Jump to content
BulForum.com

Baby born with 2 Heads


bd1

Recommended Posts

Много жалко , не искам да съм на мястото на родителите на това дете , нито пък на лекарите , които ще го оперират... :cry

Link to comment
Share on other sites

Пише, че всичко е минало добре. Все пак е по-добре да се списи единия, от колкото и двамата да умрат...

Link to comment
Share on other sites

Aми явно, детето е било оперирано успешно и се възстановява. (пише го в описанието на филмчето) (тва TLC е някаква брутална телевизия. гледал съм още няколко подобни филмчета които са излъчени там...)

Link to comment
Share on other sites

Пише, че всичко е минало добре. Все пак е по-добре да се списи единия, от колкото и двамата да умрат...

to nqma6e kak da spasqt i dvata. nali vidq ednoto nqma6e nito kraka nito ruce samo tqlo

Link to comment
Share on other sites

Добре де... защо не ми тръгват филмчетата от тоя сайт?! :blink:

 

predpolagam 4e trqbva6e da se svali ne6to kato flash player oba4e ne mu pomnq imeto. na men kato ne mi trugna mi izpisa gore s edna julta lenta 4e trqbva da installna ne6to . ama na ne o4akvah 4e na nqkoi 6te mu potrqbva i zabravih kak se kazva6e :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Добре де... защо не ми тръгват филмчетата от тоя сайт?! :blink:

не ти и трябва :bgrin: ужасТ! чукам на дърво

Link to comment
Share on other sites

Дали можете да изровите статия за това втората глава какво има имам предвид видях че има някъф израстък и какво има в него.Не че съм някакаф изрод или психопат ама ми е интересно да разбера каква е била структурата на втората глава какво е имала

Link to comment
Share on other sites

Дали можете да изровите статия за това втората глава какво има имам предвид видях че има някъф израстък и какво има в него.Не че съм някакаф изрод или психопат ама ми е интересно да разбера каква е била структурата на втората глава какво е имала

 

чесно казано и на мен ми е много интересно. а по въпроса с ония израстък - аз си го тълкувам така че това трябва да са близнаци които 1 не са се доразвили 2 са сиямски

Link to comment
Share on other sites

чесно казано и на мен ми е много интересно. а по въпроса с ония израстък - аз си го тълкувам така че това трябва да са близнаци които 1 не са се доразвили 2 са сиямски

Грешка при презаписване на генетичния материал аз така го тълкувам

Link to comment
Share on other sites

Дали можете да изровите статия за това втората глава какво има имам предвид видях че има някъф израстък и какво има в него.Не че съм някакаф изрод или психопат ама ми е интересно да разбера каква е била структурата на втората глава какво е имала

Във филмчето казват, че недоразвития близнак няма нито сърце, нито бели дробове, но явно има, незнам до колко развита, храносмилателна система.

Link to comment
Share on other sites

Във филмчето казват, че недоразвития близнак няма нито сърце, нито бели дробове, но явно има, незнам до колко развита, храносмилателна система.

...след като няма жизненоважни органи...сърце...добре, де, беше жив, нали?! :huh: Поне аз това видях...как тогава изобщо...мърдаше :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...след като няма жизненоважни органи...сърце...добре, де, беше жив, нали?! :huh: Поне аз това видях...как тогава изобщо...мърдаше :unsure:

Сиамски близкаци изхранвал се от тялото на другия.Кравоносната система е слята при главата или малкия гръговрат

Link to comment
Share on other sites

Това найстина е доста гадна история.Радвам се ,че всичко е минало добре.

Ако намерите още информация копиорайте я тук да прочетем малко повече.

КАкто разбрах и майката и бащата са си напълно здрави нали?И не са брадчеди или нещо такова....

Link to comment
Share on other sites

Ехехеее, и това ли бил рядкият случай...

 

Скибайте за кви изкривявания от нормалното става на въпрос...

 

НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА НА ЛИЦА СЪС СЛАБИ НЕРВИ ИЛИ СЪРЦА! Ако ви е шокирало дори малко миналото видео, послушайте ме и не се поддавайте на любопитвстото си :excl:

 

Deformed Babies

 

Това е по-скоро slideshow, ама бутай.

 

:pirate :tongue

Link to comment
Share on other sites

НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА НА ЛИЦА СЪС СЛАБИ НЕРВИ ИЛИ СЪРЦА! Ако ви е шокирало дори малко миналото видео, послушайте ме и не се поддавайте на любопитвстото си :excl:

 

prav e. ima mnogo gadni snim4ici........................................

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...