Jump to content
BulForum.com

Англия Премиершип 06/07


Trivium

Recommended Posts

Става въпрос за трансфери на играчи с разни тъмни сделки. И това хвърля сянка върху Премиершип, но никъде не видях нещо за купени и оговорени мачове. Серия А е глупово първенство ,защото 70 % от мачовете са нагласени.

А и би трябвало да говорим ,когато филма е излъчен ,а не като четем някакви статийки. Така ,че ще изчакаме и ще видим точно за какво иде реч.

 

За вас незнам, ама като чуя Италия и първото нещо което се сещам е МАФИЯ. От друга страна се чудя защо го правят след като в Европа отборите от серия са доказали своите възможности , а се налага да купуват мачове от отбори които и Левски помита.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Защото става дума за пари. И хората, за чиито пари става дума, искат да са на 100% сигурни, че няма да има фалове.

 

Чудно ми е дали играчите на отбора, купил мач, знаят за това? Или всичко е между рефера и управата? Не знам, но аз не бих се чувствал добре, ако знам, че всичко е една голяма наредба и няма значение дали давам 100% от себе си на терена или се шматкам и си бъркам в носа.

Link to comment
Share on other sites

Серия А е глупово първенство ,защото 70 % от мачовете са нагласени.

 

Всъщност 80% :) Но от мачовете на Юве, не от всички в Серия А. Ако бяха уредени надали щеше да има Милан - Ливорно 2:2, Лече - Милан 1:0 и подобни. Въпреки, че обвиненията към Милан са точно за пускане на мачове на слаби отбори (тва обяснява как Интер ни победиха :lol: )...

Link to comment
Share on other sites

Програмата за този кръг:

 

Събота 16 Сеп 06

14.45 Чаралтън - Портсмут

17.00 Болтън - Мидълзбро

17.00 Евъртън - Уигън

17.00 Шефилд Юн - Рединг

19.15 Уотфорд - Астън Вила

Неделя 17 Сеп 06

15.30 Челси - Ливърпул

17.00 Блекбърн - Манчестър Сити

17.00 Тотнъм - Фулъм

17.00 Уест Хям - Нюкясъл Юн

18.00 Манчестър Юн - Арсенал

 

 

Предстоят две изключително значими дербита така ,че ни очаква изключително вълнуващ футболен уикенд :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

ми арсенал са без анри,а ман.юн. са в доста добра форма.мача го виждам твърдо 1

челси вече загубиха достатъчно точки и не вярвам да се издънат,макар и срещу неудобния им ливърпул.така че пак твърдо 1

Link to comment
Share on other sites

Освен Анри, и Ван Перси май няма да играе. Което не е никак весело за Венгер. Колкото и да ми е тъжно, едва ли има шанс за нещо различно от брутално твърда 1-ца.

Link to comment
Share on other sites

Абе мани, ако отнесат по-малко от 3 гола, ще е успех. Не знам защо мого хора предричат, че МанЮ не само няма да спечелят, но и ще загубят. Просто ако това стане, ще бъде поредното мега-нелогично нещо във футбола.

Link to comment
Share on other sites

Абе мани, ако отнесат по-малко от 3 гола, ще е успех. Не знам защо мого хора предричат, че МанЮ не само няма да спечелят, но и ще загубят. Просто ако това стане, ще бъде поредното мега-нелогично нещо във футбола.

 

 

Повечето хора предричат загуба на Манчестър, защото, когато един отбор в такова дерби е считан за мегафаворит много често другия отбор печели.Случвало се е толкова много пъти, не виждам защо да не се случи и сега ;) .

Link to comment
Share on other sites

FT Manchester U. 0 - 1 Arsenal

Първи 3 точки за Арсенал тази година. И къде по-сладка победа над МанЮ на Олд Трафърд. Ред беше на Арсенал да спечели, макар и без Анри. И къде по-хубаво място да отбележа 1000-я си пост :P

Link to comment
Share on other sites

Страхотен кръг се получи.

Честито на Арсенал - абсолютно заслужаваха победата, а много хора побързаха да ги отпишат преди мача. Мачът си беше троен отвсякъде, за разлика от този на Стамфорд Бридж.

Нюкясъл също доказахме, че имаме сили да се борим отново за място в Европа, въпреки че ще бъде много трудно тази година. Изненадахме "чуковете" и техните прехвалени звезди от Аржентина. В сряда се надявам да хвърлим бомбата на Анфийлд.:)

Link to comment
Share on other sites

Мачът си беше троен отвсякъде, за разлика от този на Стамфорд Бридж.

 

 

 

Ти гледали мача Ливърпул и Челси въобще :confused

Мачът спокойно можеше да завърши и в наша полза ,но липсата на шанс ни лиши поне от точка. Най-малко може да гледаш репортаж от двубоя преди да пишеш.

Link to comment
Share on other sites

Ти гледали мача Ливърпул и Челси въобще :confused

Мачът спокойно можеше да завърши и в наша полза ,но липсата на шанс ни лиши поне от точка. Най-малко може да гледаш репортаж от двубоя преди да пишеш.

Не, няма нужда и репортаж да гледам даже. Ти не си ме разбрал. Аз не знам как са играли двата отбора. Ставаше въпрос, че резултатът оправда напълно очакванията ми, защото според мен беше много по-вероятно Челси да бие, отколкото Манчестър Юн. днес. Друг въпрос е по какъв начин са победили Челси и дали са заслужавали.

Аз се надявам в сряда пак да е играете така добре и пак да загубите с 0:1 :D

Link to comment
Share on other sites

Не, няма нужда и репортаж да гледам даже. Ти не си ме разбрал. Аз не знам как са играли двата отбора. Ставаше въпрос, че резултатът оправда напълно очакванията ми, защото според мен беше много по-вероятно Челси да бие, отколкото Манчестър Юн. днес. Друг въпрос е по какъв начин са победили Челси и дали са заслужавали.

Аз се надявам в сряда пак да е играете така добре и пак да загубите с 0:1 :D

 

 

И аз се надявам в сряда да играем така и съм сигурен, че ако го направим ще бием поне с 3:0 :P .

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на още съвсем малко време е Ливърпул да започне да взима максимума точки от мачове в които доминира.Такива бяха и този днес,а и мача срещу Евертън.Отоборът малко се затруднява да отбелязва положенията си и това е по вина на нападатлеите може би,но всичко ще си дойде на мястото съвсем скоро.

Аз лично съм спокоен и мисля че с тези нови попъления не можехме да очакваме отбора да заиграе перфектно още от началото.Според мен тази година пак ще изпуснем титлата но времето е пред Рафа,а той има сили да направи Ливърпул доминираща сила в Англия.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на още съвсем малко време е Ливърпул да започне да взима максимума точки от мачове в които доминира.Такива бяха и този днес,а и мача срещу Евертън.Отоборът малко се затруднява да отбелязва положенията си и това е по вина на нападатлеите може би,но всичко ще си дойде на мястото съвсем скоро.

Аз лично съм спокоен и мисля че с тези нови попъления не можехме да очакваме отбора да заиграе перфектно още от началото.Според мен тази година пак ще изпуснем титлата но времето е пред Рафа,а той има сили да направи Ливърпул доминираща сила в Англия.

 

 

Напълно съм съгласен с всичко казано от теб.Историята от миналия сезон се повтаря.Слабо начало на сезона и силен завършек (уверен съм, че това ще се случи). И ако нещата се развият по този начин, Ливърпул ще разполага със завършен състав в началото на следващия сезон.Така, че просто ще изчакаме и ще видим ,но определено в този си вид Ливърпул има огромно бъдеще пред себе си.

Link to comment
Share on other sites

Интересно как два фена на Ливърпул са единодушни, че сте доминирали в последните си 2 загуби :lol: 100% сте безпристрастни пичове, предполагам и ПСВ сте доминирали ;)

 

Факт остава, че Ливърпул е най-скучния отбор в Англия, неслучайно когато гледам техни мачове не лягам на дивана, защото има опасност да заспя :) А вече кой доминирате... айде доминирайте само тия дето ви бият с по-малко от 3:0 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Интересно как два фена на Ливърпул са единодушни, че сте доминирали в последните си 2 загуби :lol: 100% сте безпристрастни пичове, предполагам и ПСВ сте доминирали ;)

 

Факт остава, че Ливърпул е най-скучния отбор в Англия, неслучайно когато гледам техни мачове не лягам на дивана, защото има опасност да заспя :) А вече кой доминирате... айде доминирайте само тия дето ви бият с по-малко от 3:0 :lol:

 

 

Интересно как все се намира някой "разбирач". Да, може и да сме пристрастни, но доминацията ни в последните два мача е факт. Просто, когато противника ти вкара 3 гола с 5 изтрела, а ти обстрелваш врата на противника повече от 20 пъти и не вкараш гол, това означава малшанс или липса на нападатели в добра форма (в случея с Евъртън и двете) или пък точно когато доминираш над противника си някой да вкара гола на живота си (мача с Чел$и).... Случват се и такива неща, но какво да се прави.

А който смята, че Ливърпул е най-скучния отбор в Англия си е негова работа. Просто да не гледа нашите мачове и това е.

Link to comment
Share on other sites

Ти гледали мача Ливърпул и Челси въобще :confused

Мачът спокойно можеше да завърши и в наша полза ,но липсата на шанс ни лиши поне от точка. Най-малко може да гледаш репортаж от двубоя преди да пишеш.

а ти знаеш ли, футболът е игра на голове, а не колко пропуски сте направили :D

радвам се, че арсенал победи. време беше да вземат 3-те точки и докато не успяваха 1-вите мачове сега го направиха срещу най-големия дразнител за нас феновете на арсенал :punk

Link to comment
Share on other sites

а ти знаеш ли, футболът е игра на голове, а не колко пропуски сте направили :D

радвам се, че арсенал победи. време беше да вземат 3-те точки и докато не успяваха 1-вите мачове сега го направиха срещу най-големия дразнител за нас феновете на арсенал :punk

 

3те точки беше най-малкото, което Арсенал спечели. Спечелиха самочувствие, което в този труден сезон е много важно. Адебайор най-после показа защо е в отбора, защото досега изявите му не бяха много добри и имаше напрежение и около него. А в такива мачове продължават да трупат безценен опит играчи като Фабрегас, Ебуе и Джуру. Виждам, че дори Туре е взел бившия номер на Марин Киоун, а Фабрегас този на Виера. Огромно признание и за двамата, засега се отплащат перфектно. Освен това отбора показа, че може да побеждава без Анри!

Link to comment
Share on other sites

Така си е, щом доминирате отборите, които ви бият с 3:0, то не знам тия дето вие ги побеждавате кво ги правите :lol: Факт е, че 3 гола не са случайност - щом сте ги допуснали от 5 удара значи защитата ви е ужасна и/или вратаря. Също така, щом не сте вкарали нито 1 гол от 20+ удара, то значи или тия опасности не са били кой знае колко сериозни (слаба и некреативна халфова линия), или нападението ви е пълна дупка. Е, когато половината или 2/3 от отбора играе слабо, сериозно ли казваш, че сте играли добре :confused

 

И приемам, че срещу Челси доминирахте донякъде (въпреки, че 40 минути играхте след заслужен червен картон, но си е по-лесно срещу 10 човека), но срещу Евъртън... Гледах и двата мача и срещу Евъртън бяхте в най-добрия случай равностойни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...