Jump to content
BulForum.com

Аудио хероин


Pyro-maniac

Recommended Posts

Видях че доста хора харесаха финландската полка ( http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf) и са съгласни че е пристрастителна, та реших че един топик с подобни изпълнения може да излезне интересен. Не е задължително парчетата да са добри- стига да не можеш да ги спреш :P. Всичко в MP3 вариант става, но хайде да избегнем постове от типа "любимата ми група е... и не мога да спра да ги слушам" (тоест без mainstream).

 

http://ranting-gryphon.com/ който разбира от англииски да преслуша LSD1 и LSD2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

тръпки побиват малко

не че го чух до края , а лсд2 хептем

ама съм сигурен че и то не е зарибяващо

Link to comment
Share on other sites

нищо зарибяващо-някъв тъпан ми говори простотии-стоял си на стола и гледал дупката в къщата му :wacko: бана геч мио което на цигански ще рече-не на мене тия :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аааа, тук е моментът да се изфукам, че слушах The Hard Way на Fort Minor 157 пъти подред: общо 9 часа и 20 минути. :punk Не че е кой знае колко невероятно хубава, просто тогава ми беше кофти ден (и половин нощ)

Link to comment
Share on other sites

ко си напраил ти бе :blink:

мен рекорда ми е 2 часа и половина-батальона се строява

а иначе ся много се зарибявам по една песничка-monika cruise-como un trueno

чак от щатите ми я пратиха че тука не можах да си я намеря

Link to comment
Share on other sites

Imogen Heap - Hide and Seek.Слушах я около 2 часа и нещо.Беше ми много тъжно тоя ден,а пък на папагала зе че му хареса и пича почна и той да пее :D и ма развесели :D

Link to comment
Share on other sites

Аааа, тук е моментът да се изфукам, че слушах The Hard Way на Fort Minor 157 пъти подред: общо 9 часа и 20 минути. :punk Не че е кой знае колко невероятно хубава, просто тогава ми беше кофти ден (и половин нощ)

9 часа са много време...

онтопик:песента asle bjorn-lucky you я слушах 4 часа....песничката наистина си заслужава

ето и линк :P

Link to comment
Share on other sites

Като играя "Brood war™" винаги си пускам албума на "Bad Company - Here comes trouble" или си хвърлям цялата папка с песните на 2Пак в уинампа и после така разцъквам към 4-5 часа :)

Link to comment
Share on other sites

Within temptation-всичките им песни са велики.

Link to comment
Share on other sites

Един път като играх Halo и си пуснах на S.U.N. Project - Casio Paya... :devil

Цъках около 7 часа и половина и само тва дънеше... :music

Впрочем,парчето е нечовешко! :wir

Link to comment
Share on other sites

Ferry Corsten - Live @ Nature one... без коментар ;) . Иначе казано... но цомент :P .

Link to comment
Share on other sites

За ОST на Neverhood съм 100 % съгласен :D

Иначе Pink Floyd повечето, Tomahawk - Birdsong, Pearl Jam - Do the evolution(клипът мачка), Хиподил - Алкохолен делириум/Иска ми се, Rage against the machine - Revolver/Know your enemy, Outkast - Bombs over Bagdad, Faith no more - Last cup of sorrow

Ай олях са

Link to comment
Share on other sites

9 часа са много време...

онтопик:песента asle bjorn-lucky you я слушах 4 часа....песничката наистина си заслужава

ето и линк :P

 

/off

 

Хехе... тва е мойта папка. :rolleyes:

 

Тая песен я слушах 4-5 дена поне по 15-тина пъти на ден и сега ми втръсна тотално. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

пфф аз имам лошия навик като ми хареса нещо да го слушам на рипийт с дни и за тва обикновено съм със слушалки шот нашите фащат къра..иначе много въртях целия албум на The Bravery..

също:

Sneaker Pimps - Spin Spin Sugar

The Faint - Desperate Guys

She Wants Revenge - Tear You Apart

Violent Public Orders - I'm Required to Kill (евала на Митака)

 

/офф: Легопчо, кво стаа съседе :P

Link to comment
Share on other sites

MMMmonster bump!

 

Но по темата - много зарибяващи музики - може да се погледне Overall Top Tracks на last.fm, там са най-въртяните единични песни и обикновено там има неща, които ти влизат под кожата и ги въртиш по цял ден в един момент.

 

Малко е притеснително, че първите ми две са японски поп изстъпления, но... :unsure:

 

Scissors Sisters - I Don't Feel Like Dancing

Pulp - Disco 2000

Depeche Mode - Enjoy the Silence например

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...