Jump to content
BulForum.com

Въпрос към жените във форума ]:->


Recommended Posts

Мисля, че в тази тема никой не е споменал, че ако си от този тип хора значи си гей :rolleyes: Просто се обсъжда по-различния външен вид :thumbs-up: Съгласна съм с теб, че са чалгарчета под прикритие(то вече човек да се чуди кой-какъв е).

А за епилираните крака- не мисля, че това трябва да е нещо ненормално за едно момче...все пак на който както му харесва.

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да тропна едно мнение, че и без това няма какво да правя

според мен тези примерно от снимката са хора без работа, това да се правиш колкото се може по-тъпо и грозно изглеждащ си е пълно изтъпяване от лиготия и много пропиляно време, особенно за момчетата

Има си един вечен стандарт, винаги момичетата ще изглеждат най-секси и красотата им ще изпъква с офицялните тоалети и семплите комбинации, панталонче или пола с блузка и т.н. такива рошави и провиснали дънки за памперси са пълна ................. , взаимствана от поробителите ни.

Link to comment
Share on other sites

Хаааа! :lol:

Кой изрови тая тема?

 

3314695ev2.th.jpg

 

Уауууу! И аз слушам хаус музика,но това е прекалено... :lol: а момичетата...без коментар. :blink:

....друг е въпроса,че 90% от тези мега фенове на хауса и клубната музика са чалгарчета под прикритие!!! :lol: :lol: :lol:

Живеят близо до нас , точно тях не ги познавам , ама има хора от тяхната компания , които са доста точни ;)

Link to comment
Share on other sites

Живеят близо до нас , точно тях не ги познавам , ама има хора от тяхната компания , които са доста точни ;)

 

Не ги познавам персонално,нищо против тях нямам,но кича е на ниво и са яко във филма! :D

Обезкосмяването...няма нищо ненормално в това. B)

Link to comment
Share on other sites

Не ги познавам персонално,нищо против тях нямам,но кича е на ниво и са яко във филма! :D

Обезкосмяването...няма нищо ненормално в това. B)

Ем и да не ги познаваш си личи , то тва се вижда от далече ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите има само минерална вода на масата!??!?!?!

ми нормално е , като се има предвид постовете преди теб :lol:

за някои работи жажда гони :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите има само минерална вода на масата!??!?!?!

защото като ги гледам са на по 16-17 години... :)

Link to comment
Share on other sites

Ем и да не ги познаваш си личи , то тва се вижда от далече ;)

Да бе,ти си знаеш,точни са както разправяш! ...дай да спираме с тоя офф. ;)

Link to comment
Share on other sites

... значи съм гей ? така ли ?
Нека другите преценят - тук

Извинявам се за извънтемника... то... в тази тема всяко мнение на потербител с пенис (да де, хетеросексуален) си е такова, но...

Вие за жени ли се имате, та си показвате задниците? Да де, мненията, djado, твоя подпис визирам :)

Link to comment
Share on other sites

Уооу! Агенте, нищо лично брат, ама от теб блика "I've had time of my life"

Link to comment
Share on other sites

update за снимката постната по-горе...

 

 

според сестрата, която твърди, че познава въпросните индивиди, те се определят като емота... :bgrin:

сладури :D

Link to comment
Share on other sites

update за снимката постната по-горе...

 

 

според сестрата, която твърди, че познава въпросните индивиди, те се определят като емота... :bgrin:

сладури :D

Тц , фяшъни :)

Link to comment
Share on other sites

Ужасно... тази мода някой ден ще ме довърши. Не че имам нещо против шаренията, но когато тя излиза от рамките на нормалното, единственото определение, което заслужава е "кич". Абсолютната безвкусица изпълва улиците и предизвиква едно особено гъделичкане в стомаха, което определям като непреодолимо желание да се издрайфам мощно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...