Jump to content
BulForum.com

каква физика искате да постигнете


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
страшна генетика не бих казал по скоро много стероиди

При културистите мисля , че мотото е " Химията прави физиката " но не съм сигурен то кой ли културист не взима химия.

Link to comment
Share on other sites

Нещо такова ако направя ще съм си супер доволен

 

Misko_Romy.jpg

 

или пък

 

bodybuilder_1.jpg

 

 

абе с две думи искам изчистено тяло, с ръка окоо 38, гръдна около 110-115 ;)

Яки крака релефни ;)

Link to comment
Share on other sites

искам най-сетне да го взема тоя изпит по физика, че голяма мъка... и на 3 по физика за инженери 1ва част ще съм доволен

Link to comment
Share on other sites

искам най-сетне да го взема тоя изпит по физика, че голяма мъка... и на 3 по физика за инженери 1ва част ще съм доволен

Ето заради такива изказвания искам да има един модератор,който редовно да следи раздела :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Аз пък искам да стана ето такъв:

 

m25zm5.jpg

 

 

schwarzeneggerarnold004vn4.jpg

 

Това е батко ви Арни най великото тяло на всички времена. Най добрите гърди и бицепс на 20 век,7 пъти

мр.Олимпия!!! Вижте ква талия има само 80см.Тия сегашните химици ужасни не могат да му се качат на малкия пръст.

Link to comment
Share on other sites

Това е батко ви Арни най великото тяло на всички времена. Най добрите гърди и бицепс на 20 век,7 пъти

мр.Олимпия!!! Вижте ква талия има само 80см.Тия сегашните химици ужасни не могат да му се качат на малкия пръст.

Що не сложите снимки на всички културисти с определените за най-добри мускулни групи за 20в. от списание Флекс.

Понеже не се сещам всичик кои бяха моля накой да ме допълни.

Гърди-Арни

Гръб- Дориан

Прасец-Майк Матаразо

Трицeпс-Ърни Тейлър

Бицепс- Арни

Преса-Шон Рей

Рамо май беше Флекс Уилър

Предмишница- онзи дребния австралиец, на когото казваха джобния херкулес.едитче-Лий Прийст се казваше

 

...аве май и Лий Хейни го имаше някъде...Бедро не се сещам кой беше

Link to comment
Share on other sites

@azneron, ти като че ли не знаеш бат Арни какъв химик е.... Не може да му се отрече "огромността", ама има яко зоб. И въпреки всичко той е най-добрия :)

Link to comment
Share on other sites

Що не сложите снимки на всички култористи с определените за най-добри мускулни групи за 20в. от списание Флекс.

Понеже не се сещам всичик кои бяха моля накой да ме допълни.

Гърди-Арни

Гръб- Дориан

Прасец-Майк Матаразо

Трицeпс-Ърни Тейлър

Бицепс- Арни

Преса-Шон Рей

Рамо май беше Флекс Уилър

Предмишница- онзи дребния австралиец, на когото казваха джобния херкулес.едитче-Лий Прийст се казваше

 

...аве май и Лий Хейни го имаше някъде...Бедро не се сещам кой беше

Бедрото май беше на Том Плац,а рамото на Кевин Леврон не сам сигурен де :ohmy:

Link to comment
Share on other sites

Бедрото май беше на Том Плац,а рамото на Кевин Леврон не сам сигурен де :ohmy:

Точно така беше! Не знам що се сетих за Флекс. Верно, че беше Леврон.

Трапец май нямаше....

Айде по някоя снимчица сложете на въпросните мускули на века B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
каква физика целите да постигнете даите и снимка на модела към които се стремите

да започна аз :

 

bob-sapp.jpg

bobsapp1.jpg

боб сапп - к1 боец

вие сте на ход

 

edit : ако ви е възможно без офф-тоци нека секи пост да съдържа снимка или поне коментар по темата

 

edit2: нямам идея :unsure:

като на БОБ САП ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Начи малко като офф е тва ма се пак мозхе и да е полезно.А именно чел сам в интернет а и в дебелите книги че постигане на определна физика няма ,просто секи се е родил с някои от основните три вида само не се сещам как бяха имената .Единия вид бяха "релефаджиите" които мн трудно ка4ват килограми но лесно потдаржат релефа другия вид бяха тези които мн лесно качват килограми и стават огромни но трудно потдаржат релеф и третия вид бе6е средно между двата който е наи предразположен за фитнес и там кам секи вид бяха сложили и по една картина на типи4ен екземпляр.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...