Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
Oddo vi e nai-dobriq igra4 v otbora...!!!

 

Колкото на вас е Фоджа. Мерси, предпочитам сто пъти Кафу, жалко че е стар вече :|

 

 

Галиани рядко не е напушен :D

Link to comment
Share on other sites

Амбро пак ни спаси с този гол в 90-тата минута :D

 

Обаче взехме да се оправяме - 13 мача без загуба не е лошо... Една точка и сме в зона Champions league :)

Link to comment
Share on other sites

Амбро пак ни спаси с този гол в 90-тата минута :D

 

Обаче взехме да се оправяме - 13 мача без загуба не е лошо... Една точка и сме в зона Champions league :)

Жива трагедия с 5 защитника + Амбро и Гатузо, на собствен стадион. Страшно сме се оправили особено последните 2 мача, въобще не заслужавахме победата с тая защита. Може ли Роналдо и Кака сами да вкарат сред 6 човека срещу тях и Сийдорф да им центрира. Добре, че влезна Кафу малко да раздвижи. И Пирло на пейката, просто нямам думи за треньора.

Евала на Роналдо

Link to comment
Share on other sites

Еми "суперзвездата" Кака е толкова незабележим, че няма накъде. А Пирло беше на скамейката поради същата причина - умора => ниско КПД.

 

А чак да не сме заслужавали победата... всъщност дори и с човек по-малко владеехме играта напълно, просто голове не падаха.

Link to comment
Share on other sites

1 - Inter

2- Rom(a)

3/4 - Lazio , Milan

5 - Palermo

....Taka gi vijdam az ne6tata

palermo sa mn slabi naposledyk...a lazio nqma da dadyt 4toto mqsto na Milan

i taka nakraq 6te se naloji Berluskoni da otpusne kesiqta za da vleznat i milan v 4kata za CL... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

1 - Inter

2- Rom(a)

3/4 - Lazio , Milan

5 - Palermo

....Taka gi vijdam az ne6tata

palermo sa mn slabi naposledyk...a lazio nqma da dadyt 4toto mqsto na Milan

i taka nakraq 6te se naloji Berluskoni da otpusne kesiqta za da vleznat i milan v 4kata za CL... :angry1 :angry1 :angry1

смятам,че след днешния кръг ще се изяснат много неща

тихо да не чуе дявола,ама,ако милан падне от палермо шампионска лига през крив макарон

победа за милан и шампионската е близо...трудно ще е,но вярвам,че имаме сили за минимална победа с 0-1

 

лошо,каката пропусна дузпата

 

колко положения ще изтърве кака- :angry1

Link to comment
Share on other sites

смятам,че след днешния кръг ще се изяснат много неща

тихо да не чуе дявола,ама,ако милан падне от палермо шампионска лига през крив макарон

победа за милан и шампионската е близо...трудно ще е,но вярвам,че имаме сили за минимална победа с 0-1

 

лошо,каката пропусна дузпата

 

колко положения ще изтърве кака- :angry1

Vidq li.... Lazio 3ti Milan 4ti ....

Palermo sa s ma4 pove4e ot Lazio i milan ...taka 4e max na 2 to4ki 6te sa sledva6tiq kryg....

pyk i palermo kfo 6te praat v CL ...???

BTW INTER - UDINESE 1:1............Dali Mistyr X ne se zavry6ta(Inter-VALENCIA 2:2) ?????

 

 

MANCINI TREDATORE!!!

Link to comment
Share on other sites

ALESSANDRO NESTA PRED ZAVRY6TANE V LAZIO????????????????????????????

Ne go 6tem toq ..... da si stoi v Maiami i da se lekuva...!!!

Veseo samo 1 ne6to nerazbrah...dadohme vi kapitana si ODDO..zehme pari +pravata na Foggia...i sq igrae v Reggina Foggia..........?!?!?!?!?!?.........

LOTITO VATTENE! :angry1

Link to comment
Share on other sites

тва ша е супер тъпо :angry1

точно ся защитата щеше да замяза с неста и оддо

Spokoino toi e kazal 4e neiska da se vry6ta v LAZIO...

iskal da si zavyr6i karierata v Milan...se edno te sa go napraili futbolist

da ti kaja 4estno ne go iskam v LAZIO vypreki 4e be6e idol edni vreme...ma to i Mancini be6e idol...ma vij go sq...barabar s Mihaijlovic v Inter...zabraiha koi otbor gi naprai futbolisti ....

 

BTW ako zemete ronaldinho tfa 6te e transfer N1 na milan za si4kite mu godini...

samo 4e...nevqrvam da vi igrae taka kakto igrae v barca...6ot v italiq fintovete sa bezpolezni....ne kat ispaniq...pyk i v italiq se igrae po-tvyrdo...a toi kyfto "tehni4en"....nai-mnogo da vi se uveli4at kilogramite v atakuva6t plan RONALDO + RONALDINHO = ME6ENA SKARA...

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Spokoino toi e kazal 4e neiska da se vry6ta v LAZIO...

iskal da si zavyr6i karierata v Milan...se edno te sa go napraili futbolist

da ti kaja 4estno ne go iskam v LAZIO vypreki 4e be6e idol edni vreme...ma to i Mancini be6e idol...ma vij go sq...barabar s Mihaijlovic v Inter...zabraiha koi otbor gi naprai futbolisti ....

 

BTW ako zemete ronaldinho tfa 6te e transfer N1 na milan za si4kite mu godini...

samo 4e...nevqrvam da vi igrae taka kakto igrae v barca...6ot v italiq fintovete sa bezpolezni....ne kat ispaniq...pyk i v italiq se igrae po-tvyrdo...a toi kyfto "tehni4en"....nai-mnogo da vi se uveli4at kilogramite v atakuva6t plan RONALDO + RONALDINHO = ME6ENA SKARA...

:D :D :D

Абе вие всеки човек ,който трансферирате ли обявявате за предател . Малко акъл в главите има ли? За всички тези хора сте получили пари , които бяха жизнено важни за да не фалира отбора. Аз разбирам да избягат на без да ви се плати трансферна сума ама то ... бива бива . Все едно да бачкаш днес на едно място след две години да си смениш работодателя и 50 000 да скандират простотии по твой адрес ... :wacko: А за Манчини и Михайлович от къде знаеш ,че са забравили ... Да си чул лоша дума за Лацио от тях. Напротив...

Link to comment
Share on other sites

Абе вие всеки човек ,който трансферирате ли обявявате за предател . Малко акъл в главите има ли? За всички тези хора сте получили пари , които бяха жизнено важни за да не фалира отбора. Аз разбирам да избягат на без да ви се плати трансферна сума ама то ... бива бива . Все едно да бачкаш днес на едно място след две години да си смениш работодателя и 50 000 да скандират простотии по твой адрес ... :wacko: А за Манчини и Михайлович от къде знаеш ,че са забравили ... Да си чул лоша дума за Лацио от тях. Напротив...

Mancini : Inter e po-dobriq otbor ot Lazio , parite sa pove4e i se radvam 4e 6te bydq trenior tam

Mihaijlovic : Preminaveneto mi v Inter e super...prosto nai-hubavoto koeto moje6e da mi se slu4i

i tfa za falita....malko se byrka6 ot falit ni spasi Lotito!!!

Sledva6tiq pyt kato ostavq6 post se osvedomi 1vo

Link to comment
Share on other sites

Mancini : Inter e po-dobriq otbor ot Lazio , parite sa pove4e i se radvam 4e 6te bydq trenior tam

Mihaijlovic : Preminaveneto mi v Inter e super...prosto nai-hubavoto koeto moje6e da mi se slu4i

i tfa za falita....malko se byrka6 ot falit ni spasi Lotito!!!

Sledva6tiq pyt kato ostavq6 post se osvedomi 1vo

Ми да не са излъгали хората... Вече като казват истината сърдят ли им се ...Ти какво искаш отива в друг отбор и да каже искам да кажа на феновете на Интер: "В Лацио беше много по-добре ама ми се наложи да дойда тук , дееба и късмета :( " Ти как ги мислиш тия работи :wacko:

От фалит ви спаси не само той ами това ,че продадохте най-скъпоплатените си играчи ,които с всеки месец задълбочаваха паричната криза . 90 000-100 000 евро седмична заплата... Като ги продадохте и взехте някой другo евро позакърпихте бюджета и се отървахте от преразходите за суперскъпите им заплати. Бе Лацио ми е симпатичен отбор ама нз какво толкова плюете всеки , който бива трансфериран. Просто няма логика. Разбирам да бяха отишли в Рома,а то в Милан и Интер ...(Неста,Стам,Манчини,Михайлович,Станкович)

Съсредоточи се в подкрепата на отбора ,не в мразенето на другите отбори или още повече на ваши бивши кадри ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми да не са излъгали хората... Вече като казват истината сърдят ли им се ...Ти какво искаш отива в друг отбор и да каже искам да кажа на феновете на Интер: "В Лацио беше много по-добре ама ми се наложи да дойда тук , дееба и късмета :( " Ти как ги мислиш тия работи :wacko:

От фалит ви спаси не само той ами това ,че продадохте най-скъпоплатените си играчи ,които с всеки месец задълбочаваха паричната криза . 90 000-100 000 евро седмична заплата... Като ги продадохте и взехте някой другo евро позакърпихте бюджета и се отървахте от преразходите за суперскъпите им заплати. Бе Лацио ми е симпатичен отбор ама нз какво толкова плюете всеки , който бива трансфериран. Просто няма логика. Разбирам да бяха отишли в Рома,а то в Милан и Интер ...(Неста,Стам,Манчини,Михайлович,Станкович)

Съсредоточи се в подкрепата на отбора ,не в мразенето на другите отбори или още повече на ваши бивши кадри ;)

1vo Ot falit ni spasi Lotito...Sled kato si prodadohme skypite igra4i imahme 2004/2005 dylgove nad 50 mln evro...

2ro Nemoje da si stanal futbolist v Lazio i da kai6 6te mi e nai-sladko da pobedim Lazio v Rim

3to IRR Inter i IRR LAZIO sa edinna organizaciq...no moje da vidi6 v saita na IRR Inter kfo pi6e za Mancini

Link to comment
Share on other sites

Само ако може да вмъкна една подробност:Лацио не направи Манчини играч,а той дойде в Лацио утвърден играч от Сампдория.С една дума:футболист стана в Самп. ;)

Link to comment
Share on other sites

Само ако може да вмъкна една подробност:Лацио не направи Манчини играч,а той дойде в Лацио утвърден играч от Сампдория.С една дума:футболист стана в Самп. ;)

значи е предател за феновете на Сампдория :woot

Link to comment
Share on other sites

значи е предател за феновете на Сампдория :woot

 

Така излиза,според логиката на някои. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само ако може да вмъкна една подробност:Лацио не направи Манчини играч,а той дойде в Лацио утвърден играч от Сампдория.С една дума:футболист стана в Самп. ;)

Samo da vmykna 4e Mancini be6e iuno6a na Lazio dadoha go pod naem na Sampdoria...posle samp go kupiha sled tova izpadnaha i Lazio si go vyrnaha!!!

Link to comment
Share on other sites

Samo da vmykna 4e Mancini be6e iuno6a na Lazio dadoha go pod naem na Sampdoria...posle samp go kupiha sled tova izpadnaha i Lazio si go vyrnaha!!!

 

Само дето Манчини не е никакъв юноша на Лацио,а е от младежкия отбор на Болоня,с които дебютира в Серия А.След това играе 15 години в Самп и чак тогава отива в Лацио!

Link to comment
Share on other sites

Всъщност е юноша на Интер, според тази статия. Което обяснява защо толкова се е радвал да се върне в Интер. Май някой не се е осведомил :D

 

@ VaNDaL - Няям идея защо Фоджа сте го дали на Реджина ;) Само знам, че официално нямаме никакви права над него вече, така че не сме ви "преебали", ако тва имаш предвид.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност е юноша на Интер, според тази статия. Което обяснява защо толкова се е радвал да се върне в Интер. Май някой не се е осведомил :D

 

@ VaNDaL - Няям идея защо Фоджа сте го дали на Реджина ;) Само знам, че официално нямаме никакви права над него вече, така че не сме ви "преебали", ако тва имаш предвид.

 

 

Youth clubs

Bologna

 

За това говорим. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lazio U19 - Milan U19 7:3 6 gola na Mancini

neznam kyde e namirate taq informaciq no nito v Bologna nito v Samp nito v Inter e po4nal futbolnata si kariera

na 7 godini e vzet v LAZIO!!!

Na nqkyf turnir ...ne6to kato BMPO v pld i KAMENITZA e igral za gusto i e imalo skauti na LAZIO i sa mu predlojili da doide v iuno6eskiq otbor na Lazio

Molq ne me u4ete za LAZIO i za igra4ite koito sa izleznali ot tam

Sledva6toto det o4akvam da vidq e 4e Paolo Di Canio e fen na SAmpdoria i tam e stanal futbolist!!!

 

Veseo nqqm predvid 4e ste ni preebali...iam predvid 4e ne6to ne se vryzva....

pyrvo go vzemame super talantliv futbolist koito moje da ni pomogne v CL dogodina. ...i izvednyj go davame na Reggina... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...