Jump to content
BulForum.com

Въпрос към жените във форума ]:->


Recommended Posts

Интересува ме какво Ви е мнението за съвременния начин на обличане на "мъжете" (слагам в кавички тъй като се опитвам да докажа теория свързана със сексуалността им :bgrin: )

а именно следните елементи:

- изрусени кичури

- влажен поглед

- от тези модерните изтъркани/прокъсани дънки (заради които трудно човек може да си намери изчистени модели)

- плътно прилепнали блузки

- в някой случай къси гащета (много над коляното)

... да изброявам ли още .. мисля че добивате лека полека представа :D

 

Главния въпрос е - харесва ли се на жените цялото това поп-фолк излъчване? :rolleyes:

Подвъпрос (към всички) - модерно ли е да си с.. нежни разбирания? :devil

 

-- afx :evil

Link to comment
Share on other sites

Айде, пак аз първа :D

На мен това НЕ ми харесва...

изрусените кичури ме дразнят

влажният поглед е отвратителен... като на загорял гларус

протърканите дънки, някой модели не са лоши, но като цяло тази мода не ми допада(всякаква мода не ми допада, защото е адски ограничаващо)

плътно прилепналите блузки... едвам се сдържам да не се изхиля... за жени е хубаво(и то доста ;) ), но за мъже... икскюз ми!....

къси гащета... Ужас Ужас Ужас!!! Айде в жегата, вкъщи... ок, аз нямам против да гледам приятеля си по къси гащи.. или без ;) Но на улицата е направо смешно. Да не говорим пък, че съвременните "мъже" се епилират по-често от жените :wacko:

 

Да обобщим... :) Поп-фолка не ми харесва. Нито "музиката", нито "клиповете", нито модата, която налага... нито при мъжете, нито при жените. Но е особено смешно и жалко, когато мъже се подчиняват на модните тенденции... при френския маникюр примерно...

 

Това е от мен :). Лек ден :P

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме какво Ви е мнението за съвременния начин на обличане на "мъжете" (слагам в кавички тъй като се опитвам да докажа теория свързана със сексуалността им :bgrin: )

а именно следните елементи:

- изрусени кичури

- влажен поглед

- от тези модерните изтъркани/прокъсани дънки (заради които трудно човек може да си намери изчистени модели)

- плътно прилепнали блузки

- в някой случай къси гащета (много над коляното)

... да изброявам ли още .. мисля че добивате лека полека представа :D

 

Главния въпрос е - харесва ли се на жените цялото това поп-фолк излъчване? :rolleyes:

Подвъпрос (към всички) - модерно ли е да си с.. нежни разбирания? :devil

 

-- afx :evil

Немога тотално да отрека който и да е от гореизброените примери по простата причина, че на всеки екземпляр му стои различно. Изрусените кичури понякога така освежават мутричката на някои персони, че се чудиш как не са се сетили досега. От друга страна Хасан от Столипиново е крайно отвратителен с мазната си, сплъстена и изрусена четина.

Влажен поглед? Това не го разбирам много. Явно не се заглеждам достатъчно, за да го забележа този прословут "влажен поглед".

Изтъркани дънки... може, стига да не са прекалено кичозни и прекалено изтъркани. Модата си е мода, но всеки си има и глава на раменете. Това, което наистина ме изнервя при дънките са нарочните дупки. При някои изпълнения направо им се виждат дупетата... гххх.... повръщ.

Плътно прилепналите блузки също биват такива избрани с вкус и според случая и такива, от които по-скоро извръщаш поглед кикотейки се или търсеща най-близката тоалетна. Харесвам прилепнали по хубави тела не особено шарени (предимно черно-сиво-бели-евентуално червени нюанси) блузки.

Късите гащета, от които понякога изскачат разни дреболии също са на предела на поносимостта ми. Най-обичам лятото пред входа... все ще се намери някой съсед по къси гащета, който да легне под Лада-та си и хууубавичко да се разчекне предоставяйки възможност на всеки минаващ да хвърли по едно око на достойнството му. С една дума... къси гащета само лятото на морето, на плажа и то с мярка относно дължината.

Честно казано не знаех, че точно това се има предвид под "поп-фолк излъчване", понеже аз го идентифицирам по-скоро с начин на поведение, отколкото обличане. Има млади господа, които се обличат много предпазливо и внимателно, за да отидат в чалга-дискотека и такива, които отиват до магазина за хляб с дрешки подходящи за Мулен Руж.

С две думи - както има приказка "Два пъти мери, един път режи" така трябва да има и "Два пъти мисли и чак тогава облечи".

Link to comment
Share on other sites

tака като гледам,май още не е затворена????

който както си иска да се облича,нямам абсолютно нищо против!!!

но едно е сигурно-струи педерастия от момченцата и курвалък от момиченцата(90% тва)!!

и всичкото тва е щото не са естествени,ами все подражават/правят се на накой(и те не занят на кой,ама....)поне аз така си мисля :blink:

а специално за влажния поглед-аман!то се вижда кога е истински и кога не!стига с тия измизлени погледи вече :angry:

Link to comment
Share on other sites

О, хич не съм чела какво сте писали... нямам време ама тези са ми леко казано смешни:) Те се самоизлагат милите... ама щом им харесва... нека си се носят така... поне съм щастлива че отмина времето на кариочките и женските аксесоари за коса(за сега;)). Иначе сигурно има и момичета, на които им се харесва..... даже знам и на кои...:) иначе.. нямаше да има далавера да се прави цялата таз работа... Иначе прилепнали тениски не е лошо:) като изключим всичко онова.... останалото:)

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме какво Ви е мнението за съвременния начин на обличане на "мъжете" (слагам в кавички тъй като се опитвам да докажа теория свързана със сексуалността им :bgrin: )

а именно следните елементи:

- изрусени кичури

- влажен поглед

- от тези модерните изтъркани/прокъсани дънки (заради които трудно човек може да си намери изчистени модели)

- плътно прилепнали блузки

- в някой случай къси гащета (много над коляното)

... да изброявам ли още .. мисля че добивате лека полека представа :D

 

Главния въпрос е - харесва ли се на жените цялото това поп-фолк излъчване? :rolleyes:

Подвъпрос (към всички) - модерно ли е да си с.. нежни разбирания? :devil

 

-- afx :evil

Дет' се вика, докато не са затворили темата наистина, и аз да се изкажа. Само да напомня на мъжката част, взела участие в пердаха, пардон, дискусията, че жените отговарят на въпроса на afx - няма защо да се хвърляте срещу тях, сякаш се опитват да налагат някакъв свой вкус върху начина ви на обличане или на живот въобще. Няма такова нещо. Пита човекът за мнения - получава ги.

 

По темата - изрусени кичури, влажен поглед, прилепнали дрешки и суперкъси панталони и т.н. Абе така наречените метросексуални мъже - мноооо ме кефят. Ама в смисъл - да си седна на кафене на главната и да ги гледам как дефилират наперени по улицата и се оглеждат за впечатлението, което са направили :D Все едно гледаш изложба на породисти петлета :punk :lol:

 

Иначе да ме привличат - боже опази! :rolleyes: Обаче нека си ги носят пичовете тия работи, щом ги карат да се чувстват добре - няма лошо. Аз просто харесвам друг вид мъже. И любимият ми ако тръгне с гащи, дето не им трябва специална поза, за да покажат атрибутите му - ами няма да ми е приятно. Както и на него, ако полата ми показва на околните повече, отколкото скрива...

 

Абе всичко зависи от гледната точка. Ако част от забавлението в живота ти е "очи пълни, ръце празни" - тия работи кефят. Ако не ....

 

Прокъсаните дънки, и женски и мъжки, обаче според мен са в друга категория, но тях не ги харесвам по друга причина, с малки изключения - мярката там тотално е загубена...

 

А, имаше и подвъпрос - модерно ли е да си с нежни разбирания...

Не съм много сигурна какво имаш предвид. Ако питаш дали чувствителността на кютук допълва мъжествеността - не! Всички господа, които намериха за нужно и възможно да оплюят жените, отговорили честно на тези въпроси, не ме привличат с мъжественост. Въобще образът на мъжкаря със сопата не ме кефи. Ама какво от това - разни хора - разни идеали. Просто няма да си засечем приятелския кръг по никакъв параграф :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам, точно колко жени се изказаха за епилираните крака, но 90% от момичетата, с които съм говорил по този въпрос харесват момчето да е с глатки такива.

Link to comment
Share on other sites

Ама айде както е офтопиче да се върнем на темата :Р Модата :) Модата се мени ... до преди време бяха пайетите и бродериите, сега платовете с шарка "пижама" .. : ) Нека да има. То не са казали случайно хората, че за всеки влак си има пътници. Вярно дрехите отчасти говорят за начина на мислене на даден човек, но все пак не са определящ фактор. Друг е въпросът за първото впечатление - как би реагирал към момче с обикновени панталонки и тениска или с очила за електрожен, руси, розови и червени кичури, полепнала блузка, скъсани дънки да им се подават подробностите иии за по-мъжествен вид - 5 пръста ланец ;) Всичко е въпрос на гледна точка ...Мен вторите изброени са ми смешнички ;>

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Интересува ме какво Ви е мнението за съвременния начин на обличане на "мъжете" (слагам в кавички тъй като се опитвам да докажа теория свързана със сексуалността им :bgrin: )

а именно следните елементи:

- изрусени кичури

- влажен поглед

- от тези модерните изтъркани/прокъсани дънки (заради които трудно човек може да си намери изчистени модели)

- плътно прилепнали блузки

- в някой случай къси гащета (много над коляното)

... да изброявам ли още .. мисля че добивате лека полека представа :D

 

Главния въпрос е - харесва ли се на жените цялото това поп-фолк излъчване? :rolleyes:

Подвъпрос (към всички) - модерно ли е да си с.. нежни разбирания? :devil

 

-- afx :evil

УЖААААААС. ЛЕЛЕ КАТО ВИДЯ НЯКОЙ ТАКЪВ И ЛОШО МИ СТАВА - С ГОЛЕМИТЕ ОЧИЛЦА И ДЪЛГАТА ЗАЛИЗАНА КОСИЧКА ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ....ИМАМ 13-ГОДИШЕН БРАТ И АКО ГО ВИДЯ НЯКОЙ ДЕН В ТАКЪВ ВИД ЩЕ ГО УТРЕПЯ ПРЕДИ ТАТКО ДА ГО Е ДОКОПАЛ

Link to comment
Share on other sites

Аз първо мога да кажа-късите гащи РУЛЗ отвсякъде :punk :punk :punk :punk .Второ-нищо лошо няма в по-прилепналите фланелки-не хептен прилепнали,но не и се едно си си облякъл чаршаф :lol: .А за другите неща-No Comment :sick :sick

 

 

П.П.И дали е модерно да си с нежни разбирания-ми по главната не ги ли гледате :D .Един във фитнеса дофтаса оня ден-зимам си едни тежести от земята да ги слагам на щангата и той вика-Ооооо ама тези ще ми трябват.Аз отвръщам-Ми и на мен :D .За жалост е модерно.Така,че моля ви не се придържайте към модата :P

Link to comment
Share on other sites

Къси гащета к`во лошо има :confused Прилепналите блузи еми, че кат съм мускулест какво да направя :P . Тесни ми са. Лично са епилераните крака и аз не одобрявам, но разбира се ако можеш от тези косми си напраи пуловер. Естествено, че ще ги епилирам. За русите кичури различни хора. На всеки му стои различно ;)

Link to comment
Share on other sites

Народа е казал "Разни хора Разни Идиоти" тъй че в крайна сметка всичко опита до тва кой кво му уйдисва ... сега че има превзети педерастчета и тем подобни няма кво да говорим то си е ясно .... лопатата у главата и 2 метра под земята :)

Link to comment
Share on other sites

Айде, пак аз първа :D

На мен това НЕ ми харесва...

изрусените кичури ме дразнят

влажният поглед е отвратителен... като на загорял гларус

протърканите дънки, някой модели не са лоши, но като цяло тази мода не ми допада(всякаква мода не ми допада, защото е адски ограничаващо)

плътно прилепналите блузки... едвам се сдържам да не се изхиля... за жени е хубаво(и то доста ;) ), но за мъже... икскюз ми!....

къси гащета... Ужас Ужас Ужас!!! Айде в жегата, вкъщи... ок, аз нямам против да гледам приятеля си по къси гащи.. или без ;) Но на улицата е направо смешно. Да не говорим пък, че съвременните "мъже" се епилират по-често от жените :wacko:

 

Да обобщим... :) Поп-фолка не ми харесва. Нито "музиката", нито "клиповете", нито модата, която налага... нито при мъжете, нито при жените. Но е особено смешно и жалко, когато мъже се подчиняват на модните тенденции... при френския маникюр примерно...

 

Това е от мен :). Лек ден :P

Offtopic, sorry Ех да имаше повече като тебе

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Главния въпрос е - харесва ли се на жените цялото това поп-фолк излъчване? :rolleyes:

Подвъпрос (към всички) - модерно ли е да си с.. нежни разбирания? :devil

 

-- afx :evil

Не. Но на повечето явно им харесва :)

 

Не знам, точно колко жени се изказаха за епилираните крака, но 90% от момичетата, с които съм говорил по този въпрос харесват момчето да е с глатки такива.

На мен пък ми се струва меко казано глупаво ( не искам да използвам обидни думички :] )

Link to comment
Share on other sites

Мен лично ме отвращават някакви зализани малки момченца, които си мислят че като са сложили половината бурканче гел на косата си, една блузка, затрудняваща дишането им и дънчици все едно са стояли в мазето на баба 10 години... Къде отиде удобството от това да носиш широчки блузки и панталонки? Каква е тая мода, налагаща се от одавна на пазара, не ми го побира главата... :blink:

За русите кичури- мисля, че няма лошо ако на човек му отиват да си направи.

Link to comment
Share on other sites

Хаааа! :lol:

Кой изрови тая тема?

 

3314695ev2.th.jpg

 

Уауууу! И аз слушам хаус музика,но това е прекалено... :lol: а момичетата...без коментар. :blink:

 

 

....друг е въпроса,че 90% от тези мега фенове на хауса и клубната музика са чалгарчета под прикритие!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ем ... аз си епилирам краката ... и не само тях :D с руси кичури съм редовно ... на гела не съм голям почитател но по някой път си правя разни прически ... значи съм гей ? така ли ?

 

 

Едит ... е това вече е прекалено :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...