Jump to content
BulForum.com

Англия Премиершип 06/07


Trivium

Recommended Posts

Чел$и пак без конкуренция :angry:

Не не неееееееее е така!? Юнаците ще мачкат тази година! Слабия старт и малки грешки на финала бяха фатални! Чел$и завърши с две загуби което показва че другие отбори се научиха да ги побеждават! Времето ще покаже, но по скоро съм склонен да повярвам че Чел$и става Реал N2.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

челси завърши с двде загуби щото спряха да играят.и аз искам да има конкуренция обаче с този състав не виждам кой отбор ще им се опре.още до нова година ще дръпнат с 7-8 точки и после ще намалят темпото

Link to comment
Share on other sites

Не виждам за какво толкова се пените - от един мач нищо не може да се съди, а да не говорим от 1 - 2 изминали сезона.Според мен ключово влияние в представянето на Сините тази година ще имат звездните трансфери, аз лично поне очаквам ефекта им да е отрицателен...Ама всичко с времето си - дотогаве просто межен да се наслаждаваме на Английския футбол..

А ето и мачовете вторник и сряда:

August 22

 

Watford - West Ham U.

 

Tottenham H - Sheffield U.

 

August 23

 

Aston Villa - Reading

 

Blackburn R. - Everton

 

Manchester C. - Portsmouth

 

Charlton Athletic - Manchester U.

 

Fulham - Bolton W.

 

Middlesbrough - Chelsea

Link to comment
Share on other sites

Остава да дават мачовете на Портсмут само по Диема Екстра заради Светльо Тодоров :blink: .

Иначе кръга се очертава интригуващ (както всеки де :D ).Много ми е интересно как ще изглеждат Манчестър Юн без Рууни и Скоус и нали Мидълзбро ще повторят успеха си срещу Челси от миналия сезон (макар да не ми се вярва). Иначе за мен най-интересните мачове са Манчестър Сити - Портсмут и Блекбърн - Евъртън.

Link to comment
Share on other sites

Не не неееееееее е така!? Юнаците ще мачкат тази година! Слабия старт и малки грешки на финала бяха фатални! Чел$и завърши с две загуби което показва че другие отбори се научиха да ги побеждават! Времето ще покаже, но по скоро съм склонен да повярвам че Чел$и става Реал N2.

 

Признавам този мач, че играха перфектно Манчестър вчера. Разликата е, че ти съдиш от този мач, а аз от последните два сезона ;)

Link to comment
Share on other sites

Радващо е ,че и Тодоров и Бербатов се разписаха още в първите мачове от Висшата лига. Надявам се да вкарат още много голове както за клубните си отбори ,така и за България в предстоящите квалификации. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Радващо е ,че и Тодоров и Бербатов се разписаха още в първите мачове от Висшата лига. Надявам се да вкарат още много голове както за клубните си отбори ,така и за България в предстоящите квалификации. :laughing:

ъъъ... Бербатов не се е разписал. Неговия отбор загуби с 2-0, ама да се надяваме че скоро и той ще запише шървия си гол във вишата...

Link to comment
Share on other sites

ъъъ... Бербатов не се е разписал. Неговия отбор загуби с 2-0, ама да се надяваме че скоро и той ще запише шървия си гол във вишата...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ъъъ... Бербатов не се е разписал. Неговия отбор загуби с 2-0, ама да се надяваме че скоро и той ще запише шървия си гол във вишата...

 

Снощи отбора на Димитър Бербатов Тотнъм спечели с 2:0 срещу Шефилд Юн ,като Бербатов вкара първия гол и свали топката на Джинас за втория :P .

:laughing: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

emiii zle sym zna4i :). neznaeh 4e i v4era e imalo ma4ove. A i do nqkade sym si prav shtoto Feanaar kaza v pyrvite si ma4ove, a tozi v koito berbatov e vkaral e bil vtoriq :).

pyrviq ako pak ne sym obyrkal neshto e Bolton W. 2 - 0 Tottenham H.

Link to comment
Share on other sites

Всички резултати от последния кръг:

 

Тотнъм 2 - 0 Шефилд Юн (както стана ясно гол на Бербатов ,в неговия втори мач :lol: )

Уотфорд 1 - 1 Уест Хям

Астън Вила 2 - 1 Рединг

Манчестър Сити 0 - 0 Портсмут

Блекбърн 1 - 1 Евъртън

Чаралтън 0 - 3 Манчестър Юн

Фулъм 1 - 1 Болтън

Мидълзбро 2 - 1 Челси

 

има и два отложени мачове ,заради участия на отбори в европейските клубни турнири:

Ливърпул - Нюкясъл Юн

Уигън Атлетик - Арсенал

Link to comment
Share on other sites

Още преди началото на сезона имах чувството ,че на Челси няма да им е толкова лесно ,колкото миналия. В крайна сметка дори да станат шампиони ,доста ще се измъчът.Аз си мисля ,че те няма да спечелят титлата :bgrin: . Моя фаворит е друг и фигурира в подписа ми :P .

Link to comment
Share on other sites

Някой ако се е съмнявал, че Челси вече са преситени от футбол да гледа вчерашния мач :P

То бива мързел, ама чак такова нещо не очаквах. Те буквално се влачиха по терена. Само Шева направи няколко по-опасни спринта и това беше. Боро с 2 удара си ги биха като момченца :lol: .

Май Роман ще трябва да купи още някой за 50-60 милиона :lol: :D

C'MON BORO !!!

Link to comment
Share on other sites

За мен единствения който може да се опре на Челси е Ливърпул.

Ман ютд. ще бие в началото и после ще започне да губи точки с лесни противници. Арсебал няма да успее.

 

А не изключвам Челси да подхванат пътя на Реал Мадрид.

 

Аз съм фен на Уест хям

Link to comment
Share on other sites

тва го оттадам на някакво подценяване.ся сигурно ще последват десетина победи в стил 1-0 като миналата година.просот няма кой да ги спре-арсенал явно са в лоша форма и докато намерят себе си ще е късно,ливърпул бият добрите и падат от слабите,а манчестър отдавна не са това,което бяха

Link to comment
Share on other sites

Това че Манчестър миналата година се провалиха в ШЛ не им попречи да запишат актив от точки в Премиършип, какъвто записваха по време на ерата им в лигата, друг е въпроса че Челси вдигна летвата.В момента може да се каже че отборът им вече е наистина стабилизиран, след пораженията които остави Кийн след напускането си.Така че си има пълни шансове да се бори за титлата.

Арсенал също има голям потенциал и страхотни играчи, с които може да достигне първото място.Равенството срещу Вила не е показателно, който е гледал мача знае за какво говоря...

Челси не успях да ги видя как играят досега, обаче имам съмнения че звездните трансфери могат да им изиграят лоша шега.А и самият Мауриньо изрази известна несигурност в отбора си, особено за началния етап от първенството.

Относно Ливърпул, не мисля че те са способни да направят нещо този сезон, освен да гонят първите 2 - 3 отбора в класирането.Бенитез се опитва да налага прагматичен стил на игра, подобен на този на Челси, обаче все нещо му убягва.За пореден път направи голямо количество трансфери, някои от които поне според мен напълно излишни, и сега отново пред него стои мисията да сработва отбор, нещо което е в пълен противовес с постоянната силна игра.Вярно че по - миналата година взеха ШЛ, обаче явно атмосферата в Англия им идва неблагоприятна...

Link to comment
Share on other sites

Някой ако се е съмнявал, че Челси вече са преситени от футбол да гледа вчерашния мач :P

То бива мързел, ама чак такова нещо не очаквах. Те буквално се влачиха по терена. Само Шева направи няколко по-опасни спринта и това беше. Боро с 2 удара си ги биха като момченца :lol: .

Май Роман ще трябва да купи още някой за 50-60 милиона :lol: :D

C'MON BORO !!!

Според мен изобщо не трябва да се отдава голямо значение на мача с Боро, след като не са играли Джо Коул, Робен, Галас, Балак и Чех, които всъщност са 5 титуляри.

 

 

Това че Манчестър миналата година се провалиха в ШЛ не им попречи да запишат актив от точки в Премиършип, какъвто записваха по време на ерата им в лигата, друг е въпроса че Челси вдигна летвата.В момента може да се каже че отборът им вече е наистина стабилизиран, след пораженията които остави Кийн след напускането си.Така че си има пълни шансове да се бори за титлата.

Арсенал също има голям потенциал и страхотни играчи, с които може да достигне първото място.Равенството срещу Вила не е показателно, който е гледал мача знае за какво говоря...

Относно Ливърпул, не мисля че те са способни да направят нещо този сезон, освен да гонят първите 2 - 3 отбора в класирането.Бенитез се опитва да налага прагматичен стил на игра, подобен на този на Челси, обаче все нещо му убягва.За пореден път направи голямо количество трансфери, някои от които поне според мен напълно излишни, и сега отново пред него стои мисията да сработва отбор, нещо което е в пълен противовес с постоянната силна игра.Вярно че по - миналата година взеха ШЛ, обаче явно атмосферата в Англия им идва неблагоприятна...

За Манчестър и за Ливърпул до голяма степен съм съгласен с твоето мнение, обаче Арсенал не ги виждам никак да се борят за титлата. Не може да се отрече, че ще им е доста трудно да се адаптират към новия стадион, след като бяха градили стила си на игра за значително по-малкия Хайбъри. И все пак нека видим как ще се развият трансферните саги с Ашли Коул и Рейес. Аз очаквам в близките дни "топчиите" да купят нов класен играч - особено защитата им се нуждае от подсилване след контузиите на Лаурен и Сендерос.
Link to comment
Share on other sites

Ливърпул направи множество трансфери ,защото бяха нужни нови играчи.Не мога да разбера кой от трансферите е бил излишен.Ние не се опитваме да играем като Челси.Нашия стил е много по различен от този на сините.И атмосферата в Англия си е много благоприятна,макар че често вали :wacko: .Всъщост и понятие си нямам какво трябва да означава неблагоприятна атмосфера.

Отпадането от Шампионската лига помогна на Манчестър Юн да натрупат точки в края на миналия сезон. А са няхното моментно състояние ще можем да съдим когато играят с някой по сериозен отбор.

Арсенал разполага с множество млади играчи ,който могат да прогресират ,но ми се струва че през този сезон е още рано да говорим за топчийте като основен претентен за титлата.По скоро скрит такъв ;) .

За Челси вече си казах мнението.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...