Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

А, не са се дали, просто последните минути вече са се чудели как да се напият като свине по повод титлата :) Пък и Тоти си е Тоти, когато му хрумне е много зъл :)

Link to comment
Share on other sites

Ascoli-Lazio 2:2 (aide tiq sa na6i hora moje da sme im dali to4ka da se borqt za spasenie)

Lazio-Chievo 0:0

Lazio - Fiorentina 0:1....

TUKA IMA NE6TO...ILI PO-TO4NO BRESLUSKONI ISKA 3-TOTO MQSTO....

Samo da ne ni izdjaskat Rom(a) 6ot 6te ima ekscesii 100%...nai-mnogo pak da nqma pyrvenstvo na 30 april sled ma4a :D

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на всички фенове на Интер!

Може и да дойде след орязване на някои основни съперници, но успехът си е успех. И реално с оглед на резултатите си е заслужен.

Наздраве! (с кисело мляко и козунак, все пак е рано за спиртни напитки) :)

Link to comment
Share on other sites

v edin dr sait go pro4etoh i 6te go spodelq mai sa pravi horata : fenovete na inter tiq dni izlziat ot vsi4ki forumi i se pokazvat kato verni fanati4ni interisti ;) naistina 4ak e sme6no...ne govorq za nqkoi ot foruma konkretno prosto kato cqlo se nabludava tova qvlenie ;)...az bqh fien na inter sig predi 10 godini kato igrae6e salas taribo west i pro4ie i togava mn se radvah na otbora a i bqh malko dete...NO poslednite nqkolko godini e bati parodiqta toq otbor ;) ADRIANO mi e nai-zabavnata glava ot komediqta....4ak s 6eva po4naha da go sravnqvat....eh kude otivate ne mi e qsno ;)

 

ne zloradstvam prosto spodelqm ;) 4estita titla na interistite...az nqqm lubim tim ot italy na vulni sum taka4e mi e vse taq ;) i vse pak bez nakazanieto i juve v A 6tqha da sunuvat titla man4ini i morati ;)

Link to comment
Share on other sites

Lazio - Fiorentina 0:1....

TUKA IMA NE6TO...ILI PO-TO4NO BRESLUSKONI ISKA 3-TOTO MQSTO....

Samo da ne ni izdjaskat Rom(a) 6ot 6te ima ekscesii 100%...nai-mnogo pak da nqma pyrvenstvo na 30 april sled ma4a :D

 

Дам, гнилото е че ви гледах срещу Киево и бяхте абсолютни МИШКИ. Приеми го, в слаба форма сте, не можете да реализирате (срещу Киево поне второто полувреме сигурно 80% владение на топката и НИТО ЕДНА опасност към вратата), а Фиорентина си имат Тони и Муту. Ей деба, квото стане, има-няма доказателства, все Милан ви е виновен. Деа хейтърска нация... Повече мразите другите, отколкото обичате своите.

Link to comment
Share on other sites

v edin dr sait go pro4etoh i 6te go spodelq mai sa pravi horata : fenovete na inter tiq dni izlziat ot vsi4ki forumi i se pokazvat kato verni fanati4ni interisti ;) naistina 4ak e sme6no...ne govorq za nqkoi ot foruma konkretno prosto kato cqlo se nabludava tova qvlenie ;)...az bqh fien na inter sig predi 10 godini kato igrae6e salas taribo west i pro4ie i togava mn se radvah na otbora a i bqh malko dete...NO poslednite nqkolko godini e bati parodiqta toq otbor ;) ADRIANO mi e nai-zabavnata glava ot komediqta....4ak s 6eva po4naha da go sravnqvat....eh kude otivate ne mi e qsno ;)

 

ne zloradstvam prosto spodelqm ;) 4estita titla na interistite...az nqqm lubim tim ot italy na vulni sum taka4e mi e vse taq ;) i vse pak bez nakazanieto i juve v A 6tqha da sunuvat titla man4ini i morati ;)

аз не мисля така ювентус си продадаха половината класни игра4и и се пак корупцията си е корупция рано или късно секи го хващат

Link to comment
Share on other sites

аз не мисля така ювентус си продадаха половината класни игра4и и се пак корупцията си е корупция рано или късно секи го хващат

 

далеч съм от мисълта че само Ювентус или по точно само тези които наказаха са купували мачове :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
далеч съм от мисълта че само Ювентус или по точно само тези които наказаха са купували мачове :)

Купили сте 29 от 38 ма4а а ние сме продали 2 и това за теб не е справедливо ?

Link to comment
Share on other sites

далеч съм от мисълта че само Ювентус или по точно само тези които наказаха са купували мачове :)

 

И аз. Ама се наказват тия, за които има доказателства, или се бъркам? Щото да накажем и всички испански и германски отбори, мое и те да купуват мачове :lol: Или не си далеч от мисълта, че само в Италия се купуват мачове :D

 

Ювентус са хванати с рекордно количество купени мачове за един сезон, Милан за два уговорени (продадени). Фен си, ама опитай да погледнеш трезво за момент. 29 срещу 2 и трябва да са наравно наказани?

Link to comment
Share on other sites

абе весо, малко ти куца логиката. какво значи те са купили 29 мача, а ние 2? той уби 29 човека, а аз 2, трябва да получа обществено полезен труд за наказание :wacko:

Link to comment
Share on other sites

абе весо, малко ти куца логиката. какво значи те са купили 29 мача, а ние 2? той уби 29 човека, а аз 2, трябва да получа обществено полезен труд за наказание :wacko:

2 ПРОДАДЕНИ, чети по-внимателно. А и дори да бяха 2 купени - разбира се че наказанието за 29 и 2 убити ще е коренно различно

Link to comment
Share on other sites

2 ПРОДАДЕНИ, чети по-внимателно. А и дори да бяха 2 купени - разбира се че наказанието за 29 и 2 убити ще е коренно различно

абе вие сте ми ясни, че никога не падате по гръб. тва не стига, че станахте за смях пред цяла европа, ами продължавате продадени, купени пък 2 мача бяха, пък половин беше, ама ние всъщност не сме го продали. явно няма човек, който да каже "да, виновни сме". в тоя ред на мисли даже не трябваше да сте на финал, ама нали шефчето ви е връзкар, та ви върнаха точки да влезете в ШЛ :angry:

Link to comment
Share on other sites

Виновни сме, ама изобщо не колкото тях. Все едно кражба на касетофон от кола и убийство на 5 човека да се наказват и двете с електрически стол? Еми много ясно, че вторият ше изяде стола, а първият ще лежи макс 6 месеца или година (не знам колко е по закон) в затвора. Или айде, ся Юнайтед ги хващат че са оказали натиск върху Евъртън да не пускат даден играч, айде и те в Чемпиъншип с -20 точки начални? Кво като става дума за 1 мач, а за Юве - 29, виновни* са и двата отбора, нали?

 

* разглеждаме случая, в който е доказана вината на Юнайтед.

Link to comment
Share on other sites

AS Roma 6 - 2 Inter Milan

 

Ебати мача...

Не съм виждал скоро толкова резултатен двубой в Италия. :blink: :)

 

 

"Много голове, хубави положения, красива игра - грозна работа...." :lol: :lol: - Шишо Бакшишо ;P

Link to comment
Share on other sites

Някой сега ще каже ли, че италианският футбол е далеч по-скучен от англииският ?

Chelsea 0 - 0 Manchester U.

AS Roma 6 - 2 Inter Milan

Link to comment
Share on other sites

Някой сега ще каже ли, че италианският футбол е далеч по-кучен от англииският ?

Chelsea 0 - 0 Manchester U.

AS Roma 6 - 2 Inter Milan

ами да.челси и ман.юн. за нищо не играят, а рома вече 2години губи финала от интер...логично беше вече да ги бият/играх ги в ефу, ама тва е друга тема/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...