Jump to content
BulForum.com

Аудио хероин


Pyro-maniac

Recommended Posts

The Horrorist - One night in New York City

Е това нещо съм го слушала близо 4 часа докато разцъквахме билярд у един познат. Няма такава песен. :lol:

Другите, на които зациклих в последните няколко дни са Poisonblack - Nail (текста й е брутален просто... :love ) и White Zombie - More human than human (Meet Bambi in the King's Harem mix) от The Covenant (началните надписи на филма и сцената когато скачат от скалата, ако не ме лъже паметта).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Аааа, тук е моментът да се изфукам, че слушах The Hard Way на Fort Minor 157 пъти подред: общо 9 часа и 20 минути. :punk Не че е кой знае колко невероятно хубава, просто тогава ми беше кофти ден (и половин нощ)

 

Тази песен си я свалих вчера и я слушах няколко пъти. Не е кой знае кво,но наистина някак си не мога да спра да я слушам. Вече час-два я слушам на репийт и не ми омръзва.

Link to comment
Share on other sites

Стара е , ама е класика :

Method man & redman - da rockwilder :) :music :music

Link to comment
Share on other sites

Ralph Myerz & The Jack Herren Band - Think Twice

Regina Spektor - Chemo Limo (demo)

Regina Spektor - Ugh-merica

Peaches - I U She

Peaches - Operate

Ladytron - Blue Jeans, Destroy Everything You Touch (Catholic Version), Sugar, Beauty*2, AMTV

Morphine - The Night, Whisper, Free Love, I'm Free Now

The Prodigy - VooDoo People (Pendulum Remix)

Ogonek & Cooh.... която и да е :P

Tricky - Poems, black coffee, singing the blues, Broken Homes

... някой друг път пак...

 

PS тея ако не можете да спрете да ги слушате потърсете психиатрична помощ.

Link to comment
Share on other sites

Jamaster-a - Bells of Tiananmen ^^

 

От 3 дни не мога да се спра да я слушам.

Link to comment
Share on other sites

Тая Cory Lee-The Naughty Song наистина е много зарибяваща :)

Иначе All American Reject-Dirty Little Secret е мн заразителна преди пак я слушах една седмица и ся пак :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Видях че доста хора харесаха финландската полка ( http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf) и са съгласни че е пристрастителна, та реших че един топик с подобни изпълнения може да излезне интересен. Не е задължително парчетата да са добри- стига да не можеш да ги спреш :P. Всичко в MP3 вариант става, но хайде да избегнем постове от типа "любимата ми група е... и не мога да спра да ги слушам" (тоест без mainstream).

 

http://ranting-gryphon.com/ който разбира от англииски да преслуша LSD1 и LSD2

 

 

Къде са тия LSD1/2, не можах да намеря :huh:

Link to comment
Share on other sites

рядко зарибяваща музика .. хаха.. намерете си Magnifico - Hir aj kom, hir aj go!

ужасно добра комбинация между сръбски кючек и елвис пресли!

Link to comment
Share on other sites

Nu World Hustle feat. Jim Jones-Do Da Damn Thang

DMX -- Get It On The Floor (ft. Swizz Beatz)

 

Тия песни ако престана да ги слушам в близките седмици ще е добре...... :P :P :) :music :music

Link to comment
Share on other sites

Aerosmith-I don't Want to Miss a Thing

 

Много е мелодична.От няколко дена непрекъснато нея слушам.Една такава....абе яка е :)

 

П.П.Ако някой може да даде друго заглавие от такъв тип да свирка.Имам предвид не като днешните балади да ми са влачат по сто хиляди часа с една дума ами такава тако тая :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...