ти към Формулата) , колкото средностатистически футболен фен към футбола. ;)

@Весео ви обясни защо се сравняват 200 мача с 1 състезание ( ако Ф1 я имаше във всяка държава, и имаше по двеста старта на тридневие според вас по колко души щаха да ходят на стартовете,а колко от тях щаха да ги дават по тв-то ... :tongue )

 

Тук нещата започват да стават абсурдни и само ще кажа ,че нямат почти никакви допирни точки за сравнение двата спорта ,като Футбола си е бил и винаги ще бъде Н1 сред всички спортове. Да живее цар Футбол. :punk

 

@Вандал тоя закон наистина ще отнеме голяма част от атмосферата на стадиона , факли ,пироефекти ,песни (което ме подсети - @Чефко в Ф1 имате ли едно от изброените дотук неща или поне наполовина атмосферата на мач от Серия Ц )

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=OJV-H7cZR5w

 

Пак се хлъзна много лошо сигурно от яд е било или злоба. Тези, които ги виждаш богати копелета ли са. Това е Бразилия, а правилника забранява такава проява. Само, че феновете не се бият с полицията, а искат да отдадат почит на своя идол. Този човек, е по-известен в ЯПОНИЯ И БРАЗИЛИЯ от президентите на техните страни. Защо така ли. Ами няма да ти чета лекция по Ф1. Същото е и когато Ферари бият на МОНЦА. Богати копелета ги наричаш защото гледаш от бедна гледна точка като мен. Не е кой знае какъв лукс при месечна заплата от 1500 евро да дадеш 150 за билет. При положение, че това е веднъж годишно. Сещаш ли се. А ти ми кажи колко ще платиш ако отидеш на всеки мач на своя любим Интер. ;). В Ф1 си имаме едно нещо наречено цивилизация. Може в дъното на душата си да мразя някои отбори, но грацията на Ф1 е не повторима. Има фенове дори в Сингапур и на Камчатка ;). АЗ не практикувам Ф1 в МОЯ болид защото един такъв струва колкото половината отбор на Ботев да речем. Но практикувам мачле като съм фрий. Тавариш не се пали, просто помисли малко повече прочети поста на СТЕНЛИ виж пак моя и се опитай да разбереш за какво иде реч. Тоя вандал ли къв е само като му вида ника и ми става ясно. Такива редикални фенове.................. мерси

 

Серия Ц с някой картинг шампионат ще я сравнчваш ;)

 

Ако си навит отвори една тема в OTHERS - Ф1 вс Футбол поне ще се включат повече хора. И няма да спамим тук. Амо почне ли се с обидите, че има рапорти ;)

Link to comment
Share on other sites

Този спор няма никакъв смисъл, ясно е, че футболът е царя на спортовете, но явно дон чефо не може да го разбере или просто му е писнало да си пише сам в раздела за най-гледания и най-великия спорт формула 1

Link to comment
Share on other sites

Тва не е НАСКАР не бъркай двата щата.

Ми то НАСКАР-а е по-гледан в САЩ от формулата :bgrin:

Хайде стига сравнения - ясно е кой е по-великият спорт :D ...но пък има всякакви вкусове.

Link to comment
Share on other sites

Ми то НАСКАР-а е по-гледан в САЩ от формулата :bgrin:

Хайде стига сравнения - ясно е кой е по-великият спорт :D ...но пък има всякакви вкусове.

 

Ми то и Хокея и НБА и Американския е футбол и Бейзбола e по-гледан от SOCCER-а там ;).

Най-накрая

Link to comment
Share on other sites

Chievo-Inter 0:2.....spored vas ima li koi da spre Inter...ili pone X da naprai s tqh???...

6oto spored men...samo s milan 6oto e derbi i sa pod po-golqm nastik moje da sbyrkat....

a ako igraqt taka i za CL .....Barca i Chlesea....nqma da sa favoriti ve4e

 

Veseo...na4i moq post moje da go iztrie6 ama na oniq F1 Fena...nemoje...6oto toi pi6e po temata....??? :angry1

Link to comment
Share on other sites

То с всеки може да изкарат X или да паднат, ама много се съмнявам да някой да ги измести от първото място, щото много точки натрупаха, а Рома и Палермо не играят достатъчно стабилно поне този сезон. Наказаните Милан, Лацио и Фиорентина взеха да набират скорост и със сигурност ще измъкнат доста точки, но цели 30 ми се вижда невъзможно.

Link to comment
Share on other sites

Chievo-Inter 0:2.....spored vas ima li koi da spre Inter...ili pone X da naprai s tqh???...

6oto spored men...samo s milan 6oto e derbi i sa pod po-golqm nastik moje da sbyrkat....

a ako igraqt taka i za CL .....Barca i Chlesea....nqma da sa favoriti ve4e

 

Veseo...na4i moq post moje da go iztrie6 ama na oniq F1 Fena...nemoje...6oto toi pi6e po temata....??? :angry1

весео май не може да трие постове тук

Link to comment
Share on other sites

То с всеки може да изкарат X или да паднат, ама много се съмнявам да някой да ги измести от първото място, щото много точки натрупаха, а Рома и Палермо не играят достатъчно стабилно поне този сезон. Наказаните Милан, Лацио и Фиорентина взеха да набират скорост и със сигурност ще измъкнат доста точки, но цели 30 ми се вижда невъзможно.

Az mislq 4e samo s milan mogat X ili da padnat...6oto...Lazio-Inter 0:2....nikoga ne sam gi vijdal da igraqt taka na Olimpico....bili sa ni redovni klienti vinagi kato doidat na na6 stadion...prosto unikalen otbor sa sybrali...nevijdam koi moje da gi bie....

a za tfa za posta koito i da mi go e iztril ne e prav...6oto pi6e6e nqkoi interesni ne6ta za Don_chefo i negovata F1 :D :D :D :angry1 :angry1 :angry1

 

i edna molba ako moje nqkoi da dade malko info az toq Jimness li e kyf e deto Lazio go kupiha 4e sym go vijdal samo na FOOTBALL MANAGER 2006/2007 i ima6e dobri pokazateli...

v oficialniqt sait na Lazio nqma ni6to i 6te sym mn blagodaren nqkoi da dade malko info za nego :D

Link to comment
Share on other sites

a za tfa za posta koito i da mi go e iztril ne e prav...6oto pi6e6e nqkoi interesni ne6ta za Don_chefo i negovata F1 :D :D :D :angry1 :angry1 :angry1

 

i edna molba ako moje nqkoi da dade malko info az toq Jimness li e kyf e deto Lazio go kupiha 4e sym go vijdal samo na FOOTBALL MANAGER 2006/2007 i ima6e dobri pokazateli...

v oficialniqt sait na Lazio nqma ni6to i 6te sym mn blagodaren nqkoi da dade malko info za nego :D

Luis Jiménez - 22 годишен чилиец е пича играе атакуващ халф и струва 11 бона :)

 

P.S. Айде стига заяждане с Чефо - кефи го формулата и т'ва е - Ф1 наистина е много готин спорт, изисква се много прецизност и понякога е доста интересен. За мен футболът винаги ще е номер 1, ама все пак и формулата не е простотия тип кърлинг (сега дано не вземе да се появи някой кърлинг фен :D ).

Link to comment
Share on other sites

Az mislq 4e samo s milan mogat X ili da padnat...6oto...Lazio-Inter 0:2....nikoga ne sam gi vijdal da igraqt taka na Olimpico....bili sa ni redovni klienti vinagi kato doidat na na6 stadion...prosto unikalen otbor sa sybrali...nevijdam koi moje da gi bie....

a za tfa za posta koito i da mi go e iztril ne e prav...6oto pi6e6e nqkoi interesni ne6ta za Don_chefo i negovata F1 :D :D :D :angry1 :angry1 :angry1

 

i edna molba ako moje nqkoi da dade malko info az toq Jimness li e kyf e deto Lazio go kupiha 4e sym go vijdal samo na FOOTBALL MANAGER 2006/2007 i ima6e dobri pokazateli...

v oficialniqt sait na Lazio nqma ni6to i 6te sym mn blagodaren nqkoi da dade malko info za nego :D

 

Пиле, не разбра ли, че ти го изтриха заради лош език. Малко са ме наказвали заради това и мен. ;) За тва съм сдържан иначе мога да говоря много цветно. За разлика от теб аз гледам и футбол(а ти Ф1 не). Може да е по-рядко и да са мачове само на Ман. Юнайтед, но ми се случва да гледам. Иначе Сериа А без Юве......какво е това ;). От догодина сичко ще си дойде на място. Не разбра ли, че просто има различни мнения. Ся сигурно ще кажеш, че и Юве са тъпанари и че не е правилно да съм от тях нали ;)

Link to comment
Share on other sites

Luis Jiménez - 22 годишен чилиец е пича играе атакуващ халф и струва 11 бона :)

 

P.S. Айде стига заяждане с Чефо - кефи го формулата и т'ва е - Ф1 наистина е много готин спорт, изисква се много прецизност и понякога е доста интересен. За мен футболът винаги ще е номер 1, ама все пак и формулата не е простотия тип кърлинг (сега дано не вземе да се появи някой кърлинг фен :D ).

Аз съм гледал и кърлинг и формула 1 и да ти кажа кърлинга ми е доста по-интересен, гледам го с удоволствие като има по евроспорт ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм гледал и кърлинг и формула 1 и да ти кажа кърлинга ми е доста по-интересен, гледам го с удоволствие като има по евроспорт ;)

Дам, сега остава да почнеш с нападки в защита на кърлинга - Колко много фенове по-света има кърлинга, истории за побоища и подивели кърлинг фенове, кърлинг песни (касовият хит "Търкай, куме") и т.н. :)

Майтапя се, но нека се придържаме към темата за футбола.

 

Има ли отбор, който може да спре победната серия Интер тази година ? Кога ще се играе отложеният мач с Рома ?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм гледал и кърлинг и формула 1 и да ти кажа кърлинга ми е доста по-интересен, гледам го с удоволствие като има по евроспорт ;)

абе не знам за кърлинга, ама ся дават някъв спорт, дето хвърлят едни топки и е много интересен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Veseo...na4i moq post moje da go iztrie6 ama na oniq F1 Fena...nemoje...6oto toi pi6e po temata....??? :angry1

 

В тоя раздел не трия постове, само в Gamez.

 

По темата - Интер няма да направят нищо в ШЛ. Някак си, там има и силни отбори... в Серия А, освен тях, сме силни само ние и донякъде Рома, а в първия мач помежду ни бяхме трагични и все пак свърши 4:3 :>

Link to comment
Share on other sites

Iam edin vypros....NQKOI RAZBRA LI KAKVA E PRI4INATA ZA INCIDENTA NA CATANIA-PALERMO?????

6oto mnogo govorene...merki ...laina....i nikoi ni6to ne kaza za pri4ina....mn mi napomnq na edin drug incident v koito fenovete nebqha vinovni....

Lazio-Rom(a)...1:5 :angry1 :( ....uveli4avat troino cenite na biletite...i fenovete na lazio po4vat masov boi s policiqta pred edna ot vratite na stadiona....dokato tam se biqt se otvarqt drugite vrati...i ot tam nahluvat zapalqnkovci kym stadiona i vlizat 90% ot publikata bez bileti....

 

Don_Chefo...gledah formula 1 mnogo...no otkakto montoya se maxna ot F1 i BMW i Williams se razdeliha ne mi e interesna....pak i F1 e sy6toto kato Ke4a....stava za gledane...za razvle4enie i t.n. no ne e futbol!!! :D

Link to comment
Share on other sites

В тоя раздел не трия постове, само в Gamez.

 

По темата - Интер няма да направят нищо в ШЛ. Някак си, там има и силни отбори... в Серия А, освен тях, сме силни само ние и донякъде Рома, а в първия мач помежду ни бяхме трагични и все пак свърши 4:3 :>

Nemislq 4e VIE ste mnogo silni...a za Rom(a) da ne govorim....Lazio-rom(a) 3:0 Lazio-inter 0:2....

samo po tiq 2 ma4a moje da razbere6 koi e 6ampiona i koi ima po-stoinostniq otbor....

a za milan..............trqqt vi pari....nesta,maldini , cafu....are cafu ne 6oto vzeha na6to mom4e Massimo Oddo...no drugite trqq da gi maxat ve4e...dyrti sa i ni6to ne pravqt...Bonera i toi e mn slab no pone ne e na 37.... :)

Link to comment
Share on other sites

Мани, като добавим към горните два резултата тоя: Катаня - Лацио 3:1 направо нещата не знам накъде отиват :lol: Досега бяхме слаби, затва сме толкова назад. В момента навлизаме във форма (ама не като Реал, дето си решиха проблемите с продажбите на Бекъм и Роналдо :D ) затова не смятам, че сме слаби :> Все пак ви опънахме шушоните първия кръг ;) Иначе да, тая година Интер имат най-силния отбор, поне в Серия А :>

 

Неста - стар? Малдини да, ма Неста... да не говорим от колко време е контузен :> В момента защитата ни е Янкуловски-Бонера-Малдини-Оддо, която не е най-младата, но поне не е фрапантно стара както обикновено за нас ;)

Link to comment
Share on other sites

Мани, като добавим към горните два резултата тоя: Катаня - Лацио 3:1 направо нещата не знам накъде отиват :lol: Досега бяхме слаби, затва сме толкова назад. В момента навлизаме във форма (ама не като Реал, дето си решиха проблемите с продажбите на Бекъм и Роналдо :D ) затова не смятам, че сме слаби :> Все пак ви опънахме шушоните първия кръг ;) Иначе да, тая година Интер имат най-силния отбор, поне в Серия А :>

 

Неста - стар? Малдини да, ма Неста... да не говорим от колко време е контузен :> В момента защитата ни е Янкуловски-Бонера-Малдини-Оддо, която не е най-младата, но поне не е фрапантно стара както обикновено за нас ;)

Catania-Lazio 3:2 lazio s 9 4oveka i duspa za Catania e normalno da ni biqt...no kakto i da e...da ne po4vam s rezultatite na Milan :D ...

a ako ne si zabelqzal ako Lazio zagubqt na sobstven stadion ot Rom(a) , Juve , Inter ili Milan tozi otbor stava 6ampion :rolleyes: .............koeto nai-mnogo me drazi...

Don_Chefo onova film4e koeto si dal...mi vij nqkoe film4e na koito i da e otbor kato stavat 6ampioni dali se biqt s policiqta!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ей къв мач напраихме със сиена :)

защитата определено е супер зле,но нападението се представи на ниво...и защо го зехме тоя оддо като не започва като титуляр

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...