Jump to content
BulForum.com

Англия Премиершип 06/07


Trivium

Recommended Posts

4-ti li sa? 4-ti sa.Pove4e nqma kakvo da govorim.Puk i Liverpool 6te zavur6at nad Arsenal,makar na mene li4no igrata na Top4iite pove4e da mi haresva,ama to tova ne se gleda vuv futbola...Vajni sa rezultatite.Kolkoto do pobedata na Arsenal...Mislq 4e 6te im e posledna na Anfield v blizkite 2 godini.Puk i da kaja 4e i Arsenal napraviha ne6to mn hubavo - Vzeha Baptista za Reyes.Toq ispanec e ni6to pove4e ot 1 obiknoven futbolist za srednq6ki otbor.Izop6to ne zaslujava da e v Real.Ama na tqh im znae6 lai6kata politika.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Tи изкара ник :D

 

Рафа да си ходи ... за 3 години като изключим КЕШ - трябваше да изгради отбор, който да взима поне 50 % от важните си мачове срещу големите отбори. Ми не става така - да си зима латиносите с него и да си дига чукалата.

Link to comment
Share on other sites

Вижте червения картон на Джилберто Силва ... смях . :pirate Тоя съдия нещо май не видя положението добре . Роби Савидж заслужаваше двойно повече червения картон. Удар с ръка в лицето без топка и вече падналия Силва посегна с крак към него и съдията "справедливо" даде картон само на Джилберто... :angry1

 

ЕДИТ:Браво Коло мачкайййй :)

EDIT2: Анри :punk N1! Поредния красив гол

Link to comment
Share on other sites

Мача west hem - fulham завърши 3:3 и аз не успях да го гледам, и съжелявам. Сигорен съм че мача е бил много интересен.

 

За съжаление west hem са зле. На 3 точки от wigan и wigan има мач по-малко. Но съм сигурен, че чуковете пак ще греят с хубавия си футбол и ще се спасят от изпадане.

Link to comment
Share on other sites

... Но съм сигурен, че чуковете пак ще греят с хубавия си футбол и ще се спасят от изпадане.

 

надеждата умира последна ..., аз обаче съм песимист (за да могат да ме изненадат приятно)

Link to comment
Share on other sites

надеждата умира последна ..., аз обаче съм песимист (за да могат да ме изненадат приятно)

Никога не бъди песимист!!! STAND YOUR GROUND!!! B)

Link to comment
Share on other sites

хаха, палячовците чел$и пак паднаха :lol:

Гледах мача и Ливърпул ги изкъртиха,особенно през първото полувреме :)

Петър Чех се завърнал бе,с няква каска игра :D

Link to comment
Share on other sites

На полувремето WeST HeM води на newcastle с 2:1 като гост. Въпреки че всички заложиха на newcastlle в еврофутбола, аз заложих west hem. И за сега залога ми е оправдан. Ай дано бият.

Link to comment
Share on other sites

Гледах мача и Ливърпул ги изкъртиха,особенно през първото полувреме :)

Петър Чех се завърнал бе,с няква каска игра :D

аз пък гледах повече второто полувреме и ливърпул бяха опълченци,като правеха доста опасни контри,които усираха.

интересно кво ша направят утре арсенал и манчестър

Link to comment
Share on other sites

аз пък гледах повече второто полувреме и ливърпул бяха опълченци,като правеха доста опасни контри,които усираха.

интересно кво ша направят утре арсенал и манчестър

Според мен Арсенал ще бият с 1 гол разлика :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен Арсенал ще бият с 1 гол разлика :)

абе не ме интересува кой ша бие,не съм фен на нито един от двата отбора.просто искам да гледам бърз и атрактивен футбол,по възможност с повечко голове

Link to comment
Share on other sites

Честито на всичко фенове на най-титулувания отбор в Англия! :woot

Скъсахме им задниците на смелси!

Просто няма кво друго да ви кажа,освен честито!!!

 

Кофти,че Помпи ми усраха цялата работа! Много се ядосвам!

Но кво да се прави....

Link to comment
Share on other sites

Да бяхте удържали 2ката... 0-2

Ем.....ние си ги направихме головете.Да затова може да се сърдим само на себе си,но не е ли все пак добър резултат? :punk

Link to comment
Share on other sites

Честито на всичко фенове на най-титулувания отбор в Англия! :woot

Скъсахме им задниците на смелси!

Просто няма кво друго да ви кажа,освен честито!!!

 

Кофти,че Помпи ми усраха цялата работа! Много се ядосвам!

Но кво да се прави....

 

За тези който не са толко навътре но все пак носят Ман.Юнайтед в сърцето си от бая време може ли малко повече инфо :)

Link to comment
Share on other sites

Честито на всичко фенове на най-титулувания отбор в Англия! :woot

Скъсахме им задниците на смелси!

Просто няма кво друго да ви кажа,освен честито!!!

 

Кофти,че Помпи ми усраха цялата работа! Много се ядосвам!

Но кво да се прави....

 

За тези който не са толко навътре но все пак носят Ман.Юнайтед в сърцето си от бая време може ли малко повече инфо :)

@Чефо сори ,че ще те разочаровам ,ама най-титулувания клуб в Англия се казва Ливърпул :pirate ... Не мога да повярвам ,че го казах... :D

Whatever

Link to comment
Share on other sites

@Чефо сори ,че ще те разочаровам ,ама най-титулувания клуб в Англия се казва Ливърпул :pirate ...

Whatever

 

Видях в линка на първия пост кво е станало. Знам за Ливърпул :)

Link to comment
Share on other sites

Ем.....ние си ги направихме головете.Да затова може да се сърдим само на себе си,но не е ли все пак добър резултат? :punk

Както можеше да бием, така и можехме да паднем. Sem jemsis park не е гоступриемен стадион и мисля, че е добре, че взехме точка от мач, който всички мислеха, че WeST HeM ще загуби :)

Link to comment
Share on other sites

А тия Ман Сити изненадаха много с тази разгромна загуба като домакин от непретенциозния отбор на Блякбърн. Добре,че не пуснах еврофутбол :) .От Ливърпул-Челси,Ман Сити - Блякбърн и Рединг - Шефийлд Ютд. май само Рединг щях да позная.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...