Jump to content
BulForum.com

Какво има предвид кака ви farrell когато каже "задоволена"


Da Pool :-)  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами предполагам,че се е ебала с единия,ама чат пат и с другия се е чуквала,а нито един от двамата не е разбрал кво става.Имам и още няколко предположения,но тях ще ги кажа,ако не съм познал сега

Link to comment
Share on other sites

Ами предполагам,че се е ебала с единия,ама чат пат и с другия се е чуквала,а нито един от двамата не е разбрал кво става.Имам и още няколко предположения,но тях ще ги кажа,ако не съм познал сега

Ъъъ.... не точно такъв тип post-ове очаквах да прочета :sick

Забравих че може да се lock-не pool-a да е vote only :angry:

 

Абре.. къде е формата която трябва да попълня за кандидатстване за модератор :confused

 

едит: принципно аз гласувах за художествената галерия така че..

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, червено пате!

Когато една жена, каже че е задоволена, това може да значи много неща, но определено има и сексуален смисъл, защото ако не е задоволена сексуално никога не би употребила тази дума! Така че, тази анкета е много глупава!

 

И накрая смятам да обобщя:

 

Не е важно, какво е искала да каже една жена (без значение farrell или не), важното е да е задоволена, че недоволна жена не се търпи!

nай-накрая някой да каже нещо смислено,а не да се чудите ква простотия да свършите в тия жеги :bgrin:

и за да съм най-точна ясна и да ви реша проблемите-като казах задоволена-означаваше задоволена въс всяко едно отношение,та дори и сексуално :) ;)

ама вие сте-едно си баба знае,едно си баба бае :blink:

айде peace-пожелавам ви и на вас много оргазми ;) :P

Link to comment
Share on other sites

afx,да ти кажа честно-не ме интересува какво си очаквал да прочетеш ;) Като си пускал темата,да си мислил,нам не са известни закачките ти с farell.

Link to comment
Share on other sites

май май afx си търси гадже от форума :lol:

а за задоволената и незадоволена...ами определено сексуално

Link to comment
Share on other sites

Хм, според мен едва ли afx би проявил такъв интерес, чак след като тя бива задоволена(душевно!) ако имаше нещо такова... :P ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje bi pyk sex v nqkoq hudojestvena galeriq ? :)

 

Hem she e sex mashina, hem i ot izkustvo shte podbira. Pyk ako i haresa v galeriqta i paluva tam toku vij navleznala i v kulturnite sredi :)

 

Ne vijdam kvo tolkova ima da se obsujda vuprosnata kaka farell, pri uslovie, che takiva kato neq s lopata da gi rinesh iz Plovdiv.

 

P.S. farell, baby, ne otrichai nimfomanizma si, vseki 1.5 post ti e na tema sex, da ne govorim i za podpisa :)

 

P.P.S. Nikoi ne go burka kude i s koi se shibash, prosto stava dosadno kato si mislish, che na nqkoi mu e interesno i go vulnuva kakvo pravish po noshtite i pejkite.

Link to comment
Share on other sites

Ne vijdam kvo tolkova ima da se obsujda vuprosnata kaka farell, pri uslovie, che takiva kato neq s lopata da gi rinesh iz Plovdiv.

Абе има нещо такова ;). Като и чета постовете и получавам натрапчивото усещане за дежа вю... Звучи ми потресаващо подобно на някои мои познати :). Вива Пловдив! :D Иначе кво се заяждате с момичето; квото иска ще си пише момичето и както и където си иска ще се задоволява... Тцтцтц, не стига че ви прави весело тука ами вие ще се заяждате с нея... :P

Link to comment
Share on other sites

Afx and Farrel sitting in a tree... как беше нататък :love ...

 

K-I-S-S-I-N-G

 

Тази тема според мен е една публична интимна закачка от страна на afx къмто farell. лично мнение, но аз какво ли разбирам.

 

@farell: ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз чакам да я затворят или изтрият.. тъй като пак избягах от основната идея .. самия факт че се държите като сватовници...

Link to comment
Share on other sites

Имам усещането че поемам всички негативи свързани с тази тема, затова ще посоча post-а от който взех идеята :)

http://www.evrocom.info/invision/index.php...ndpost&p=529974

А да видим сега ;)

Айде народе, плюйте мен, поемам плюнки всякакви :P

@афкс... ейй, ша та шляпкам, ей ;)

Link to comment
Share on other sites

Така... видях и следващата "Гореща тема" - "Какво има в предвид кака snejko когато каже "шляпкам"?" :P :D

 

И се получава омагьосан кръг :wacko: ;) :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... групово мероприятие е когато всички "заподозрени" се съберат да си доказват какво са имали в предвид :D :) :P :love

Link to comment
Share on other sites

баси, във форумите на е-бане.нет не се говори толкоз за секс, па камо ли дали една от членките е била задоволена от некой от членовете или не чак толкоз...

абе афексе, както ти казах - зимайте се и мирясвайте. щом веднъж си успял да я задоволиш , начи има надежда да успееш и втория път. или не си бил ти баш-майстора, а?

 

фарелко, писнало ми е сериозно от тебе. повече нема да те обсъждам. аман от супер-дупер-хипер-мега-ултра-гига-и-така-нататък "жени". една жена не би се хвалила точно така.... като пораснеш, ще разбереш.

 

 

 

п.п. дали тва да не ми е последния пост до края на годината??

Link to comment
Share on other sites

Иска да каже "за тази цел си има ЛС, не искам тъпи теми, моля".

Go play (in order you have sth to play with)

Link to comment
Share on other sites

п.п. дали тва да не ми е последния пост до края на годината??

Не знам за тебе, но това е моят последен... поне до края на сесията че в последно време се хващам че постоянно се заяждам със всички.

Е.. има си и положителна страна - форума живна :P

 

Но за да не се петни повече името ми..

Boy_Zip_Mouth.gif

 

Чао на всички. :devil

Link to comment
Share on other sites

Другия отговор кърти мифки "ходене по галерии" :).Много смях ми вкара тая тема!Без да се обиждаш afx ама да не си бил напушен като си пускал тази тема ?

П.С. Мир и любов.Секс , Наркотици и Рокенрол форефър :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...