Jump to content
BulForum.com

каква физика искате да постигнете


zlobil

Recommended Posts

каква физика целите да постигнете даите и снимка на модела към които се стремите

да започна аз :

 

bob-sapp.jpg

bobsapp1.jpg

боб сапп - к1 боец

вие сте на ход

 

edit : ако ви е възможно без офф-тоци нека секи пост да съдържа снимка или поне коментар по темата

 

edit2: нямам идея :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

andyhug22.jpgАнди Хуг(този от ляво)

10025-1_0.jpg

Andy_Position_Bruecke_0.jpg

Киокушинкаец ,който биеше лошо в к1.Предпочитам физика като неговата пред тази на Боб Саб,който след 30 секунда издъхва и става като подвижен чувал за ритници.

Link to comment
Share on other sites

[Предпочитам физика като неговата пред тази на Боб Саб,който след 30 секунда издъхва и става като подвижен чувал за ритници.

 

в случая не говорим за к1 а за това към искаш да станеш като пораснеш :rolleyes:

аз няма да ставам к1 състезател така че това че е бавен е без значение B)

Link to comment
Share on other sites

Именно,казах ,че искам да имам физика като Анди Хуг-добри работни мускули,експлозивност ,бързина...и гъвкавост.За гъвкавостта се разтягам,което няма общо с бодибилдинга,но все пак...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

от както ме зарибиха да гледам Ултиман фаитинг любимец ми стана марк колман , незнам защо но физиката му ми допада страшно много :P

Mark%20Coleman_01.jpg

coleman.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Само аз ли смятам, че физика като на Долф Лундгрен е много по естетична, че дори и привлекателна отколкото на гореизброените бизони?

И защо искате да станете като тях? Тия хора не могат да пляскат бе! Като емблемата на Michelin са, доста смешна история...най-вече тва бичме Боб Сап.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли смятам, че физика като на Долф Лундгрен е много по естетична, че дори и привлекателна отколкото на гореизброените бизони?

И защо искате да станете като тях? Тия хора не могат да пляскат бе! Като емблемата на Michelin са, доста смешна история...най-вече тва бичме Боб Сап.

Разучи малко биографията на Боб Сап и тогава викам да спорим дали могат или немогат да пляскат "бе" !

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли смятам, че физика като на Долф Лундгрен е много по естетична, че дори и привлекателна отколкото на гореизброените бизони?

И защо искате да станете като тях? Тия хора не могат да пляскат бе! Като емблемата на Michelin са, доста смешна история...най-вече тва бичме Боб Сап.

 

не че някои ти искаше мнението де ама все тая.......а и не виждам да си постнал снимка каква физика искаш така че поста ти е просто един флоод :sick

Link to comment
Share on other sites

Разучи малко биографията на Боб Сап и тогава викам да спорим дали могат или немогат да пляскат "бе" !

 

Не мога да разбера какво общо има биографията му с това как изглежда. Това, че ти му се възхищаваш заради нещо, което е направил не означава, че изглежда добре.

 

не че някои ти искаше мнението де ама все тая.......а и не виждам да си постнал снимка каква физика искаш така че поста ти е просто един флоод :sick

 

Това е тема в публичен форум. Трябва да имам покана, за да изкажа мнение ли?

Не съм постнал снимка, защото не се занимавам с въпросните занимания. Не знаеш кой е Долф Лундгрен ли?

Link to comment
Share on other sites

1во това че на тебе не ти харесва незначи че и на другите не им харесва

2ро много добре знам кои е , ама ако беше прочел първият ми пост щеше да знаеш че към всяко мнение трябва да има снимка а в твоето нямаше.....

3то и аз не харесвам вашите метълски групи , начин на живот , обличане и така нататък ама си мълча .......

Link to comment
Share on other sites

1во това че на тебе не ти харесва незначи че и на другите не им харесва

2ро много добре знам кои е , ама ако беше прочел първият ми пост щеше да знаеш че към всяко мнение трябва да има снимка а в твоето нямаше.....

3то и аз не харесвам вашите метълски групи , начин на живот , обличане и така нататък ама си мълча .......

 

Чакай бе човек, какво тръгваш да ме нападаш? Аз нито съм казал нещо за културизма като цяло, нито съм казал нещо за теб! Само казах, че да изглеждаш като Боб Сап е крайно непрактично и има смисъл единствено ако си културист, бияч или някаква мутра.

 

А тва пък за начин на живот е толкова тъпо изказване че няма накъде... Да не мислиш, че водя по лош живот от теб или пък съм по-незаслужил по някакъв начин?!

Link to comment
Share on other sites

не те нападам , ама ти се изказваш неподготвен може да е непрактично но мене ме кефи

за начина на живот не си ме разбрал , нямам предвид че живееш по лошо от мене а имам предвид начина по които го правите , тоест разните му там концерти и простотии , ако съм те убидил по някъв начин се извинявам може би наистина реагирах малко рязко , но не мога да се здържам когато почнете да пишете глупусти , сапп не може да стане културист , тои е мазен едва ли ще се класира на по-горно място от последно , на мене ми харесва все пак и продължавам да си твърдя че да изглеждам по тоя начин няма смисъл да съм мутра или нещо подобно

 

по-здрави B)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво общо има биографията му с това как изглежда. Това, че ти му се възхищаваш заради нещо, което е направил не означава, че изглежда добре.

 

 

 

Това е тема в публичен форум. Трябва да имам покана, за да изкажа мнение ли?

Не съм постнал снимка, защото не се занимавам с въпросните занимания. Не знаеш кой е Долф Лундгрен ли?

Тук

и тук има негови снимки .

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че не всеки може да изглежда по този начин...само на тия които им стиска.

А колко е практично и колко не, едва ли точно ти можеш да кажеш...

И да, ти започна да нападаш първо, като изтъкна, че излгеждали като емблемата на Мишелин и не можели да "пляскат", каквото и да значи това.

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че не всеки може да изглежда по този начин...само на тия които им стиска.

А колко е практично и колко не, едва ли точно ти можеш да кажеш...

И да, ти започна да нападаш първо, като изтъкна, че излгеждали като емблемата на Мишелин и не можели да "пляскат", каквото и да значи това.

 

Означава, че са толкова напомпени, че не могат да си съберат ръцете пред себе си...или поне изисква усилия. Като ги гледам какви ръце имат с такова убеждение оставам просто...

Не знам какво друго сте си помислили вие

Link to comment
Share on other sites

да ама същност не е така свали си някои мач на боб сап и виж колко е подвиджен наи вероятно дори повече от тебе , не може да се мери с по слабите състезали за скорост и ловкост но пък за това притежава сила

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Като четох по-горните постове да добавя че

Долф Лундгрен е европейски шампион по киокушин кай така че освен физика има и бойна техника

А Боб Саб като боец е пълен инвалид-едро животно което бие само с ръце и с крака не може да ритне над кръста(говоря за кик боксовите му умения,иначе тялото му е много мощно )

Link to comment
Share on other sites

И аз съм фен на Дуейн Джонсън, страшна генетика има. Неслучайно Шварценегер го беше обявил за свой наследник :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...