Jump to content
BulForum.com

Англия Премиершип 06/07


Trivium

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Лично мое мнение е, че Челси играят по-атрактивен и по-резултатен футбол от Ливърпул, поне под ръководството на Бенитес.

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул направи множество трансфери ,защото бяха нужни нови играчи.Не мога да разбера кой от трансферите е бил излишен.Ние не се опитваме да играем като Челси.Нашия стил е много по различен от този на сините.И атмосферата в Англия си е много благоприятна,макар че често вали :wacko: .Всъщост и понятие си нямам какво трябва да означава неблагоприятна атмосфера.

Отпадането от Шампионската лига помогна на Манчестър Юн да натрупат точки в края на миналия сезон. А са няхното моментно състояние ще можем да съдим когато играят с някой по сериозен отбор.

Арсенал разполага с множество млади играчи ,който могат да прогресират ,но ми се струва че през този сезон е още рано да говорим за топчийте като основен претентен за титлата.По скоро скрит такъв ;) .

За Челси вече си казах мнението.

Виж сега, аз изразявам мое лично мнение!Обичам си английския футбол и го следя отбизо от доста време.Всеки отбор прави смяна на поколенията и при никой това не става безболезнено - Манчестър преминаха това през последните 2 сезона, Арсенал го правят от миналия.Многото трансфери водят то затруднения в играта.Рядко се случва, както бе със ситуацията на Челси да подмениш половин отбор и да пожънеш такива успехи.Относно неблагоприятната атмосфера, вместо да се правиш на много важен и да твърдиш че не разбираш замисли се малко и ми кажи какво съществено постигна в Премиършип Ливърпул в последните няколко сезона!Не знам дали се дължи на френските и испански треньори които се подвизават начело на клуба, обаче играта им не се движи както очакват.Разбирам че си фен и Пуул ти е на сърцето ама дай малко по обективно.Каква беше философията на Бенитез като дойде в Ливърпул:Хайде да оправим защитата, пък ако успеем и да вкараме още по хубаво, те затова и записха толкова хиксове.За миналия сезон пооправихме защитата и сега ще градим нападение.Ами нека!Дано успее да направи нещо интересно, така че да има нещо атрактивно в играта на отбора, а не умишлено да отбягвам мачовете на Пуул, защото наскоро не са ми грабвали окото(с изключение на представленията, които изнасяха миналия сезон за ФА къп)

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, аз изразявам мое лично мнение!Обичам си английския футбол и го следя отбизо от доста време.Всеки отбор прави смяна на поколенията и при никой това не става безболезнено - Манчестър преминаха това през последните 2 сезона, Арсенал го правят от миналия.Многото трансфери водят то затруднения в играта.Рядко се случва, както бе със ситуацията на Челси да подмениш половин отбор и да пожънеш такива успехи.Относно неблагоприятната атмосфера, вместо да се правиш на много важен и да твърдиш че не разбираш замисли се малко и ми кажи какво съществено постигна в Премиършип Ливърпул в последните няколко сезона!Не знам дали се дължи на френските и испански треньори които се подвизават начело на клуба, обаче играта им не се движи както очакват.Разбирам че си фен и Пуул ти е на сърцето ама дай малко по обективно.Каква беше философията на Бенитез като дойде в Ливърпул:Хайде да оправим защитата, пък ако успеем и да вкараме още по хубаво, те затова и записха толкова хиксове.За миналия сезон пооправихме защитата и сега ще градим нападение.Ами нека!Дано успее да направи нещо интересно, така че да има нещо атрактивно в играта на отбора, а не умишлено да отбягвам мачовете на Пуул, защото наскоро не са ми грабвали окото(с изключение на представленията, които изнасяха миналия сезон за ФА къп)

 

 

Съгласен съм ,че многото трансфери водят до затруднения в играта.Но в конкретния случей с Ливърпул отбора просто се нуждаеше от нови играчи.Напуснаха двама нападатели ,на тяхно място дойдоха други двама.Беше необходим качествен футболист в дясната зона ,купихме такъв.И останалите 2 трансфера на млади футболисти ,който ми се струват просто задължителни.Както и Фабио Аурелио ,който гледайки първите мачове ,особено този срещу Шефилт ,той беше един от малкото футболисти на висота.

Чесно казано факта ,че Ливърпул могат да играят превъзходно в турнирните за купите ,а да не могат да се борят за титлата в лигата е необясним.Играем много постоянно ,но губим точки от малки отбори ,а в дербитата често се случват странни неща :wacko: :lol: .Мисля си ,че най-правилния начин да се изгради добър отбор е като се започне от защитата.

От началото на сезона са минали два кръга и то не пълни.Аз небързам да си правя изводи за играта на който и да е отбор.Ще изчакаме и ще видим как ще заиграе Ливърпул.

 

 

П.С. Разбирам ,че изразяваш твое мнение.Аз израсявам мое.В крайна сметка тази тема е точно за това. :smile:

Link to comment
Share on other sites

LIVERPOOL! Гответе се,защото Лондонските Чукове идват за реванш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :devil B) :starwars:

 

Точни това е ...

 

West ham RuLLz

 

Радвам се ,че сте толкова обнадеждени :D .Уест Хям са ми симпатичен отбор - играят атакуващ футбол и вкарват много голове.Нядявам се да стане добър мач и Ливърпул да спечели естествено ;) .

 

 

Ето и програмата:

Събота - 26 Авг 2006

14.45 Ливърпул - Уест Хям

17.00 Чаралтън - Болтън

17.00 Фулъм - Шефилд Юн

17.00 Тотнъм - Евъртън

17.00 Уотфорд - Манчестър Юн

17.00 Уигън - Рединг

19.15 Манчестър Сити - Арсенал

Неделя - 27 Авг 2006

16.00 Астън Вила - Нюкясъл Юн

18.00 Блекбърн - Челси

Понеделник - 28 Авг 2006

22.00 Мидълзбро - Портсмут

 

Едит:Програмата е оправена.Извинявам се за недоглеждането :blink: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул направи множество трансфери ,защото бяха нужни нови играчи.Не мога да разбера кой от трансферите е бил излишен.

Все още е твърде рано, за да кажем кой трансфер е бил излишен. Равносметката ще се направи към края на сезона, но то не е и възможно всички нови играчи да са успешни - винаги има провали.

 

Лично мое мнение е, че Челси играят по-атрактивен и по-резултатен футбол от Ливърпул, поне под ръководството на Бенитес.

Напълно съм съгласен. Поне миналата година Пуул бяха най-скучният за мен отбор в Англия. Ще видим дали ще има някаква промяна през този сезон.

Аз чакам с нетърпение да гледам за пръв път тази кампания любимия Нюкасъл утре срещу Вила. Чака ни тежък мач.

Link to comment
Share on other sites

Ето и програмата:

Събота - 26 авг 2006

14.45 Ливърпул - Уест Хям

17.00 Чаралтън - Болтън

17.00 Фулъм - Шефилд Юн

17.00 Тотнъм - Евъртън

17.00 Уотфорд - Манчестър Юн

17.00 Уигън - Рединг

Неделя - 27 авг 2006

16.00 Астън Вила - Нюкясъл Юн

18.00 Блекбърн - Челси

19.15 Манчестър Сити - Арсенал

Само да внеса малки корекции - Ман Сити и Арсенал играят днес от 19.15

А последният мач от кръга е в понеделник от 22.00 Боро - Портсмут

По принцип програмата е построена по този начин: В събота има ранен мач от 14.45, късен от 19.15, а останалите са от 17.00.В неделя винаги има мач от 18.00 и един или 2 по ранни.В понеделник понякога се играе последният мач от кръга и той е във вечерните часове, съобразен с това че е работен ден.Тва е в общи линии схемата на излъчване на стандартния Премиършип Уикенд.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се ,че сте толкова обнадеждени :D .Уест Хям са ми симпатичен отбор - играят атакуващ футбол и вкарват много голове.Нядявам се да стане добър мач и Ливърпул да спечели естествено ;) .

 

 

Ето и програмата:

Събота - 26 авг 2006

14.45 Ливърпул - Уест Хям

17.00 Чаралтън - Болтън

17.00 Фулъм - Шефилд Юн

17.00 Тотнъм - Евъртън

17.00 Уотфорд - Манчестър Юн

17.00 Уигън - Рединг

Неделя - 27 авг 2006

16.00 Астън Вила - Нюкясъл Юн

18.00 Блекбърн - Челси

19.15 Манчестър Сити - Арсенал

А най-якото е,че мача ще го дават по Д+ ( Ливърпул - Уест Хям ) ;) Късмет мърсисайдци :P

Link to comment
Share on other sites

Все още е твърде рано, за да кажем кой трансфер е бил излишен. Равносметката ще се направи към края на сезона, но то не е и възможно всички нови играчи да са успешни - винаги има провали.

 

 

Поне миналата година Пуул бяха най-скучният за мен отбор в Англия. Ще видим дали ще има някаква промяна през този сезон.

 

 

Не съм казвал ,че всички трансфери ще бъдат успешни. Прочети целия ми пост и ще разбереш какво съм искал да кажа ;) .Ако наричате победите с по един на нула резултатен футбол ,то наистина Челси играе такъв.Ливърпул не показа ,кой знае какво в началото на сезона ,но накрая беше отбора ,който създаваше най-много положения за гол от всички отбори в лигата..Факт.За съжаление обаче реализираше твърде малко от тях.

 

 

 

А най-якото е,че мача ще го дават по Д+ ( Ливърпул - Уест Хям ) ;) Късмет мърсисайдци :P

 

Късмета е хубаво нещо ,но ние ще разчитаме на други работи в тоя мач ;) .

Link to comment
Share on other sites

Ем,бих казал,че беше наистина добър мач....Жалко,че Бойер,Йосито и Мълинс изпуснаха трите най-чисти положения през 2-рото полувреме :(.

 

Liverpool - West Ham | 2 - 1 |

 

И наистина Дир Кайт игра добре.

Link to comment
Share on other sites

Ем,бих казал,че беше наистина добър мач....Жалко,че Бойер,Йосито и Мълинс изпуснаха трите най-чисти положения през 2-рото полувреме :( .

 

Liverpool - West Ham | 2 - 1 |

 

И наистина Дир Кайт игра добре.

 

 

Важен е крайния резултат.Кой какви положения изпуснал няма особено значение ;) .

Иначе мача наистина беше много добър и Уест Хям се представиха на ниво.

Относно Кайт той наистина игра добре.Изглежда няма да му трябва много време за да се приспособи към английския футбол.

Link to comment
Share on other sites

Важен е крайния резултат.Кой какви положения изпуснал няма особено значение ;) .

Иначе мача наистина беше много добър и Уест Хям се представиха на ниво.

Относно Кайт той наистина игра добре.Изглежда няма да му трябва много време за да се приспособи към английския футбол.

Аз разбрах за Кайт от World Cup 2006 :bgrin:

Не го бях чувал иначе.....Но определено играе добре.

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах за Кайт от World Cup 2006 :bgrin:

Не го бях чувал иначе.....Но определено играе добре.

 

Всъщост като се замисля гледал съм няколко мача на Кайт с фланелката на Холандия,но никога не съм го гледал на клубно ниво,преди днешния сблъсък :lol: .Аз личното се надявам името му да се изпълва с все повече смисъл,макар че когато чух за неговия трансфер бях леко скептичен ;) .Ще видим как ще се представи в бъдеще,но началото е повече от обещаващо :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Всички резултати от този кръг:

Ливърпул 2 - 1 Уест Хям

Чаралтън 2 - 0 Болтън

Фулъм 1 - 0 Шефилд Юн

Тотнъм 0 - 2 Евъртън

Уотфорд 1 - 2 Манчестър Юн

Уигън 1 - 0 Рединг

Манчестър Сити 1 - 0 Арсенал

Астън Вила 2 - 0 Нюкясъл Юн

Блекбърн 0 - 2 Челси

Мидълзбро 0 - 4 Портсмут

 

Мисля си,че този кръг показа защо английската висша лига е най-силната и най-непредвидимата в света.Това е магията на Премиершип :lol: .

Относно мача между Челси и Блекбърн - според мен имаше дузпи и в двете ситуации,но Тери малко преигра и затова беше отсъдена само тази в полза на "сините" от Лондон.

Link to comment
Share on other sites

подочух,че май астон вила ги бил зел някакъв американски милиардер.вярно ли е?

незнам дали е така, но този сезон се представят доста добре :)

Link to comment
Share on other sites

Съвсем вярно е. Ранди Лернер май се казваше. Купил е 59% от акциите им. И най-верочтно той е причината да могат да отделят 7 милиона за Стилиян и да го отпъкнат от Помпи.

Link to comment
Share on other sites

Бербатов беше фурия в пред-сезонната подготовка. Аз едно не мога да си обясня - при положение, че Светльо се справи толкова добре в първия мач, защо в следващите два го пуснаха резерва? Предполага, че след снощния си гол ще си заслужи титулярното място срещу Уиган и пак ще се разпише. Кану и Тодоров - яка нападателна двойка :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BBC разкри измами в Премиършип

Сенчести сделки на Острова

 

Ае да ви видя сега всичките, дето викахте, че Серия А е глупаво първенство, 'щото всичко било мафия :lol:

 

21596.jpg

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй :) Ама автора на втората статия си дъвче сигурно гащите от яд, че двамата аржентинци отидоха в Уест Хям, а не в Арсенал/Манчестър както се говореше по-рано :lol:

Link to comment
Share on other sites

BBC разкри измами в Премиършип

Сенчести сделки на Острова

 

Ае да ви видя сега всичките, дето викахте, че Серия А е глупаво първенство, 'щото всичко било мафия :lol:

 

21596.jpg

 

:devil

 

 

Става въпрос за трансфери на играчи с разни тъмни сделки. И това хвърля сянка върху Премиершип, но никъде не видях нещо за купени и оговорени мачове. Серия А е глупово първенство ,защото 70 % от мачовете са нагласени.

А и би трябвало да говорим ,когато филма е излъчен ,а не като четем някакви статийки. Така ,че ще изчакаме и ще видим точно за какво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...