Jump to content
BulForum.com

Black Music


Lil Scrappy

Recommended Posts

Shhh bolen-mozak omrazna mi s tvoite bucheneta,

to ti po princip samo buchish kato govorish, vzemi se

v race we 4ove4e poslushai malko 2 PAC na primer, stiga si se

kefil na Lil Jon i Lil Srappy i Lil O i Lil Kim bilo to i Lil Slim i

oste super mnogo maloumnici. Slushai nesto po ka4estveno

we mom4e.

 

P.S. To po princip samo bu4ene ti e v glavata na tebe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

ako 6te govorim za klasikata v taq muzika - spor nqma - 2pac e nai-golemiq!!!

4uite 1 ne tolkova izvestna pesen ( when i get free ) 6e razberete za kvo vi govorq! 2pac e masovo kopiran ot sega6nite raper4eta! nai-me nervi kak go pravi 50cents naprimer! :punk

Link to comment
Share on other sites

nelly enapravil 2 mnoo prili4ni albuma ednovremenno! ot sweat mnoo me (kefi heart of a champion). dosta po-dobur e drugiq album - suit! pone polovinata per4eta si zaslujavat vnimanieto!

:punk

Link to comment
Share on other sites

A ei tva e ..Wu-tang  ,:angry: nyx ,nwa , cypress , sirmixalot , public enemy , black moon , o.G.c , Gangstarr , mad skillz .... i sqkvi takia qki parcali! :wir

A ot BG ..drs , nokaut , d-famly , udarnata , sp-tata...

Ei tva e real hiphop .. a ne izbroenite ot g-unit pozirski ****!Sichki **** da mrat v kartofite ve..xeaxaex !:wir

Druoto BRETO go e kaal mnoo tochno...

 

ae chao \/

 

Edit by chicatillo: Prostotiite se triqt, a avtorite im se nakazvat s warn!

ave umnic taq muzica e izmislena na ulicata ! ai sq kaji mi kvo peqt po-to4no wu-tang i teq tvoite priqtel4eta!?!? a, i o6te ne6to - ako iska6 da mi kaje6 4e na6ite izpalniteli sa uzrqli za real hip hop , jestoko se laje6! :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Ako govorim za rap Makavelli e nai-golemiq :) (koi me razbra?)

Prosto dvijeniq,fizika,tatosi,glas,textove.....prosto e the best.

 

A ina4e DMX sy6to pravi gore-dolu dobyr rap,snoop na momenti,dori nqkoi par4eta na Notorious B.I.G i PD mi haresvat.Vij Eminem ne stava za rap.Za ne6to podobno, no ne i rap.Nito melodi4en(kym hip-hop (soul), nito gansta)nqkyv si negov.Na LL cool J ima dobri dosta melodi4ni par4eta.Dre sy6to ,no ne 4ak tolkova.Opitite na R kelly ostanaha s 4 dobri par4eta.Tova e nakratko i kato se zamisli 4ovek si kazva koi ostava da e nai-golemiq.Koi za razlika ot tezi se usmihva postoqnno i se kefi na tova koeto pravi.(drugite pravqt fizionomii na gangsteri se).Na koi textovete sa mu kakto dylboko socialni taka i gangsterski ,taka i v priznanie za maika si,taka i za priqtelite......i prosto se podigrava s vragovete.

 

6te citiram edna 4ast ot lubima moq pesen :

How can I be peaceful?  I'm comin from the bottom

Watch my daddy scream peace while the other man shot him...

 

Zamislete se ima li po golqm ot 4oveka s tatoirovkata THUG LIFE

bravo ve gossipape! nikoi ama nikoi o6te ne se e doblijil do 4oveka s tatosa thug life
Link to comment
Share on other sites

twoface... QWEN kazvash ... JIV TASHAK!t`fa `ko e rap az she si udreja lqvata ryka!

jorji_s ti pak golem razbirach go izvadi we...veche razbirachite s shibana lupata da vi rina ebati...te gleam kolko si prosveten...koi po dqvolite e 50cents?i kak t`ka reshi che kopira 2pac...zabaven si...`ma ne osobeno! :lol:

Link to comment
Share on other sites

2Pac-Loyal to the Game(produced by Eminem)tfa spored men e super spolu4liv opit na Em(makar 4e mu ne e za purvi put da se izjivqva kato producent).

btw kvo stawa s toq D-tox album na DrDre we hora :confused kolko o6te 6te go 4akame...

Link to comment
Share on other sites

като чета колко сте зле направо ми се плаче.в тая тема само вицове сте писали.хахаха.nelly добър, wu tang zle ..хаах.някви абсурдни сравнения.некви чингита мингита лудакрисовци фифти сентовце.напрао рева от смях кат чета темата.

Link to comment
Share on other sites

Преслушайте тези парчета добри са (поне за мен де):

1.Young Buck,D-Tay & Lloyd Banks-Prices On My Head

2.Young Buck and D-Tay-Drop It

3.Twista-Drinks

4.Twista-Kill us All

5.Snoop Dogg Ft. 50 Cent-Oh No(Golqma pesniovka)

6.Pitbull & Lil' John-Tomo(Remix)

Link to comment
Share on other sites

като чета колко сте зле направо ми се плаче.в тая тема само вицове сте писали.хахаха.nelly добър, wu tang zle ..хаах.някви абсурдни сравнения.некви чингита мингита лудакрисовци фифти сентовце.напрао рева от смях кат чета темата.

 

Mi nedei da chetesh we "Razbirach"! :devil

 

Raziel^ az gi iaam i naistina sa besni :music

Link to comment
Share on other sites

слушай си nelly melly chingy mingy ja rule 50 cent ludacris busta rhymes и не ми давай акъл.гангстерче :devil

Link to comment
Share on other sites

ок тва ми е последният пост в тази жалка тема.слушайте си "генгстърите" които опорочават истинските mc-ta ,като се окачват с тази титла.с вас няма смисъл да се спори ,mainstreem-а SUX

Link to comment
Share on other sites

абе тва е ремикс ве ,истинската се казва starin through my rearview

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...