Jump to content
BulForum.com

Терминатор 4


Doss

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Аз чух друго.....май май ще изчакат докато му мине мандата и ако не го преизберат май ще участва.....затова филма е изтеглен толкова назад.....иначе трябваше да се пусне още 2005 за снимане

Link to comment
Share on other sites

Да това се надяват и сценаристие....първо трябваше да има снимки още 2004 после ги отложиха за 2005....а сега се вижда че май май ще трябва да излиза 2009 ама да видим, то ще се разчуе :))

Link to comment
Share on other sites

Дано никога не го заснемат.

Филмите за Терминатор-и трябва да се снимат само от Джеймс Камерън.

 

Терминатор 3 въпреки страхотните ефекти и добри актьори беше пълна издънка откъм сценарий. Почти всички готини сцени бяха със заемки от втората част. Да не говорим че нещата които третия филм казва са в пълна противоположност на тези от втория (че можем да променим съдбата си). Тези които са чели книгите ще намерят още по-големи разминавки.

 

Вероятността за още една издънка е твърде голяма. Предпочитам да няма филм отколкото да има още една гавра с любимите ми филми.

Link to comment
Share on other sites

Дано никога не го заснемат.

Филмите за Терминатор-и трябва да се снимат само от Джеймс Камерън.

 

Терминатор 3 въпреки страхотните ефекти и добри актьори беше пълна издънка откъм сценарий. Почти всички готини сцени бяха със заемки от втората част. Да не говорим че нещата които третия филм казва са в пълна противоположност на тези от втория (че можем да променим съдбата си). Тези които са чели книгите ще намерят още по-големи разминавки.

 

Вероятността за още една издънка е твърде голяма. Предпочитам да няма филм отколкото да има още една гавра с любимите ми филми.

Да, това сме го обсъждали много пъти в друга тема. Въпреки, че в повечето случаи новите версии на хитове, правени от друг режисьор и екип са пълни с какви ли не компютърни и визуални ефекти, като мине месец-два откак съм гледал подобно продължение, вече не си спомням за какво ставаше дума вътре....за разлика от оригинала, където почти всяка сцена е запомняща се. Та нищо чудно и този терминатор да го осерат с някакви небивалици, без никаква връзка със сюжета. Само ми е интересно ако играе Арни, който между другото следващата година става на 60, дали ще успеят да му скрият възраста с повечко грим и някой друг компютърен ефект... :devil

 

П.П. А ако наистина ще го прави пак Джеймс Камерън, да се надяваме че филмът ще се получи хубав. Конкретен пример за мен е трилогията "Индиана Джоунс" на Спилбърг - всеки филм си е хубав за себе си. :)

Link to comment
Share on other sites

Мидекс тя индиана джоунс трилогия ама снимат 4-та част - хитро :)

то и джурасик парк трилогия ама снимат 4-та част

 

а колкото до Т4 да камеранс ще го снима и арни ще е терминатор 100% потвърдил е вече :)

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама първо на мен каза.Обаждам му се вчера и питам "Чичко Арни, ти ли шъ си Терминатора, бе" и тои ми вика "Да, аз ще съм бе , майна" :)

И сега всичко е на 6.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами само си опитайте да си представите в ролята на терминатора някой друг,ами не Арнолд...аз лично не мога,то без него по-добре изобщо да не снимат.

Link to comment
Share on other sites

Чичко Арни наистина си е незаменим в тази роля която му пасва перфектно за него. На мен лично би ми било интересно да видя Вен Дизел в ролята на опонента(другия терминатор) който ще се бие с Шварцебагер, май само Вин има сходна физика с чичо Арни, а и той не е много по приказките а повече по действията :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

май само Вин има сходна физика с чичо Арни, а и той не е много по приказките а повече по действията :bgrin:

Вин има сходна физика със дядо Арни преди 20-30 години...

Ако Шварценегер наистина играе във филма ,то заглавието му трябва да е "Пенсионатор 4". :D Не отричам,че в другите части на филма Арни е перфектен,но възрастта си казва думата вече...

Link to comment
Share on other sites

абе като му сложат някакъв костюм ще му скрият провисналите месища и пак ще е номер 1

Е не може цял филм да е с дрехи.Те тия филми не са направени с някви огромни типажи, та да им седят костюмите на тях през цялото време :D Просто би било някво тъпо такова :) В тоя ред на мисли ... ми да бяха сложили терминаторка бе ...

Link to comment
Share on other sites

http://forum.bodybuilding.com/photo/showph...e=big&cat=2

http://www.freakestphysique.blogger.com.br...old_in_2005.jpg

 

в момента арнолд изглежда ето така така че едва ли терминатор 4 ще е с него ..... ;) има доста по яки момчета а и той вярвам си има други задължения

Link to comment
Share on other sites

http://forum.bodybuilding.com/photo/showph...e=big&cat=2

http://www.freakestphysique.blogger.com.br...old_in_2005.jpg

 

в момента арнолд изглежда ето така така че едва ли терминатор 4 ще е с него ..... ;) има доста по яки момчета а и той вярвам си има други задължения

хахахаха голям праз .... Имаше едно американско бб списание което ми бяха донесли и го видях имаше реклама на една хранителна добавка и на рекламата един Дядка здравеняк и пишеше "никога не е късно" За тва че то за формата ... Пак и Фитнес Гурота едно друго ... Едва ли това ще е проблем за него..

Пък и всеки знае Оригинала за терминатор кой е ..........

СПоред мен ако не е арни Ще се изгуби целия филм някаде .........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://kino.dir.bg/material.php?id=5502

Без Шварценегер в „Терминатор 4”

22.10.2006 г.

 

 

Арнолд Шварценегер няма да се появи дори и с малка роля в „Терминатор 4”, според сценариста на филма. Майкъл Ферис, който е съавтор на проекта заедно с Джон Бранкато, разби всички надежди, че губернаторът на Калифорния е готов да се завърне за кратко в началото на филма.

 

Той каза: "Терминатор 3: Бунтът на машините” един вид затвори книгата за Шварценегер, също както го направи и кариерата му в политиката". Но и да имаше такъв вариант, изглежда невероятно, дори и Арнолд Шварценегер да успее да се върне в подходящата за ролята физическа форма.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ и какво точно ще е Терминатор без Арни.Изведнъж ще се появи друг-е така без никфо обяснение във филма :D ;) .A little bit stupid е тая работа,но ще видим.BTW кога излиза филма знае ли се :)

Link to comment
Share on other sites

Еми незнам ама Терминатор без Арни ще е като ХХХ без Дизел. По принцип не го харесвам актьора ( Дизел имам предвид ) ама в няколко филма добре игра. И като сложиха Ice Cube на негово място в ХХХ еми извинявам се, ама т'ва беше един от най-тъпите и измислени филми правени някога. ( за мен поне ). Така че, ако има Т4 и ако е без Шварценегер, бих го гледал, но само за да видя каква простотия са направили и как отчаяно залязват, един по един, любимите ми филми от детството. :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

То и да участва ,няма да е забавно ,поради простата причина ,че ще използват много компютърни ефекти върху визията на бат Арни ,което ще е много искуствено и тъпо ,за един класически филм.

Поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Остава малко повече от месец до излизането на "Terminator: Salvation". Като гледам актьорския състав + трейлъра филмът ще е по-голяма повърня от третата част, където феновете на Арни (като мен) можеха да се накефят поне заради самото му присъствие. Лично мнение е, че всичко трябваше да приключи с Judgement day, ама...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...