Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

Str8_Ballin але ари стия си прави на разбирач ле добре знаеш дефрол иии браво. От 1 година слушаш 2пак ама прекааляваш остави хората да си слушат кво им е кеф комерсиял не комерсиял тва е ясно. Уважавам те ама стига глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply
Link to comment
Share on other sites

mi ne prosto nqkoi hora si mislqt 4e slushat nqkuv lud underground koito ot 100 godini nqma novi par4eta,emi izwinqwai ama par4eta ot 80-90 piswat ponqkoe vreme i plus towa kato ne ti hareswat ne gi slushai ne dawai mnenie koe ne struwa koe struwa slushai si kwoto si iskash

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(Dungeon_Siege_ @ Jan 22 2005, 16:42 PM)
Kakvo pak se sdurpahte be hora?Az ako slusham samo Busta primerno neshto problem li ima ili taka mi se struva? :angry1

офф тоя па за проблеми говори теб някой казал ли ти е нещо ? Слушай си Бъста и аз го слушам и кво?

Link to comment
Share on other sites

Mi nishto osobeno puk i ve4e toi mi pisna.Slusham kvoto m i padne i tova e. Ta za kakvo se karahte?4e edi koi si pravil po ka4estvena rap muzika ili 4e komersiala bil tup?Mi kakvo da sporim togava za gluposti.Pak oburnahte temata na ojesto4en spor.Vseki izpalnitel ima hubavi par4eta obshto vzeto i tova e polojenieto i niama da kaja nishto drygo v tozi post. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slu6m samo Underground Hip-Hop ,kakvo vi e mnenieto za grupi kato:House Of Pian , Ice T, Jeru Da Damaja, Killarmy ,Kool Keith ,KRS One, Lords Of The Underground ,Lost Boyz, Mobb Deep, N.W.A ,Naughty By Nature ,OGC ,Ol' Dirty Bastard ,Psycho Realm ,Show & A.G, Smif-N-Wessun ,Teror Squad ,Wu-Tang Clan ,Dr. Octagon,Gang Starr,ONYX,n.e.r.d,Public Enemy,das efx,Boot Camp Click,Cypress hill,Black Moon...........Kakvo 6te kajete tozi Underground Hip-Hop????????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Иначе аз слушам предимно :

 

50 Cent

Bow Wow

Chingy

D12

Dilated People

DMX

Drag On

Eminem

Freeway

Houston

Dr.Dre

Ja Rule

Jay Z

Jermaine Dupri

Lil Flip

Lil Scrappy

LL Cool J

Ludacris

Method Man

Red Man

Nelly

Cypress Hill

Qwan

Snoop Dog

Xzibit

The Game

Yung Wun

ScarFace

Jadakiss и много други...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

2Pac ,Snoop DoGG,Dr.Dre,Notorious BIG,Warren G .Това са най-големите за мене не че и другите не са ми любими но тези са ми фаворити :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...