Jump to content
BulForum.com

каква физика искате да постигнете


zlobil

Recommended Posts

Начи малко като офф е тва ма се пак мозхе и да е полезно.А именно чел сам в интернет а и в дебелите книги че постигане на определна физика няма ,просто секи се е родил с някои от основните три вида само не се сещам как бяха имената .Единия вид бяха "релефаджиите" които мн трудно ка4ват килограми но лесно потдаржат релефа другия вид бяха тези които мн лесно качват килограми и стават огромни но трудно потдаржат релеф и третия вид бе6е средно между двата който е наи предразположен за фитнес и там кам секи вид бяха сложили и по една картина на типи4ен екземпляр.

Аз това не го знаех.Има и четвърти вид-който лесно качва килограми и има огромни...паласки :laughing: .

 

Аз искам да постигна средна физика :wacko: ;) .Смисъл-сега съм 186 сантиметра-80 килограма,34 сантиметра ръка.Ако да речем стана към-190 сантиметра,85-90 килограма,36-37 сантиметра ръка,добър релеф,изваяни плочки на корема и прилични гърди.Гърба и сега си ми е голям-доволен съм от него,но има още какво да се желае :P .Само бая зор ше вида с плочките,защото за сега съм ги застлал с един дебел персийски килим,който обаче постепенно изстънява :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Арни е най-добър във всичко ;)

 

1.78см, 76кг, ръка - 38см и съм на 15 години. Нямам нищо против такъв да си остана:)

 

но ето пример Бенджамин Маккензи от Ориндж Каунти ( The O.C. ) не вярвам да има човек който да не го е гледал..

 

ryan.box.jpg

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да не разбия нечии мечти и надежди, но нали знаете, че телата към които повечето се стремите са недостижими за вас и за начина по-който се опитвате да ги постигнете! Първо за повечето от тези тела се основават на подходящ ген и също така повечето от хората са подчинили целия си режим на живот за изграждането им!! И аз искам да съм като Арнолд тъй като той ми е любимец ама ми е пределно ясно, че дори да не спирам да тренирам няма дори да се доближа до неговото телосложение... Затова аз съм си поставил по-реално достижима цел:

 

Diesel.jpg

Link to comment
Share on other sites

pudzianowsk наистина е яко копеле, и на Бат Арни му се вазхиштавам много ,химия или не , супер е ,

то като гледам на някои хора как им влияе химията , чесно казано ,просто незнаят как се използва , но Поздравявам всеки от тука който малко или много се подаржа ,от доста години се занимавам , с това и има ефект ;) Стягайте мусколите Колеги ,да натриваме поне нососвете на някои надути мацки със шкембенца , малко се отплеснах , надявам се да не съм нанесал Обща Вреда :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...