Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

az sym golqm fen na chernata muzika

nay mi haresvat DMX Ludacris Jay Z Dr DRE Snoop Dog

i vsichki drugi sashto imat mnogo qki pesni no teq gornite sa mi lubimci i iim imam vsichkite pesno pochti :)

Link to comment
Share on other sites

Lil`Scrappy !

сажелявам те !

ако те кефи тоя изпълнител (Lil`Scrappy) ти значи си я закъсал В МУЗИКАТА :(

тфа си е ЖИВА боза ве:) тфа е чист КОМЕРС !

ако искаш комерс ПУСНИ СИ ПЛАНЕТА и се кефи !

Link to comment
Share on other sites

Lil`Scrappy !

сажелявам те !

ако те кефи тоя изпълнител (Lil`Scrappy) ти значи си я закъсал В МУЗИКАТА :(

тфа си е ЖИВА боза ве:) тфа е чист КОМЕРС !

ако искаш комерс ПУСНИ СИ ПЛАНЕТА и се кефи !

Priatel as pak mislq che ti si se sbarkal neshto

ai ne si izkazvai mnenieto kato ne razbirash ot hip-hop kvo sha kajesh

Lil Scrappy bil zlee haaaaaa haaaaaa :D

q zemi se stegni we

Link to comment
Share on other sites

Lil`Scrappy !

сажелявам те !

ако те кефи тоя изпълнител (Lil`Scrappy) ти значи си я закъсал В МУЗИКАТА :(

тфа си е ЖИВА боза ве:) тфа е чист КОМЕРС !

ако искаш комерс ПУСНИ СИ ПЛАНЕТА и се кефи !

не е зле има хубави фийтчеринг-и

Link to comment
Share on other sites

не е зле има хубави фийтчеринг-и

 

 

 

 

 

 

1 към 100 може :)

слушах го !

поне се помъчих и кфо да ти кажа ...

КОМЕРС и тфа си е !

Link to comment
Share on other sites

ами аз слушам по - неизвесни изпълнители (от USA )

иначе се зарибявам по UNDERGROUND hIp hOp !

по български повече ! (D.R.S. , Slim , Димна Завеса, Нокаут , King Size , smotan Mc , шаманец , Кучетата , малко Spens , X-TEAM , аве само такива ) !

ина и яки песни той !

да прав си ама не са всички де :)

ама секи си има мнение и тфа е моето !!!

Link to comment
Share on other sites

ами аз слушам по - неизвесни изпълнители (от USA )

иначе се зарибявам по UNDERGROUND hIp hOp !

по български повече ! (D.R.S. , Slim , Димна Завеса, Нокаут , King Size , smotan Mc , шаманец , Кучетата , малко Spens , X-TEAM , аве само такива ) !

ина и яки песни той !

да прав си ама не са всички де :)

ама секи си има мнение и тфа е моето !!!

 

Predpochitam Lil`Scrappy pred tiq Bg smeshnici...smotan Mc , Slim...NEAM DUMI!Ot Bg samo X - Team stavat ama te samo edin album dea...aaa btw nqkoi znae li neshto okolo izdavaneto na vtoriq album...az bqh dochul che she izleze lqtoto na 2004 ama :angry:

Ta nqkoi ako ima info da kaje...

Link to comment
Share on other sites

по български повече ! (D.R.S. , Slim , Димна Завеса, Нокаут , King Size , smotan Mc , шаманец , Кучетата , малко Spens , X-TEAM , аве само такива ) !

ина и яки песни той !

Da ve tragnal sam da slusham balgarite :sick

istinata e drugade

Link to comment
Share on other sites

Lil' Scrappy има яки парчета предпочитам да слушам него пред изброените от Ghetto_Freak изпълнители на рап и хип-хоп у нас.

Link to comment
Share on other sites

Аз слушам почти всякакви рап изпълнители, но ме дразни комерса определо...

Др.Дре е моят любимец,но това не значи, че непрекъснато слушам само и единствено него... а'ре с'я няма да изреждам всичко което слушам штото трябва да пиша до утре сутрин.

Та да се вкюча и за комерса... когато един негър (не е задължително :) ) живее много бедно той естествено, че ще гледа да печели добре с това което прави. Обаче хора като Еминем, P.Diddy, Chingy, Nelly, Usher (той не е рапър и много се ядосах като търсих в един сайт нешто и цъкнах "black & Hip-hop" и на първо място излезе той, затова и го пиша) и някой други, го правят прекалено - те рапират само и единствено с мисълта: "ПАРИ ПАРИ ПАРИ ПАРИ" и когато рапа се прави за пари - зле звучи.

Всеки има свое собствено мнение!

Има и български изпълнители, който са много добри - X team ме зарибяват доста. Аре piece на всички и

 

HIP-HOP NEVER DIES!

Link to comment
Share on other sites

Да ме извинява Lil`Scrappy ама песните на Lil`John са много по хубави, особено от най-новия му албум.

 

ПС: препоръчвам ви тази http://www.warez.ru:8084/mp3/Lil.Jon.And.T....-.Contract.mp3

Priatel Lil Jon i men me kefi mnogo

no opredeleno poveche me kefi albuma na Lil Scrappy

inache imat i qki parcheta

Lil Jon And The Eastside Boyz

daje ot dosta vreme sam se zarebil po tova (mnogo e jestoko) kakto klipa taka i bucheneto

Lil.Jon.feat.The.Eastside.Boyz.-.Roll.Call

Link to comment
Share on other sites

Има и български изпълнители, който са много добри - X team ме зарибяват доста. Аре piece на всички                         

 

хахаха респект ли беше пийс ли беше :)

Link to comment
Share on other sites

Аз слушам почти всякакви рап изпълнители, но ме дразни комерса определо...

Др.Дре е моят любимец,но това не значи, че непрекъснато слушам само и единствено него... а'ре с'я няма да изреждам всичко което слушам штото трябва да пиша до утре сутрин.

Та да се вкюча и за комерса... когато един негър (не е задължително  :) ) живее много бедно той естествено, че ще гледа да печели добре с това което прави. Обаче хора като Еминем, P.Diddy, Chingy, Nelly, Usher (той не е рапър и много се ядосах като търсих в един сайт нешто и цъкнах "black & Hip-hop" и на първо място излезе той, затова и го пиша) и някой други, го правят прекалено - те рапират само и единствено с мисълта: "ПАРИ ПАРИ ПАРИ ПАРИ" и когато рапа се прави за пари - зле звучи.

Всеки има свое собствено мнение!

Има и български изпълнители, който са много добри - X team ме зарибяват доста. Аре piece на всички            и           

 

HIP-HOP NEVER DIES!

 

Nai - hubavo nedie da post-vash poeche v temi za Rap che s tiq izkazvaniq :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ееее Clades беше ми доста смешно,когато прочетох поста ти и викам да се вслушаш в съвета,които ти даде Lil`Slim

Link to comment
Share on other sites

Бе ша ви са и разбирачите. Слушал ми там двама човека и си мисли, че слуша рап човека! Др. Дре - комерсиален тъпак. Изкарва се в песните си гангстер, а напусна DeathRow,защото не бил удовлетворен и щастлив от гангстерската култура, която се ширела в DeathRow и обкражението му...

Link to comment
Share on other sites

Awe omrazna mi ot profesori i razbira4i tyka. Tva bilo komersialno, onva ne bilo Hip Hop, tva e R#B a ne RAP, oniq bil bati tapaka, a viee kvi ste? :) :laughing:

Are saobrazqvaite se malko, vsi4ki ste golemi razbira4i. Ako ste prepora4vate nesto pisete ako ne are. (Str8_Ballin) Dr. Dre ako e tapak ti ne znam kav si.

Edno ste vi kaja vsi4kite teq rapari tyka sa mnogo golemi i imat strashni pesni i nemoje edin tapak da pravi super mnogo pari i cql svqt da go slusha.

Link to comment
Share on other sites

Mate, Дре има само един добър албум - първия(той откъм албуми е много дефицитен, човека), а той е издаден преди повече от 10 години. Тай че може да си представиш за какво говорим.

Link to comment
Share on other sites

Awe na vseki mu haresva razli4no. The Chronics- tva za men e edin super album i nqma 4ovek koito da ne misli taka. No kakto i da e ne iskam da sporq vse pak az ne sam 4ak tolkova golqm razbira4, prosto slusham takava muzika.

Link to comment
Share on other sites

Edno ste vi kaja vsi4kite teq rapari tyka sa mnogo golemi i imat strashni pesni i nemoje edin tapak da pravi super mnogo pari i cql svqt da go slusha.

 

 

T`ka e ama nekoi go narichat commers..ama az sym sprql da go comment t`fa veche...ili kakto kazva Bizzare vyv D12 - Get Back

You say Bizzare go commercial ? Bitch you suck my dick!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...