Jump to content
BulForum.com

Англия Премиершип 06/07


Trivium

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

14:45 Шефиийл Юн -Ливърпул - Диема +

 

17:00 УестХем - Чарлтън Диема +

 

17:00 Арсенал - Астън Вила Диема екстра

 

19:15 Болтън - Тотнъм Диема екстра :angry: - няма да видим дебюта на Бербо :angry:

 

Неделя

 

15:00 Ман ЮН - Фулъм Диема +

 

18:00 Челси - Ман Сити Диема Екстра

Link to comment
Share on other sites

Шефийлд - Пуул - Диема +

Уест Хям - Чарлтън - Диема +

Болтън - Тотнъм - Диема Е

Арсенал - Вила Диема Е

Ман Ю - Фулъм - Диема + или 2

Челси - Ман С - Диема Е

Link to comment
Share on other sites

дано тоя сезон да е по успорван а не като миналата година макар че се съмнявам че някой може да спре челси.бербатката показва добра форма и се надявам често да бележи и да вкара тотнъм в шампионската лига.

Link to comment
Share on other sites

жалко че мача на Тотнъм е по Диема Екстра.

 

Щеше да е хубаво ако видим дебюта на Бербатов и дано да се представи отлично.

Link to comment
Share on other sites

жалко че мача на Тотнъм е по Диема Екстра.

 

Щеше да е хубаво ако видим дебюта на Бербатов и дано да се представи отлично.

Кой ти пречи да видиш дебюта на Бербо?Пускаш си някой Live Stream и готово :P

Link to comment
Share on other sites

първият мач за сезона беше хубав. Шефилд Юнайтед дадоха всичко от себе си за да спечелят но според мен съдията леко ги поряза. ;)

Link to comment
Share on other sites

първият мач за сезона беше хубав. Шефилд Юнайтед дадоха всичко от себе си за да спечелят но според мен съдията леко ги поряза. ;)

Абе че ги поряза - поряза ги, ама не беше реално Пъъл да паднат при положение, че цяло 2ро полувреме нападаха.Освен това тактиката на Бенитез малко се прецака след контузиите на Карагър и Риизе...

Link to comment
Share on other sites

Абе че ги поряза - поряза ги, ама не беше реално Пъъл да паднат при положение, че цяло 2ро полувреме нападаха.Освен това тактиката на Бенитез малко се прецака след контузиите на Карагър и Риизе...

 

защо да не е реално да паднат ? Според мен си беше напълно реално, може да са нападали цяло второ полувреме ама кажи ми имаха ли поне едно положение освен това на Джерард при "дузпата" ? Пък и едва ли трябва да се оправдават с това, че двама футболисти им се се контузили. Коментатора хубаво каза, че за да са отбор с притенции към титлата трябва да умеят да излизат от такива ситуации.

Link to comment
Share on other sites

Силно се надявам да има по-голяма конкуренция в лигата тази година. Хегемонията на един отбор прави безинтересна надпреварата. Вижте как във Ф1 направиха всичко възможно Шумито да го бутнат. Та надявам се на повече "английски" резултати този сезон.

Ливърпул не показаха нищо в този мач, нито игра , нито класа , нито загатване за титлата. Нивата е дълга обаче с тва дърво(Роби Ф.) дето го върнаха в нападението вместо Крауч нищо няма да направят.

 

И все пак надявам се титлата да се върне в Манчестър макар да е видимо как още в началото им пречат всякак. Ума не ми го побира как може да накажат играч за мачове в лигата от картон в приятелски турнир в друга държава?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Като гледам резултатите от първия кръг ,Висшата лига ще е по интригуваща от всякога.Макарче отбори,

от който се очаква да се борят за титлата направиха равенства (визирам Ливърпул и Арсенал).

Не съм съгласен ,че Ливърпул заслужаваха да загубят.Мача беше физически сблъсък ,топката беше постоянно в въздуха и имаше тоста единоборства.Ясно ми е че това е начина Шефилд Юн да могат да се конкурират с останалите отбори и все пак футбола не трябва да се превръща в чисто физически спорт.Надявам се Ливърпул скоро да навлезе в оптимална форма и да показва игра достойна за титлата във Висшата английска лига. ;)

 

P.S. Всеки който твърди ,че Роби Фалуър е дърво да седне в къщи и да си напише домашното!!!Роби е изключителен футболист и макар далеч от най-добрите си години има какво да даде на Ливърпул и футбола като цяло!!!

А относно картоните - всеки трябва да си носи последствията от свойте действия.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Всеки който твърди ,че Роби Фалуър е дърво да седне в къщи и да си напише домашното!!!Роби е изключителен футболист ....

Беше, беше?! Със спомени титла в Англия не се печели. Беше добър докато беше в Ливърпул преди да премине в Лийдс. След последвалите трансфери е бледа сянка. Крауч е в страхотна форма. Явно има някъв проблем или просто Рафа не си подреди правилно "картите"

Link to comment
Share on other sites

Мисля че днес видяхме резултатите от 8 доста интересни мача обаче трябва да минат още доста кръгове за да си правим изводи...

А относно Фаулър - велик играч, дори и сега, когато е далеч от върховата си форма той може да намери топката както трябва и да реши даден мач!

Link to comment
Share on other sites

Мисля че днес видяхме резултатите от 8 доста интересни мача обаче трябва да минат още доста кръгове за да си правим изводи...

А относно Фаулър - велик играч, дори и сега, когато е далеч от върховата си форма той може да намери топката както трябва и да реши даден мач!

 

Стига бе хора, как може да кажете, че Роби Фаулър е велик играч ? Много добър "да" т.е. бил е такъв преди ;) сега е далеч от това което е бил и според мен едва ли ще намери същата форма до колкото си спомням играе в Ливърпул от средата на предишния сезон и головете му се броят на пръсти.

 

и аз смятам, че Крауч е по добрия вариант вместо Фаулър ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо Фаулър е велик играч? Заради движението му по терена, заради способността му да комбинира и извежда в отлични позиции съотборниците си. Заради добрият му завършващ удар и умението да се пласира. Не че съм му кой знай какъв фен, но пък виждам заради какво Бенитез го превика при него.

Защо не пусна Крауч? Защото искаше да раздвиже играта и да я направи по-технична, а не физическа каквато стана дори след като изкара всичките си технични играчи на терена.

Защо Ливърпул не показаха класа? Защото се видя, че в тази си формация този отбор не се разбира. Или иначе казано в нападение извеждащите топки си ги знаеха само тези, които ги пускаха. Както се казва - като се сработят повече.

Дузпата си беше спорна. От една страна Джерард си дръпна крака и след това загуби равновесие (но за да има нарушение, не е задължително да има контакт)... от друга контакт нямаше. Различните садии го свирят различно.

Иначе жалко за Бербатката и отбора му, надявах се да бият и той да отбележи.

Link to comment
Share on other sites

Мисля ,че basten обясни нещата доста изчерпателно. ;)

Относно Крауч - той не бива да е титуляр във всеки мач ,просто защото когато е на терена играта на Ливърпул се върти главно около центрирания към него. Роби Фалуър е много по разнообразен и труден за опазване.Така ,че си мисля че ако трябва да се избира между Фалуър и Крауч ,Роби би трябвало да е по-дълго време на терена от Крауч.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам резултатите от първия кръг ,Висшата лига ще е по интригуваща от всякога.

 

Ще бъде интригуваща, от второто място надолу ;) Като гледам отборите с големи амбицийки как едва се измъкнаха от срамни загуби (Арсенал на свой терен от Вила, а Ливърпул като гости на новаци с измислена дузпа), направо би ме било срам да се наричам претендент за титлата ако съм на тяхно място ;)

 

Челси пак без конкуренция :angry:

Link to comment
Share on other sites

Евала на Ман за тоя мач, ако задържат тая форма ще е доста интересно първенството ;)

Link to comment
Share on other sites

Наистина по скоро Фулъм са слаби. :lol:

За формата на Манчестър ще може да съдим едва в следващите кръгове.

За Челси нищо немога да кажа ,защото не съм гледал дори репортаж още ,но все пак очаквана победа на сините.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...