Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

От бая време не съм преглеждал темата, май ве4е се е изчерпала.

 

Кофти ми е 4е никой не каза едно Respect за ODB. Чухте ли поне песента, за която ви бях дал линк.

Слушайте си каквото искате, няма смисъл да се карате, не виждам смисъл.

Аз ще продължа да си слушам Biggie, Wu-Tang, Cypress Hill, Onyx, NWA ................

Рапърите ще си слушат слимара, стинките, чинги-минги , както бе казал някой.....

Мисля че няма какво повече да се чете тази тема. :sick

Link to comment
Share on other sites

Кофти ми е 4е никой не каза едно Respect за ODB. Чухте ли поне песента, за която ви бях дал линк.

Слушайте си каквото искате, няма смисъл да се карате, не виждам смисъл.

Аз ще продължа да си слушам Biggie, Wu-Tang, Cypress Hill, Onyx, NWA ................

кво да я свалям тая песен като сам я слушал много пъти ;) освен тва аз слушам всико...както групите които си изброил по-горе така и някой от комерсиалните но от всичко най ми харесва да си слушам :angry: NYX

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам, само един 50 cent знам. :blush:

Ти като се правиш на много умен само ште ти кажа че 50 цент не е един!!!

сам си тарси инфото хаха ;)

а на сички други които слагат името на 2Pac до:

50 cent,jay z,chingy,nelly,ludacris,lil jon,dmx,eminem и други тем подобни наречени от някои невежа рапари че по тапи парчета от вас няма евала хип хопари хахахах сички сте толкова смешни секи втори е фен на 2Рас кво знаете вие за 2Рас ве смешници?какво от неговата музика имате ве смешници ?

чули че по МТV говорили за него и от някои по голям батко чули тва онва и вече станали фенове ахахаха "ооо 2Рас наи е наи великия,2Рас е гангстер тои е тва тои е онва" а васштност вие нипто не знаете за него не разбирате посланието в песните му не разбирате борбата му ништо не разбирате вие не сте истински фенове !!!затова спрете да споменавате му името напразно и само да се правите на големите разбирачи !!!

Link to comment
Share on other sites

да ,всеки втори смешник

"аз слушам 2pac,shady records,ludacris"с-м-е-ш-к-и

наистина.видели сте там по mtv или незнам кво си квото гледате ,чули сте california love i changes и сте станали фенове.някви лил генгстари.кво да говорим то на вас човек като ви обяснява вие ше го напсувате и ще кажете ше си слушам квото си искам.ами fuck ya all .g unit дрън дрън.пфуу тая тема смърди ве

Link to comment
Share on other sites

Awe kvi ste viq takiva kompleksari usra*te cqlata topic s vashte kompetentni mneniq.[Thug-Life]2pac ti pak kuv si ta mi obqsnqva6 we.I as sam gledal 1 kofa gluposti za 2pac i sam 4el i published articles(ako moje6 da si go prevede6 6toto gledam 4e si navutre s anglogovorq6tata kultura)za smurtta mu

na razli4ni jurnalisti(nai -mnogo vpe4atlenie mi napravi nqkav trud na 1 pi4 ot NY Times,Phill nqkoi si mislq 4e se kazva6e)no ne sam sednal da obqsnqvam 4e vsi4ki

sa mizernitzi 6tot ne spodelqt moito mnenie.Imam 4uvstvoto 4e tva vi se prevru6ta v nqkav kompleks i gledate da go izbiete nanqkade.I as imam priqteli,koito slu6at Eazy E ili puk nqkoi ot old school shkolata(CAPONE & NOREAGA i drugi tam sqkvi)no na men ne mi dopadat i tfa si e(primerno ot po-durtite na rap scenata me kefi samo Nas i Dmx ot4asti).Vseki ima svobodata da slu6a kvoto si iska tova ne go pravi 1 klasa pod teb ili ne6to podobno.I edin ot osnovnite motivi pri 2pac e za svobodata taka 4e mai ti ne si go razbral,a?

Link to comment
Share on other sites

оффф не ми ги обясняваи тия кво си гледал и кво си слушал штото си ми пределно ясен!!!

хахаха и ние сме били развалили темата по голяма глупост не можа да кажеш хахаха то тая тема си е развалена от самото пускане и защто сме развалили темата?ЗАЩОТО ГОВОРИМ ИСТИНАТА !!!и някои глупаци не могат да я приемат !!!

Link to comment
Share on other sites

Ся к'во east vs. west ли ще става ,без лоши приказки ,които к'вото иска да си слуша обсъждайте си без да се карате ,толкова ли е трудно?!

Link to comment
Share on other sites

Awe kvi ste viq takiva kompleksari usra*te cqlata topic s vashte kompetentni mneniq.[Thug-Life]2pac ti pak kuv si ta mi obqsnqva6 we.I as sam gledal 1 kofa gluposti za 2pac i sam 4el i published articles(ako moje6 da si go prevede6 6toto gledam 4e si navutre s anglogovorq6tata kultura)za smurtta mu

na razli4ni jurnalisti(nai -mnogo vpe4atlenie mi napravi nqkav trud na 1 pi4 ot NY Times,Phill nqkoi si mislq 4e se kazva6e)no ne sam sednal da obqsnqvam 4e vsi4ki

sa mizernitzi 6tot ne spodelqt moito mnenie.Imam 4uvstvoto 4e tva vi se prevru6ta v nqkav kompleks i gledate da go izbiete nanqkade.I as imam priqteli,koito slu6at Eazy E ili puk nqkoi ot old school shkolata(CAPONE & NOREAGA i drugi tam sqkvi)no na men ne mi dopadat i tfa si e(primerno ot po-durtite na rap scenata me kefi samo Nas i Dmx ot4asti).Vseki ima svobodata da slu6a kvoto si iska tova ne go pravi 1 klasa pod teb ili ne6to podobno.I edin ot osnovnite motivi pri 2pac e za svobodata taka 4e mai ti ne si go razbral,a?

кво да ти кажа човече.наричаш DMX "СТАР НА СЦЕНАТА" ?????

че той си е от новите mc-ta.все пак дебютния му албум е преди 6-7 години и звученето му си е изцяло new school.а закво си го сложил тоя аватар на Rakim

нали не слушаше ветерани.или незнаеш че Rakim има съвместни албуми с Eric B от 80-те години ?

Link to comment
Share on other sites

Ne sam kazal 4e ima old zwu4ene,a 4e prosto toi me kefi,ti ako si slu6a6 Snoop Dogg brao mnogo sa radvam.A ina4e prosto si turseh avatar i mernah tozi na Rakim.Imam negovi par4eta,no samo 1-2 slu6am...

Peractum est

Link to comment
Share on other sites

samo 2 pac!nai velikiq na vsi4ki vremena!spomnete si ot kude zapo4na vsi4ko !mir na prAxa mu ina4e.drugi dobri rapari sa sa6to i qwan i usher i chingy!vapreki tva det kazah sum za east side!takiva amatiori kato eminem ne pravat nikakav hip hop!emiinem ima samo edna hubava pesen ..sing for the moment"

Link to comment
Share on other sites

Ти като се правиш на много умен само ште ти кажа че 50 цент не е един!!!

сам си тарси инфото хаха ;)

а на сички други които слагат името на 2Pac  до:

50 cent,jay z,chingy,nelly,ludacris,lil jon,dmx,eminem и други тем подобни наречени от някои невежа рапари че по тапи парчета от вас няма евала хип хопари хахахах сички сте толкова смешни секи втори е фен на 2Рас кво знаете вие за 2Рас ве смешници?какво от неговата музика имате ве смешници ?

чули че по МТV говорили за него и от някои по голям батко чули тва онва и вече станали фенове ахахаха "ооо 2Рас наи е наи великия,2Рас е гангстер тои е тва тои е онва" а васштност вие нипто не знаете за него не разбирате посланието в песните му не разбирате борбата му ништо не разбирате вие не сте истински фенове !!!затова спрете да споменавате му името напразно и само да се правите на големите разбирачи !!!

с тоя пост визирах хора точно като spearow!!!

Link to comment
Share on other sites

хаа тоя spearow заслужава ли коментар.баси плачевното изказване."САМО 2PAC"хахах.тва да не ти е някав футболен отбор ве.а да те светна usher и chingy са поп певци а не mc-ta.хаха

"аз съм за ийст сайд"

кво имаш предвид бе момче ?

Link to comment
Share on other sites

Ти като се правиш на много умен само ште ти кажа че 50 цент не е един!!!

сам си тарси инфото хаха ;)

а на сички други които слагат името на 2Pac  до:

50 cent,jay z,chingy,nelly,ludacris,lil jon,dmx,eminem и други тем подобни наречени от някои невежа рапари че по тапи парчета от вас няма евала хип хопари хахахах сички сте толкова смешни секи втори е фен на 2Рас кво знаете вие за 2Рас ве смешници?какво от неговата музика имате ве смешници ?

чули че по МТV говорили за него и от някои по голям батко чули тва онва и вече станали фенове ахахаха "ооо 2Рас наи е наи великия,2Рас е гангстер тои е тва тои е онва" а васштност вие нипто не знаете за него не разбирате посланието в песните му не разбирате борбата му ништо не разбирате вие не сте истински фенове !!!затова спрете да споменавате му името напразно и само да се правите на големите разбирачи !!!

ave mom4e az imam Po4ti VSI4KI PESNI NA 2PAC i ne znam koi te obqvi za "razbira4" . da ne si mu rodnina! a-a - i nedai da obijda6 drugite fenove!!! :sayjin "batko"!!! :devil

Link to comment
Share on other sites

Втората ме разбива. :)

Иначе и аз предимно слушам 2pac

Респект за тоя човек, нема слаба песен! :)

 

Иначе също ме кефят:

Notorious P.I.G. 

Mobb Sleep

vNas

Smoot Drogg и други :)

P.I.G xaxaxa shto taka?

Link to comment
Share on other sites

тука а някой се обади а се изложи супер много.хаах.абе джорджи тва че имаш официалните албуми на тупак не значи че му имаш нещо кой знае кво.даже тва се намира супер лесно из фрийтата. :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...